Nasze Casy

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Awatar użytkownika
Hook6
Posty: 53
Rejestracja: sob mar 22 2003, 0:51
Lokalizacja: Wrocław

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Hook6 »

qrchak pisze:Ten z wąsikami w drugim widocznym rzędzie chyba już się zaczął sie modlić :oczko: wygląda jakby się miał rozpłakać :zeby:
To generał Majewki (do niedawna dowóca 3 KOP - na szczęście poszedł już gdzie indziej i teraz tam go "kochają"). Rozpatrujecie tu zasadność zakupu tak stosunkowo niewielkich samolotów i nie bierzecie pod uwagę, że najczęściej te samoloty wożą tyłki naszych generałów a nie sprzęt wojskowy. Może więc i lepiej, żeby to był ekonomiczny samolot... Załogi bardzo go chwalą.
Awatar użytkownika
_TONY_
Posty: 279
Rejestracja: sob paź 11 2003, 18:51
Lokalizacja: Lębork

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: _TONY_ »

...
Ostatnio zmieniony śr lis 26 2003, 19:29 przez _TONY_, łącznie zmieniany 2 razy.
==============
.:LIFE IS BRUTAL:.
==============
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

_TONY_ pisze:..... KUPIŁY HISZPAŃSKIE CESY I PRÓBUJĄ TAM WJECHA KRAZEM ALBO ZIŁEM PRODUKCJI RADZIECKIEJ
:haha:
......... KUPILI F16 KTÓRY JEST DOPIERO W PLANACH ABY ZROBIĆ, NIE MA NAWET PROTOTYPU.
:haha:
pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
spec
Posty: 11
Rejestracja: sob mar 08 2003, 17:36
Lokalizacja: Galicja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: spec »

Tony nim nazwiesz kogoś durniem musisz wpierw nauczyć się poprawnej pisowni tego słowa bo w przeciwnym wypadku możesz być sam tak postrzegany.
najważniejsze mieć dobre papiery :-))
Awatar użytkownika
_TONY_
Posty: 279
Rejestracja: sob paź 11 2003, 18:51
Lokalizacja: Lębork

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: _TONY_ »

Przepraszam ale wybuchłem, było to chyba spowodowane dzisiejszym testem gimnazjalnym przed i po którym trzęsą mi się ręcę. A jutro matematyczno przyrodnicza część testu. Mam nadzieje że pujdzie lepiej a recę trzęsą mi się dalej. A co do treści tego postu to to wszystko prawda POLACY LIŻĄ D*PE AMERYKAŃCĄ , trzeba się niestety pogodzić z tym nieszczęsnym faktem.
==============
.:LIFE IS BRUTAL:.
==============
Awatar użytkownika
qrchak
Posty: 673
Rejestracja: pn sie 25 2003, 19:19
Lokalizacja: Wawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: qrchak »

Na rusków się wypięliśmy, to tzreba sobie znaleźć inne siedzenie do lizania.
Ale nie ważne, do wożenia tyłków generałów wystarczyłby turbolet. Kupować samolot transportowy do przewożenia ludzi to typowo monowskie podejście do sprawy, szkoda tylko że to my płacimy za te fanaberie.
Si vis pacem, para bellum.
mcrec
Posty: 13
Rejestracja: sob sie 30 2003, 9:50

Nasze Casy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mcrec »

Z tym ''typowo monowskim podejściem '' się nie zgadzam .Wojskowi mają akurat tyle do powiedzenia co ....Czy sądzicie , że pytano specjalistów/ w tym przypadku pilotów, organizatorów transportu wojskowego/ o opinię ?To były decyzje polityków! Decyzja zapadła za biurkiem cywilnego zwierzchnictwa nad armią, a wybrano to co jest najbardziej korzystne dla..../ No właśnie , dla kogo ?/A wrażenie funkcjonalności , czy też nowoczesności zakupionego sprzętu ? To samo odczuwamy przesiadając się z ''Malucha'' do innego , jakiegokolwiek auta ...Nawet jeśli to będzie 23 - letni Golf./Oczywiście jeśli nie był ''lekko'' uderzony łyżką od koparki./
Awatar użytkownika
qrchak
Posty: 673
Rejestracja: pn sie 25 2003, 19:19
Lokalizacja: Wawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: qrchak »

Nie pisałem że wojskowi mieli coś do powiedzenia. ALe tak to jest jak w wojsku żądzi cywil. Deyzja co wybrać była podparta całkiem pokaźnymi argumetnami finansowymi, jak mniemam :oczko:
Si vis pacem, para bellum.
szelmek
Posty: 267
Rejestracja: czw sie 14 2003, 22:31
Lokalizacja: Pruszków
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: szelmek »

Sorki TONY ale z polskiego chyba oblałeś.
Jeśli tak co PÓJDZIE matma to mogiła
Wszyscy chcą Twego dobra, nie daj go sobie odebrać,
mcrec
Posty: 13
Rejestracja: sob sie 30 2003, 9:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mcrec »

Szelmek poruszył tutaj ważną sprawę - czy robienie ''byków'' jest tutaj celowe , czy też jest to spowodowane luką w wiedzy o ortografii ? Co niektórzy twierdzą , że teraz to taki ''trynd'' .
ODPOWIEDZ