gdzie dobre skrzynki e-mail?

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

galwani
Posty: 731
Rejestracja: pn sie 30 2004, 21:30

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: galwani »

hartmann pisze:Ja nie miałem jeszcze takiego problemu... A to, że nie masz sztywnego połączenia z netem i musisz płacić za każdą minutę surfowania w sieci "w euro" to jeszcze nie powód, żeby wupeki, onety i inne tleny nazywać badziewiami. Ja miałem skrzynki we wszystkich trzech i nie miałem powodów do narzekań. Natomiast Twoja wypowiedź wydaje mi się nieco obraźliwa... Dziwnie się czuję czytając, że korzystam z "badziewia".
hartmann - z calym szacunkiem... to ze ja uwazam cos za badziewie, nie znaczy ze wszyscy korzystajacy z tego to lamerzy... nie jestem wyrocznia w tym temacie... przeszedlem przez wszystkie tego typu portale i nie spodobalo mi sie to... interia ma kretynski wrecz filtr antyspamowy... onet idiotycznie dzieli maile [na dzis, wczoraj, przedwczoraj... po co mi to skoro obok kazdego maila jest data?? tylko wudluza okno zawartosci skrzynki :/] ze juz nie wspomne o awaryjnosci poczty na onecie i ogromnym czasem lagu.... WP nigdy nie uzywalem, nie uzywam i uzywac nie bede... nie trawie layoutu tego portalu [to samo zreszta tyczy sie calej reszty portali]... a co do sztywnego polaczenia... teraz mam... ale od pierwszego sie przeprowadzam do mieszkania bez sieci... dlatego chcialbym miec skrzynke na ktora zaloguje sie w 5 sekund, zamiast czekac minute na wczytanie strony glownej [tudziez podstrony poczty..]

zdaje sie ze jednak pojde za rada Wokrama i pogadam z adminami od gmaila bo ta skrzynka najbardziej mi pasuje [gdyby nie te czasowe problemy...] filtr antyspamowy jest po prostu genialny :D wylapuje caly syf a nie przechwytuje np maili potwierdzajacych rejestracje na roznych forach [interia traktuje to jakos spam :/ wiadomosc o tresci "du*a" zreszta tez...] i mozna tworzyc wlasne filtry :D

pozdrawiam i dzieki za pomoc :)
dalej dam sobie rade :)

ps. onety, wp i interie w moim mniemaniu daja rade tylko jak sie poczte z nich odbiera przez jakiegos klienta pocztowego.. a przeciez nie bede po wszystkich kafejkach w Dublinie sie instalowal z wlasna poczta w outlookach (ktore sie sypia) czy innych klientach...
pzdr
Mądry ustępuje głupiemu! Smutna to prawda; toruje ona głupocie drogę do opanowania świata.
Marie von Ebner-Eschenbach
Awatar użytkownika
Tomasz D.
Admin
Posty: 2430
Rejestracja: wt lip 01 2003, 9:56
Lokalizacja: Nowogard
x 143

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomasz D. »

Wydaje mi się, że nie znajdziesz darmowego konta spełniającego twoje cokolwiek dziwne wymagania. Z racji tego iż używam komercyjnego konta e-mail oraz usług sewerowych polecam właśnie to co używam http://www.smj.pl
galwani
Posty: 731
Rejestracja: pn sie 30 2004, 21:30

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: galwani »

ja wiem czy te moje wymagania takie dziwne...

zeby bylo darmowe, o duzej pojemnosci, zeby szybko dzialalo przez przegladarke [a nie prez klienta...bo przez klienta to kazde moze byc dobre...]...

gmail jest na bardzo fajnych silniku... nie trzeba odswiezac... ogolnie warto poczytac, jak komus zalezy to moge wyslac zaproszenie na gmaila... ;)
Mądry ustępuje głupiemu! Smutna to prawda; toruje ona głupocie drogę do opanowania świata.
Marie von Ebner-Eschenbach
_Grzecho_
Posty: 324
Rejestracja: pn cze 06 2005, 21:09
Lokalizacja: Parczew

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: _Grzecho_ »

Ja mam skrzynkę na wp i nie myślę jej zmieniać. To nie jest badziewie. :lol:
Obrazek
ODPOWIEDZ