*[Relacja/Samolot] Bf-109E Waldek Gulle i jego koślawa latałka :-)

Zakończone relacje i galerie gotowych modeli.

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Szydercza Gała
Posty: 2246
Rejestracja: pt mar 05 2004, 14:48
Lokalizacja: ZIELONA WYSPA PEŁNA OWIEC
x 133

*[Relacja/Samolot] Bf-109E Waldek Gulle i jego koślawa latałka :-)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Szydercza Gała »

Znudziło mi sie juz odpoczywanie od czołga, nadejszła więc wiekopomna chwila i nowe igrzyska czas zacząć :lol:
Wbrew temu, jak można odebrać temat, model jest na poważnie... jak z resztą wszystkie moje modele i relacje :haha:
Naszym głównym bohaterem jest....... Ten oto MISIO:
Obrazek
W relacji z konserwy zwrócono mi uwagę że nie wstawiłem fotki podklejonego szkieletu, tym razem nie popełnię tak straszliwego uchybienia. Co prawda nie jestem aż takim kuulowym ziomalem i nie zrobiłem tej fotki komurkom, bo moja komurka nie ma aparata :haha:
Obrazek
Co do zasiadania w pierwszym rzędzie... to serdecznie zapraszam BORSUK wyjechał do Hiszpanii na wczasy..... i coś mi się zdaję że ma coś wspólnego z tamtejszymi pożarami......
NUR FüR MASON!!!!! :haha:
ZŁO SQUAD
WSPÓŁZAWODNICTWO RACJONALIZATORSKIE- DŹWIGNIĄ POSTĘPU TECHNICZNEGO!
NIE OTWIERAM MINIATUREK !!!
Awatar użytkownika
Tomasz D.
Admin
Posty: 2430
Rejestracja: wt lip 01 2003, 9:56
Lokalizacja: Nowogard
x 143

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomasz D. »

Złe wykorzystanie powierzchni kartonu, klej wyłazi poza obrys papieru z wręgami, fota nie trzyma ostrości - generalnie super jak na początek :lol:

Aha, i pierwsza grzęda dla mnie ;)
Ostatnio zmieniony śr lip 29 2009, 22:46 przez Tomasz D., łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Łosiu
Posty: 572
Rejestracja: ndz lut 15 2004, 16:11
Lokalizacja: Strzebielino

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łosiu »

Pięęęęknie podklejony. Jakim klejem to robiłeś i czym wycinałeś? I czy szczegółowe wycinanie wytniesz tym samym co zgrubne? (Troche sie boje czy SMOK się nie zaczaił gdzieś w pobliżu, gdyby bylo bezpiecznie wtedy byś miał ŁOSIA w pierwszym rzędzie)
vatras390
Posty: 17
Rejestracja: ndz lis 09 2008, 20:33
Lokalizacja: Częstochowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vatras390 »

No zapowiada sie ciekawie, siadam w pierwszym rzedzie.
Tekturka na którą podklejałeś to 1mm?
Skończony Ju 87 z GPM.
W budowie HMS Hood.
ESP
Posty: 136
Rejestracja: pt sty 14 2005, 12:20
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ESP »

Krzywo wycięte - pewnie przez to że masz tępe nożyczki! Ale kleju napaćkałeś! Tyle kartonu zmarnowałeś! Obicąż to bo ci się powygina i (BACZNOŚĆ!) BORSUK (SPOCZNIJ!) jak wróci z wojaży to Ci tego nie daruje! A w akcie zemsty odda twoje latadło swojemu bratu do zabawy w kamikadze :D
Łosiu! przesuń się Waszmość bo całą grzędę zajmujesz! I przestań wcinać ten popkorn i siorbać kolę bo nastrój grozy cały ruinujesz ;)
Awatar użytkownika
Szydercza Gała
Posty: 2246
Rejestracja: pt mar 05 2004, 14:48
Lokalizacja: ZIELONA WYSPA PEŁNA OWIEC
x 133

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Szydercza Gała »

Nie to żebym coś skleił od ostatniego postu, ale odpowiedzieć i tak przeca mogę nie? :haha:
Tomku: Loża dla VIP-ów cała twoja, nie ma chyba innych chętnych :haha:
co do wykorzystania kartonu to jeszcze nie przestawiłem się z socjalistycznej na niemiecką dokładność i efektywność :haha:

Łosiu: To takie rzeczy można robić nożyczkamy???? ja to zembami własnymi obgryzłem, a dokładnego wycinania chciałem dokonać piłom tarczowom do drewna.....Łosiu Łosiu, SMOK Z KOMODO nie jest taki wielki, zwierzakowi rozmiaru Losia to może co najwyżej kopyta wypucować :haha: zasiadaj do woli, a z biologii, środowiska czy jak tam to się teraz nazywa PAŁA !!! :haha:

Vatras390: Jeżeli w jakimkolwiek modelu Halińskiego użyjesz tektury grubszej choćby o 0,1 mm niż zalecona, to będziesz miał prawdziwie koślawą latałkę :haha:

ESP: Ty to nie kracz!!! BORSUK nie ma brata i nie będzie miał, wiesz jak trudno taką gadazinę wykarmić ??? :haha: A jak mnie tam syfu narobicie na widowni to dam po miotle i szmacie i do roboty :haha:
NUR FüR MASON!!!!! :haha:
ZŁO SQUAD
WSPÓŁZAWODNICTWO RACJONALIZATORSKIE- DŹWIGNIĄ POSTĘPU TECHNICZNEGO!
NIE OTWIERAM MINIATUREK !!!
Awatar użytkownika
Łosiu
Posty: 572
Rejestracja: ndz lut 15 2004, 16:11
Lokalizacja: Strzebielino

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łosiu »

Szydercza Gała pisze:Łosiu Łosiu, SMOK Z KOMODO nie jest taki wielki, zwierzakowi rozmiaru Losia to może co najwyżej kopyta wypucować :haha: zasiadaj do woli, a z biologii, środowiska czy jak tam to się teraz nazywa PAŁA !!! :haha:
Mysz też niby mała a ile pisków na ich widok :haha:
Piterski
Posty: 1009
Rejestracja: wt sty 11 2005, 19:17
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Piterski »

Łosiu pisze:Mysz też niby mała a ile pisków na ich widok :haha:
A odkąd to się Łosie boją myszy :?:
Na tapecie:GAZ 69M;PGM17.
Awatar użytkownika
Łosiu
Posty: 572
Rejestracja: ndz lut 15 2004, 16:11
Lokalizacja: Strzebielino

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łosiu »

myszy nie, ale SMOKÓW - przynajmniej ja. Ale nie zaśmiecajmy już, chyba że Szyderczy chce mieć 8 stronicową relacje z okładką i jedną fotką wręg :D
Awatar użytkownika
laszlik
Posty: 2050
Rejestracja: pn cze 07 2004, 1:42
Lokalizacja: WAW
x 109

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: laszlik »

No, w końcu coś sensownego. Dajesz Waldek!!! Latałka według mnie jedna z mniej koślawych, zaryzykowałbym nawet stwierdzenie że to klasyk samolotowej krasy.
Mam nadzieję że skitrałeś dla mnie miejscówkę na loży VIPów, bo pierwszy rząd mnie tradycyjnie nie interesuje.
-Dziadku, ruskie w kosmos poleciały!
-Wszystkie?
-Nie, dwóch tylko.
-To co mi d... zawracasz!?

ZŁO SQUAD
ODPOWIEDZ