Nadchodzace zmiany na forum

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

galwani
Posty: 731
Rejestracja: pn sie 30 2004, 21:30

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: galwani »

jurgen- taki podział moze jest przejzysty... ale nagle robi ci sie kilkadziesiat dzialow... i trudno sie polapac.. "gdzies tu kure byla ta relacja... gdzie ona jest... moze tu... z moze tu... nie chyba tu.." i klikasz po kolei w kazdy dzial..

"to czego szukasz znajdziesz w ostatnim z posrod mozliwych miejsc" :)
Mądry ustępuje głupiemu! Smutna to prawda; toruje ona głupocie drogę do opanowania świata.
Marie von Ebner-Eschenbach
_Grzecho_
Posty: 324
Rejestracja: pn cze 06 2005, 21:09
Lokalizacja: Parczew

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: _Grzecho_ »

Dobry pomysł. Szbciej można coś znależć.
jurgen
Posty: 321
Rejestracja: śr mar 31 2004, 1:06
Lokalizacja: Rzeszów
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jurgen »

Galwani pisze:jurgen- taki podział moze jest przejzysty... ale nagle robi ci sie kilkadziesiat dzialow... i trudno sie polapac.. "gdzies tu kure byla ta relacja... gdzie ona jest... moze tu... z moze tu... nie chyba tu.." i klikasz po kolei w kazdy dzial..
wiesz, nie wydaje mi sie - jak byl to samolot to bede szukal w dziale z samolotem w relacjach a nie w np. okretach :) tak samo nie podoba mi sie nazwa dzialu 'tu mozesz kazdemu przywalic' - ze niby co to jest???? a tymczasem jest to swoisty hyde park :) zatem przemianowalbym nazwe tego dzialu.

Ponadto mam tez watpliwosci co do nazw dzialow z podkatalogu 'rozmowy kontrolowane' - niektorzy umieszczaja tam relacje z budowy modeli, a tymczasem, wg mojego mniemania tam wlasnie szuka sie dokumentacji, zdjec czy porad odnosnie modeli i 'pierwowzorow' :) i tu wlasnie mamy elegancki podzial na kategorie modeli.

Wracajac to ostatniego pomyslu adminow - czyli makulatura -archiwum, wg mnie jest to zbedne, troche duplikuje sie dzialy no i bedzie znowu bladzenia po forum, juz lepsza bedzie zmiana nazwy na 'ukonczone relacje fotograficzne' czy cos w tym stylu - klikasz i masz gotowa relacje z klejenia modelu. tyle gwoli moich rozwazan :)

pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Marcintosh
Posty: 1091
Rejestracja: pn mar 03 2003, 13:19
Lokalizacja: Dorset, UK
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marcintosh »

Hyde Park nie moze byc. Kiedys na poczatku tak wlasnie nazwalismy ten dzial i dostalismy list z pogrozkami od anonimowego nadawcy, ktory twierdzil, ze to on wynalazl te nazwe na Konradusie, ma do niej prawa autorskie i ze my mamy sobie wymyslec wlasna.
jurgen
Posty: 321
Rejestracja: śr mar 31 2004, 1:06
Lokalizacja: Rzeszów
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jurgen »

Marcintosh pisze:Hyde Park nie moze byc. Kiedys na poczatku tak wlasnie nazwalismy ten dzial i dostalismy list z pogrozkami od anonimowego nadawcy, ktory twierdzil, ze to on wynalazl te nazwe na Konradusie, ma do niej prawa autorskie i ze my mamy sobie wymyslec wlasna.
jej co za kretyn! hyde park jest szeroko stosowany na wszystkich forach, zarowno polskich jak i zagranicznych, a nazwa wziela sie z londynskiego parku, ktory sie nazywa wlasnie Hyde Park, a w nim to mozna glosic swoje poglady, nawet odnosnie na krolowa :)
Awatar użytkownika
Marcintosh
Posty: 1091
Rejestracja: pn mar 03 2003, 13:19
Lokalizacja: Dorset, UK
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marcintosh »

W Londynie moze i tak ale na Konradusie ludzie traktuja te sprawy bardzo serio.
Awatar użytkownika
_TONY_
Posty: 279
Rejestracja: sob paź 11 2003, 18:51
Lokalizacja: Lębork

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: _TONY_ »

buhahahahaha
==============
.:LIFE IS BRUTAL:.
==============
Awatar użytkownika
Łukasz K.
Posty: 925
Rejestracja: wt paź 07 2003, 18:08
Lokalizacja: Gdańsk

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łukasz K. »

Jurgen, chyba jest odwrotnie - można tam mówić cokolwiek, byle by nie było to przeciwko królowej. :)

Co do struktury Kartonbau, to dla mnie ona jest właśnie nieprzejrzysta. Zbyt duża ilośc działów spowalnia przeglądanie forum...
jurgen
Posty: 321
Rejestracja: śr mar 31 2004, 1:06
Lokalizacja: Rzeszów
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jurgen »

Swinger pisze:Jurgen, chyba jest odwrotnie - można tam mówić cokolwiek, byle by nie było to przeciwko królowej. :)
ha! juz sobie przypomnialem - mozna nadawac i na krolowa... byle by sie nie stalo na krolewskiej ziemi - no i taki prelegent przynosi sobie stolek czy walize, staje na niej i nadaje- znajoma byla, widziala, zdjecia robila i potem opowiadala :)
Co do struktury Kartonbau, to dla mnie ona jest właśnie nieprzejrzysta. Zbyt duża ilośc działów spowalnia przeglądanie forum...
szkoda. mnie sie tam bardziej uklad podoba, ale masz inne zdanie i szanuje to. A duza ilosc dzialow wplywa na szybkosc forum? rozumiem jakby bylo ich sto, ale pare wiecej....

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Vivit
Posty: 1717
Rejestracja: wt mar 11 2003, 8:42
Lokalizacja: Koszalin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Vivit »

podzielam pogląd Swingera dla mnie kartonbau też nie jest przejrzysty....
Pozdrawiam okrętowiec Vivit
Obrazek
ODPOWIEDZ