Nieprzeczytane posty?

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

paperman
Posty: 283
Rejestracja: wt cze 15 2004, 14:21
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: paperman »

Rozumiem o co chodzi ale parę osób napisało , że w ogóle nie można zobaczyc ile w konkretnym temacie było postów od ostatniej wizyty a
można to zrobić.
Na warsztacieCrown Vic '78-'88 i
Fiat 1800 z MM
W avatarku Warszawa 224
Awatar użytkownika
admin
Posty: 305
Rejestracja: sob mar 01 2003, 23:34

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: admin »

Poprawka do ktorej podano link wprowadza, niestety, nowe zapytania do bazy danych.

Nasze forum znajduje sie na "share hosting", oznacza to, ze zasoby sa limitowane. Mala ilosc zapytan, generujace male obciazenie CPU jest priorytetem.

Zaladuje ta poprawke (jak rowniez inna, oparta na cookies) na domowy serwer testowy i zobaczymy jak to dziala.
Awatar użytkownika
Stachu B.
Posty: 105
Rejestracja: śr wrz 22 2004, 13:52
Lokalizacja: Gdańsk

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Stachu B. »

admin pisze:Zaladuje ta poprawke (jak rowniez inna, oparta na cookies) na domowy serwer testowy i zobaczymy jak to dziala.
No i co? Działa?
Awatar użytkownika
Stachu B.
Posty: 105
Rejestracja: śr wrz 22 2004, 13:52
Lokalizacja: Gdańsk

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Stachu B. »

Okazało się, że opcja, nad którą tu się rozwodzimy (a o której sam rozpocząłem dyskusję) na naszym forum ISTNIEJE!
Już wyjaśniam jak to działa:
Jeśli wyświetlimy dowolny temat, to na dole strony znajdziemy napis "Śledź odpowiedzi w tym temacie". Nic prostszego, niż na niego kliknąć.
Gdy już to uczynimy, to gdy ktokolwiek odpisze na ten temat, otrzymamy na podany swego czasu adres mniej więcej takowego maila:

Witaj,

Otrzymujesz ten email ponieważ obserwujesz temat "[R] Flak 38 2cm by Tesla Squad" na modelarstwo kartonowe, plastikowe .... W tym temacie pojawiła się odpowiedź od Twojej ostatniej wizyty. Możesz skorzystać z poniższego odnośnika aby zobaczyć odpowiedzi. Nie dostaniesz więcej powiadomień dopóki nie odwiedzisz tego tematu.

http://www.kartonwork.pl/forum/viewtopi ... 934#101934

Jeżeli chcesz zaprzestać obserwacji tego tematu możesz albo kliknąć odnośnik "Przestań śledzić ten temat", który znajdziesz na dole strony z powyższym tematem, albo klikając poniższy odnośnik:

http://www.kartonwork.pl/forum/viewtopi ... atch=topic

--
Admin


Z treści tej wiadomości niezbicie wynika, iż nie otrzymamy kolejnego maila, póki nie obejrzymy dopisanych postów. Pamiętać należy jednak o tym, żeby przed kliknięciem na znajdujący się w wiadomości link zalogować się na forum, żeby forum "wiedziało", że to my zaglądamy do tematu.

Pozdrowienia ze słonecznego Gdańska, Stachu
kl-9

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kl-9 »

taak tylko że mi wyświetla kilka wiadomości o tym samym temacie tz że była odpowiedź w temaće x i mam takich wiadomości 5 jedną pod drugą o tym samym temacie a na końcu się okazało że dostałem tyle wiadomości ile było odpowiedzi Wniosek:
Powiadamianie działa z wyjątkiem tego że nie dostaniesz kolejnej wiadomości dopuki nie odwiedzisz tematu
Awatar użytkownika
Stachu B.
Posty: 105
Rejestracja: śr wrz 22 2004, 13:52
Lokalizacja: Gdańsk

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Stachu B. »

kl-9:
Usiłowałem zrozumieć, co napisałeś i:
1. masz na klawiaturze takie 2 klawisze: "." i ",". Używaj ich.
2. mimo to udało mi się chyba przebrnąć przez twoją wypowiedź i z tego co tam piszesz wynika, że wszystko działa tak jak powinno, tylko że ty nie wylogowujesz się z forum, więc dostajesz informację o każdym nowym poście (nie jestem tego pewien). Więc w sumie nie wiem, o co ci chodziło z tym postem...
kl-9

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kl-9 »

kl-9 pisze:taak tylko że mi wyświetla kilka wiadomości o tym samym temacie tz że była odpowiedź w temaće x i mam takich wiadomości 5 jedną pod drugą o tym samym temacie a na końcu się okazało że dostałem tyle wiadomości ile było odpowiedzi Wniosek:
Powiadamianie działa z wyjątkiem tego że nie dostaniesz kolejnej wiadomości dopuki nie odwiedzisz tematu
Wytłumaczył bym to , ale , sam , tego, nie rozumię :cool:
A i wcale nie jestem dyslektykiem chociaż z gramatyką słabo
Chodziło mi o to, że mam w skrzynce po otwarciu kilka powiadomień o odpowiedziach w tym samym temacie. Tyle odpowiedzi ile postów było w danym topicu tyle dostaję mejli ale to chyba dlatego, że mam włączone zapamiętanie hasła
Dalej niezrozumiałe jak tak to będzie trudno (ewentualnie spróbuję morsem :D )
ODPOWIEDZ