*[Relacja/Czołg] Czołg średni T-28

Zakończone relacje i galerie gotowych modeli.

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
PiterATS
Posty: 435
Rejestracja: pn lip 24 2006, 20:25
Lokalizacja: Opole
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PiterATS »

Wspaniały model. Również ode mnie proszę przekazać podziękowania wszystkim TOWARZYSZOM zarówno żyjącym jak i tym, którzy wyprostowali już nogi oraz pozostałym, zaangażowanym w budowę konserwy :spoko:
Awatar użytkownika
Szydercza Gała
Posty: 2246
Rejestracja: pt mar 05 2004, 14:48
Lokalizacja: ZIELONA WYSPA PEŁNA OWIEC
x 133

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Szydercza Gała »

No i jak obiecałem końcowe fotki przy dziennym świetle, ba nawet tło jakieś zorganizowałem :haha:
Serdeczne dzięki za pochwały w imieniu poległych towarzyszy i moim.
Dobrze że w rzeczywistości nie daliście tych orderów, bo wyglądałbym dostojniej niż PRZYSZŁY WÓDZ JEDYNY I KOCHANY LEONID :haha:
Co do otwierania tej tuszonki, to otwieracz powstał dawno temu i znajduje się obecnie w archiwum, choć tytuł relacji już nie brzmi "Szwabski otwieracz do konserw"... a szkoda :haha:
KOMSOMOLSKIE pozdrowienia dla wszystkich czytaczy i oglądaczy tego wątku z komunistycznego piekiełka nowomowy rodem :haha:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

PS2 Zwracam się również do forumowego KOMITETU CENTRALNEGO z prośbą o przeniesienie relacji do archiwum.... oczywiście bez skreśleń :haha:

Chwała 20 TONOWEMU BETONOWEMU BORSUKOWI, POTĘŻNEMU PEKAESOWI, WIELKIEMU TWAROGOWI oraz SMOKOWI Z KOMODO, a także innym wesołym bóstwom, które nie załapały się w tej relacji :haha:
NUR FüR MASON!!!!! :haha:
ZŁO SQUAD
WSPÓŁZAWODNICTWO RACJONALIZATORSKIE- DŹWIGNIĄ POSTĘPU TECHNICZNEGO!
NIE OTWIERAM MINIATUREK !!!
ODPOWIEDZ