Problem z posiadaniem Rhino 3d

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Mauzey

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mauzey »

:aniol: ... :D
Ernbar

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ernbar »

fimdan pisze:
Jesli ktos placi setki dolarow za pare klikniec to ma chyba bardzo duzo kasy. Sorry ale 25 zapisow to jest za malo aby cos sie nauczyc, szczegolnie dla poczatujacych.

Masz rację o tym nie pomyślałem po co płacić tyle kasy skoro i tek nie będzie się mialo z tego prawie nic. Oprócz satyswakcji i modeli.
Awatar użytkownika
fimdan
Posty: 29
Rejestracja: śr gru 17 2003, 17:14
Lokalizacja: The never sleeping wonderland, NYC

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: fimdan »

Walsciwie satysfakcja jest czyms. Dlaczego powino sie placic za gry computerowe albo filmy? Bo daja jakis rodzaj satysfakcji .

Rhino nie jest jednak gra. Zanim zrobisz model z ktorego mozesz sie cieszyc i miec satyfakcje, minac moze nawet 6 miesiecy. Dlatego wiekszosc ludzi nigdy modelu nie skonczy.

Pierwsze kroki w rhino nie sa typowa satyfakcja. Nauka zajmuje czasu i moze byc udreka czasami. Wiekszosc ludzi tej granicy nigdy nie przekracza, rzuca rhino i wraca do innych zajec.

Jesli zaplaca $800 to stracili kupe kasy na nic.

Jesli Rhino przynosi ci PRAWDZIWA satysfakcje to juz inna sprawa ktora (moralnie) wymaga inwestycji finansowych.

FimDan
Ciagle zajety w szkole
Mauzey

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mauzey »

Zimmerit ciekawszy... :lol:
Awatar użytkownika
Tempest
Posty: 3195
Rejestracja: sob maja 10 2003, 0:15
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
x 97

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tempest »

Nigdy w życiu nie nagrałbym na swój komputer oprogramowania z pirackiej płyty kupionej na giełdzie czy plików ściągniętych z sieci ! [odgłosy oburzenia]
Zawsze w celu reprodukcji staram się dorwać (wypożyczyć) oryginał. :twisted:

A SBB ... to były czasy i muzyka. Ale skrót przynajmniej oficjalnie pochodził od S[ilesian] B[lues] B[and] chociaż mogło mi się coś pokręcić ze względu na postępującą sklerozę albo Wujek dokonał pewnej nadinterpretacji skrótu w celach jak najbardziej dydaktycznych.
Pozdrawiam
Tempest

Szukajcie a znajdziecie...
Awatar użytkownika
Wujek Andrzej
Posty: 1900
Rejestracja: czw paź 16 2003, 11:41
Lokalizacja: Tychy
x 2

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Wujek Andrzej »

Błąd Tempest . Nadużycia nie było . Sam Józef Skrzek tak nazwę swojego zespołu na jednym z koncertów tłumaczył ... :)
Awatar użytkownika
Wujek Andrzej
Posty: 1900
Rejestracja: czw paź 16 2003, 11:41
Lokalizacja: Tychy
x 2

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Wujek Andrzej »

Oficjalnie oczywiście Silesian Blues Band .
Awatar użytkownika
Tempest
Posty: 3195
Rejestracja: sob maja 10 2003, 0:15
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
x 97

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tempest »

No jeżeli sam Skrzek to nie mam pytań. :)
Pozdrawiam
Tempest

Szukajcie a znajdziecie...
barman44
Posty: 61
Rejestracja: czw kwie 15 2004, 19:53

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: barman44 »

Rozmowa się rozwinęła a winnego całego zamieszania (czyli mnie) nie widać. Dlatego powiem coś jeszcze na swoja obronę.

W wątku fimdana ktoś (nie pamietam juz kto) zapytał o darmową pełną wersję Rhino. Ja akurat ściągam ten progsik na edonkeyu i postanowiłem dopomóc tak jak potrafię (czyli powiadomić o tym i tamtym) za co zostałem delikatnie skrytykowany przez Ernesta i swoja odpowiedź przeniosłem do osobnego wątku.

Każdy ma na ten temat swoje zdanie i reszta zapewne je szanuje a jeśli ktoś zechce używać tak zdobytego oprogramowania to i tak nikt z forumowiczów mu nie zabroni.

Nauczyłem się jednak jednego. Mianowicie następnym razem gdy zechcę udzielić takiej rady to odpowiedź wyślę użytkownikowi na priv i bedę wiedział że nie rozpętałem kontrowersyjnego tematu. :P

Wracając do programu trochę minie zanim postawię w nim pierwszy krok gdyż mój niski transfer przedłuża rozpoczęcie jakichkolwiek prac.

Dzięki za krytykę i poparcie wszystkim. Trochę się rozpisalem ale to dlatego że jestem zakochany. :D

Oczywiście miłość do modeli na pierwszym miejscu.
Pozdro 600
Awatar użytkownika
gulus
Posty: 1245
Rejestracja: sob maja 24 2003, 22:22
Lokalizacja: Ełk, mazury

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gulus »

Po pierwsze - skrót SBB Skrzek tłumaczył na kilka sposobów, nie pamiętam juz na jakie, ale było ich, od tych lat 70-tych, kilka.

Po drugie - barman, właśnie o to chodzi. Nie propagować piractwa na, bądź co bądź, oficjalnym foru. Wiemy, jaki jest stosunek do oprogramowania z witaminkami, ale to nie powód, by je propagować.

gulus
Obrazek
ODPOWIEDZ