*[Relacja/Samolot] Ki-43 II Ko wczesny, AH 1/2001 by QŃ

Zakończone relacje i galerie gotowych modeli.

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Awatar użytkownika
MrJedi
Posty: 64
Rejestracja: czw cze 15 2006, 14:14
Lokalizacja: EPWA // EPPT

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MrJedi »

Na drugą aktualizację w relacji kazałeś czekać ponad pół roku, ale finisz był piorunujący :D Całkiem pokręcone klapy ma ten samolot, fajnie się prezentują w pozycji wychylonej. Latałka bardzo zgrabna, a Twój model pięknie to oddaje. Gratuluję i czekam na kolejnego mosolota :haha:
Awatar użytkownika
niki68
Posty: 425
Rejestracja: pt mar 28 2008, 22:46
Lokalizacja: Łuków
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: niki68 »

Witaj

Szczerze mówiąc, to nie wiem, w jaki sposób osiągasz tak wysoką jakość połączeń w poszyciu. Model prezentuje się wyśmienicie. Ale żeby podtrzymać tradycję "zawsze może być lepiej" - zatrzymam się na chwileczkę nad kołami. Nie znam się, więc zapytam:
- czy nie są troszkę zbyt jajowate w przekroju poprzecznym? Oraz zauważę, że felgi w tych kołach, szczególnie od wewnętrznej nie są idealne ... jak cała reszta :-) modelu.

Szacunek i gratulacje!
Ol49;Cid21;Od2;Px48;Coalbrookdale Loc. - R. Trevithicka; Tyn6 - modele ukończone.

W modelarstwie nie ma dróg na skróty. Może być albo dobrze, albo źle!!!
rowin
Posty: 624
Rejestracja: wt kwie 13 2004, 16:33
Lokalizacja: Lublin/Waw
x 85

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rowin »

Co jak co Panie Koński, ale ostatnie Pańskie wyczyny sprawiły, że stał się Pan moim idolem forumowym numer jeden!! Jestem pod ogromnym wrażeniem tego modelu!!
Serdecznie Ci gratuluje osiągniętego efektu!!!
Hiob
Posty: 90
Rejestracja: sob kwie 28 2007, 12:33
Lokalizacja: Norwich/Anglia
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Hiob »

Myślałem że kolega Qń to mistrz okrętowy, a tu taki piękny Oskar powstał. Gratuluje wspaniały model, ogromny nakład pracy i powalający efekt
Awatar użytkownika
Kemot
Posty: 505
Rejestracja: pn mar 17 2003, 11:37
Lokalizacja: Kielce
x 11

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kemot »

Kolega Qń to taki nietypowy gatunek co to klei samoloty, okręty i na dodatek jeszcze pojazdy na gąsienicach. Sam nie wiem co najlepsze.

Mariusz, oglądałem modele we Wrocławiu. Co do tego Ki-43, jak będziesz go kolejny raz pokazywał koniecznie dodaj do modelu karteczkę ze zdjęciem silnika, tymi fantastycznymi cylindrami. Bo to jest słabo widoczne na gotowym modelu. A naprawdę włożyłeś tyle wysiłku w jego sklejenie, ze szkoda ten majstersztyk ukrywać pod osłoną silnika.
pzdr
Kemot
Awatar użytkownika
lehcyfer
Posty: 485
Rejestracja: pt lis 11 2005, 18:19
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lehcyfer »

Qń przede wszystkim kojarzy mi się z pancerką i budowaniem czołgu zaczynając od zdetalizowanych gąsienic - te tysiące drobniuśkich części w stosikach zawsze mnie rozwalały.

Okręty, samoloty to chyba odskocznia :)

Model prezentuje się z fałszywą skromnością - gdybym nie wiedział co się kryje pod maską pewnie bym go przegapił we Wrocławiu :)

I gratulacje za deszczyk nagród :D
- Do not try to make a model. Instead only try to realize the truth.
- What truth?
- There is no model. Then you will see that it's not the model that you make, it is only yourself.
ODPOWIEDZ