Modele SF

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
qrchak
Posty: 673
Rejestracja: pn sie 25 2003, 19:19
Lokalizacja: Wawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: qrchak »

Dobra to jeszcze parę, może się zmobilizuję, co by skończyć dodatek do nich :mrgreen:
Si vis pacem, para bellum.
Olek_Bytom
Posty: 135
Rejestracja: ndz sty 04 2004, 14:44
Lokalizacja: Bytom

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Olek_Bytom »

Rany jak ja ci zadroszczę, ja sobie ostanio takiego wylicytowałem ale jak dostałem to okazało sie, że model ma dużo niedolanych elementów i zwróciłem. Podaj którego masz ?? z jakiej firmy AMT/ERT czy MPC/ERT

Pozdrowienia Olek
Tak wiele modeli, tak mało czasu
Awatar użytkownika
qrchak
Posty: 673
Rejestracja: pn sie 25 2003, 19:19
Lokalizacja: Wawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: qrchak »

Ten mój to MPC/ERTL, z AMT mam jeszcze speedrbike`a, małego X-winga (bez oszklenia :placz: z przeceny), At-ST i Tie Interceptora złotego.
Si vis pacem, para bellum.
Olek_Bytom
Posty: 135
Rejestracja: ndz sty 04 2004, 14:44
Lokalizacja: Bytom

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Olek_Bytom »

qrchak pisze:Ten mój to MPC/ERTL, z AMT mam jeszcze speedrbike`a, małego X-winga (bez oszklenia :placz: z przeceny), At-ST i Tie Interceptora złotego.
SUUUUUUUUUPER, a szkiełkiem się nie przejmuj to przecież cały smaczek modelarstwa coś samemu majstrować. Ja całego Orła będę musiał prawie od podstaw przekonstruować.

Pozdrawiam Olek

PS.Mam nadzieje, że jak będziesz budował to zdjęcia będą na bieżąco.
Tak wiele modeli, tak mało czasu
Awatar użytkownika
qrchak
Posty: 673
Rejestracja: pn sie 25 2003, 19:19
Lokalizacja: Wawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: qrchak »

[quote="Olek_Bytom] PS.Mam nadzieje, że jak będziesz budował to zdjęcia będą na bieżąco. [/quote]

Raczej nie będom, bo od dwóch dni walczę ze złomem (trzy systemy każdy po dwa razy instalowany), wczoraj na chwilę udało się uruchomić kartę tv, tak że działała sama kamerka, dziś działa tv a nie ma kamerki :placz: Nie wiem co z tego wyjdzie :(
Si vis pacem, para bellum.
Awatar użytkownika
gulus
Posty: 1245
Rejestracja: sob maja 24 2003, 22:22
Lokalizacja: Ełk, mazury

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gulus »

Kamerka i karta telewizyjna? Jaka kamerka? Jak to robisz?

gulus
Obrazek
Awatar użytkownika
qrchak
Posty: 673
Rejestracja: pn sie 25 2003, 19:19
Lokalizacja: Wawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: qrchak »

Kamerka co była w zestawie z kartą tv, Prolink Pixel View Play Pack. No i się pstryka lewym klawiszem myszki. Tyle że jak mam toto 2 lata to udało mi się 2 razy zainstalować tak żeby działała kamerka, wczoraj działała ale nie było tv, dziś jest tv i nie działa kamerka :placz:
Si vis pacem, para bellum.
Awatar użytkownika
Acid Rain 1973
Posty: 17
Rejestracja: pn sty 12 2004, 10:05
Lokalizacja: Łódź

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Acid Rain 1973 »

Trurl pisze:tylka jak to kurcze wydrukowac - to przeca caly tusz w drukarce zeżre. Moze sa jakies zaklady oferujace drukowanie po jakiesj rozsadnej cenie?
Zajrzyj do najblizszego studia DTP gdzie mają plotery. Sam drukuje w studiu gdzie maja akurat Epsona Pro 9000. Taka zabawka potrafi wydrukowac na arkuszach do grubosci 1,5 mm i szerokosci do 1118 mm. Rozkladam arkusze A4 na szerokosci walka (wchodzi 5 sztuk) bo licza z metra biezacego materialu. Drukuja mi to na papierze 180 g/m2 z rozdzielczoscia 1440 dpi wiec wychodzi naprawde calkiem przyzwoicie. Za 5 arkuszy A4 place 16,50 brutto. Do tego dochodzi komfort mozliwosci przeskalowania modelu :)
Lokomotywa SU45-070 = ukończona
Lokomotywa ST43-223 = 75%
Lokomotywa ET21-350 = 97%
Awatar użytkownika
qrchak
Posty: 673
Rejestracja: pn sie 25 2003, 19:19
Lokalizacja: Wawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: qrchak »

Hej coś podupadł nam fantastyczny temat :oczko:
Teraz w przerwach siedzę nad takim czymć :mrgreen:
Si vis pacem, para bellum.
Awatar użytkownika
Acid Rain 1973
Posty: 17
Rejestracja: pn sty 12 2004, 10:05
Lokalizacja: Łódź

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Acid Rain 1973 »

:shock: A tak przy okazji, to czy probowal ktos juz skleic tego Interceptorka? Po 15 latach przerwy postanowilem na dobre wrocic do klejenia modeli. Aby przetestowac swoja starcza sprawnosc ;) postanowilem wziac sie za cos latwego i popelnic A6M2 Zero z MM,. Za projekt TIE zabiore sie, mam nadzieje pod koniec tygodnia. W szufladzie lezy i czeka na powrot sparwnosci manualnej "Bismarck" z GPMu... Co prawda widzac dokonania, tu Zgromadzonych zastanawiam sie nad sensem tak powaznej roboty. Za 200 milionow lat praktyki nie bede w stanie czegos takiego zrobic
Lokomotywa SU45-070 = ukończona
Lokomotywa ST43-223 = 75%
Lokomotywa ET21-350 = 97%
ODPOWIEDZ