OLFA - Uwaga! Ostre !!!

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Morfen

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Morfen »

Cześć Tempest mam do ciebie pytanie ile juz czasu używasz Exella bo ja właśnie dzisiaj sobie taki nozyk sprawiłem i byłem niemile zaskoczony o pokarze ci dokładnie o co mi chodzi. Nożyk ten na nakrętce ma 4-5 pęknięć, hmm słaby materiał nakrętki tez masz takie pęknięcia ????


Obrazek
Awatar użytkownika
Gienek
Posty: 397
Rejestracja: sob mar 20 2004, 14:09
Lokalizacja: Gdańsk

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Gienek »

Od 1,5 roku używam Excel'a. Raz kiedyś tak dokręciłem, ze musiałem odkręcać kombinerkami. Żadnych pęknięć - masz wadliwą obsadkę. Leć do sprzedawcy i reklamuj - wymień na nowy. Masz do tego pełne prawo!
Mrugal
Posty: 80
Rejestracja: sob lip 02 2005, 21:07

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mrugal »

mam pytanko bo narazie urzywam skalpeli i jest spoko nie nazekam. mam pare pytan w czym lepszy jest AK-3?? jeszcze jedno probowalem sobie wycinac milimetrowe koleczka tymi skalpelami ( nie mam do nich obsadki :oops: ) i wychodzily mi jakby kwadratowe :/ jak to wycinac zeby nie bylo takie?? czy lepiej bedzie jak bedzie podklejone tektorka :) gdzie w gdansku mozna kupic AK-3 ??

pozdrawiam
Morfen

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Morfen »

jutro wymieniam
Morfen

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Morfen »

Kurcze Gienek, boje sie ze jak wymienie na nowy to potem pojawią sie takie pęknięcia od mocniejszego dokręcania w tym odrazu były akurat takie pęknięcia, a i jeszce jedno czy pasują do niego ostrza z Olfy AK-3 albo inne np. medyczne te za 0,30 groszy ??? bo jak narazie to te do Exela to koszt 1 zł za szt. akurat w sklepie modelarskim gdzie go nabyłem :)
Awatar użytkownika
Jeta
Posty: 980
Rejestracja: ndz mar 02 2003, 13:12
Lokalizacja: Gdańsk

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jeta »

Do Mrugala!!!
Jak długo będziesz urzywał tektórki, tak długo niestety będziesz nażekał
Awatar użytkownika
Tempest
Posty: 3195
Rejestracja: sob maja 10 2003, 0:15
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
x 97

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tempest »

Morfen - mam go ze 2-3 lata. Nie używam codziennie ale kilka ostrzy już wymieiłem i nic się nie działo. Musisz mieć chyba "imadło w paluszkach" ;-)
Osobiście unikałbym wersji excela z plastikową rączką ale może tez jest dobra. plastik w ak-3 jest OK.
Pozdrawiam
Tempest

Szukajcie a znajdziecie...
Awatar użytkownika
Gienek
Posty: 397
Rejestracja: sob mar 20 2004, 14:09
Lokalizacja: Gdańsk

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Gienek »

Cóż, osobiście bardzo cenię sobie ten produkt. Co prawda też dokupuję ostrza po 1 zł ale na długo mi wystarczają. Tym bardziej, że jest ich wiele typów łącznie z brzeszczotem ząbkowanym! Czy inne ostrza pasują? chyba nie - właściwie nie wiem.
Morfen - teraz jest wolny rynek. Idź do sprzedawcy, zareklamuj, powybrzydzaj. Obejrzyj kilka, każ rozpakować, dokręć mocno ręką i obejrzyj co się dzieje. Po prostu wybierz najlepszy. Wydaje mi się, że dostałeś faktycznie felerną sztukę - mój jest nadal w stanie idealnym i jest moim ulubionym, podstawowym narzędziem (a wiekszość moich modeli to manufaktura (metal+plastik+papier+folie+druty).
Mrugal
Posty: 80
Rejestracja: sob lip 02 2005, 21:07

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mrugal »

ale z czasem sie wprawie ?? bo chce skleic cos papierowego :) ale jakos nie wiem narazie czym wycinac :lol: na razie mam te skalpele ale nie wiem czy bedzie dobrze . czy warto pocwiczyc?? i jeszcze raz gdzie moge kupic AK-3 w gdansku ?? :)

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Tempest
Posty: 3195
Rejestracja: sob maja 10 2003, 0:15
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
x 97

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tempest »

Bez obsadki też można, tylko po co się męczyć.
Pozdrawiam
Tempest

Szukajcie a znajdziecie...
ODPOWIEDZ