Program o modelarstwie w telewizji

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Awatar użytkownika
Syzyf
Posty: 735
Rejestracja: wt lis 30 2004, 10:46
x 2

Program o modelarstwie w telewizji

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Syzyf »

Skacząc dziś rano po kanałach telewizyjnych natrafiłem nagle na obraz modelu żaglowca. Okazało się, że emitowany jest program o modelarstwie. Na jakiej to stacji leci? Telewizja TRWAM :shock:
Niestety załapałem się tylko na końcówkę (godz. 9:15). Program trochę statyczny, tzn pan przeprowadzał wywiad z modelarzem, obok stały jego dzieci z modelami. Pokazano też kilka modeli. Niestety nie wiem, czy jest to program cykliczny, choć sądząc z zakończenia pewnie będą dalsze odcinki. W programie stacji, na telegazecie, nie bardzo można się zorientować co to było. O godz 9:00 jest audycja zatytułowana "Program dla dzieci" - to chyba było to.
Czyżby Ojciec Dyrektor też sklejał? Ostatnio pojawił się kartonowy model wozu transmisyjnego TV Trwam.

A tak na marginesie, to telewizja publiczna wypełniając swoją zaszczytną misję też mogłaby zrobić program o modelarstwie. Przecież to temat bardzo "wizyjny".
Moje modele: archiwum
Awatar użytkownika
Bartosz B.
Posty: 747
Rejestracja: sob lip 24 2004, 21:02
Lokalizacja: Gorlice / Nonnweiler
x 7

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bartosz B. »

Jest jeszcze “mania modelowania “ na Discovery Science.
Program emitowany jest w środy w godzinach:
5:45, 11:45, 17,45, 23,45
Jaroslaw
Posty: 110
Rejestracja: czw paź 28 2004, 21:37
Lokalizacja: Nidzica

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jaroslaw »

szkoda, że nie mam Discovery Science... ale za to mam TV Trwam; ja pierwsze słyszę o specjalnych programach TV o modelarstwie (kiedyś tylko oglądałem na TVN 24 czy coś takiego (albo inny kanał z serii TVN) program jak zrobić biznes i m. in. jak założyć sklep modelarski i był fajny materiał filmowy i można było popatrzeć na to :) ) pozdrawiam :D
odszedłem dawno ale myśle nad powrotem, nie wiem z jakim modelem ale milczeniem odpokutuje moją nieobecność
galwani
Posty: 731
Rejestracja: pn sie 30 2004, 21:30

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: galwani »

ide sie powiesic...

jak taka "telewizja" zaczyna robic programy o modelarstwie... a w publicznej moge co najwyzej obejrzec jakies emjakmilosc.... to nie wiem do czego zmierzamy.... lipa... cale szczescie pozostaja jeszcze komercyjne stacje, kablowka i stałe łacze :D
Mądry ustępuje głupiemu! Smutna to prawda; toruje ona głupocie drogę do opanowania świata.
Marie von Ebner-Eschenbach
Awatar użytkownika
_TONY_
Posty: 279
Rejestracja: sob paź 11 2003, 18:51
Lokalizacja: Lębork

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: _TONY_ »

TV Gdańsk było parę programów o modelarstwoe naszego regionu...
==============
.:LIFE IS BRUTAL:.
==============
Awatar użytkownika
robmario
Posty: 117
Rejestracja: sob lip 03 2004, 10:36
Lokalizacja: Lublin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: robmario »

W Telewizji Lublin swego czasu też Maciek Wijatkowski popełnił kilka programów o tej tematyce.
Ja zawsze witam Mariusz Łukasik
Obrazek
Awatar użytkownika
Artur Domański
Posty: 476
Rejestracja: ndz mar 07 2004, 12:20
Lokalizacja: Włocławek

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Artur Domański »

robmario pisze:W Telewizji Lublin swego czasu też Maciek Wijatkowski popełnił kilka programów o tej tematyce.
Pamietam ale to było wieki temu, szkoda ze teraz nie ma takich programów
Powoli coś tam dłubię
Awatar użytkownika
Marek S.
Posty: 309
Rejestracja: pn cze 28 2004, 15:14
Lokalizacja: Grabówka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marek S. »

sa szybko wycofywane z anteny...tak jak ten z białostockiej regionalnej 3-ki
dr Manfred
Posty: 420
Rejestracja: pn cze 27 2005, 19:41
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dr Manfred »

Taki profesjonalny program o modelarstwie emitowała niegdyś ( w końcu lat 90-tych) łódzka telewizja regionalna w TVP3. Pamiętam, że leciał chyba w każdą niedzielę, wczesnym rankiem. Prowadzili go panowie z pewnego łódzkiego sklepu modelarskiego (nie mówię którego aby nie zostac posądzonym o krypto). Pamiętam, że pokazywali tam sposoby malowania modeli plastikowych itp. Akurat wtedy nie interesowałem się już modelarstwem. Teraz gdy postanowiłem wrócić, przydałby się taki program!
Awatar użytkownika
Łukasz K.
Posty: 925
Rejestracja: wt paź 07 2003, 18:08
Lokalizacja: Gdańsk

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łukasz K. »

dr Manfred pisze:(nie mówię którego aby nie zostac posądzonym o krypto)
Aleeee jakie krypto? Co złego jest w mówieniu gdzie się co kupiło, widziało itd.? Czemu ktoś miałby Cię o cokolwiek posądzać? :roll:
ODPOWIEDZ