*[Galeria/Samochód] Willys Jeep 1:25 Modelik Nr 13/98

Zakończone relacje i galerie gotowych modeli.

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
Hugo93
Posty: 4
Rejestracja: sob lis 17 2007, 14:11
Lokalizacja: Zamość

*[Galeria/Samochód] Willys Jeep 1:25 Modelik Nr 13/98

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Hugo93 »

Witam :tancze:
Mam na imię Sebastian, pochodzę z Zamościa, mam 16 lat. Modelarstwem zajmuję się od dosyć dawna, sklejając modele plastikowe. Modelarstwem kartonowym zająłem się dopiero ok. 2005 roku, gdy dostałem model wydawnictwa Card Plane PWS Z-17 SĘP. Jak na 1 model kartonowy wyszedł mi całkiem nieźle.
Potem były modele z GPM (Łódz "Viking" , (latarnia morska w Kołobrzegu, sklejałem ją na wakacjach właśnie tam). No i w końcu Mały Modelarz, HMS Victory. Podczas tych modeli kupnych sklejałem z internetu: satelity, mini samoloty, I bomba światowa itp.

A teraz przechodząc do tematu chciałem Wam zaprezentować mój model Willys Jeep który został wydrukowany z internetu (nie bijcie) Jako że jestem nie doświadczonym modelarzem nie chciałem spaprać modelu na który wydał bym te parędziesiąt złotych. Niestety wycinanki niczym nie zaimpregnowałem. :/ W niektórych miejscach widać brzydkie białe plamki z powodu dostania się wody w te właśnie miejsca. Koła są z nowszego numeru Willys Jeepa ale z tego samego wydania. Ta plandeka jest z prześcieradła. Tak więc kończę swoje nudne wypowiedzenie :P Proszę o komentarze.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pozdrawiam Seba
Awatar użytkownika
Szymcio190
Posty: 29
Rejestracja: wt paź 20 2009, 15:21
Lokalizacja: Sosnowiec

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Szymcio190 »

Bardzo fajny Jeep'ek :) nie to co moje modele :razz: Widzę, że też lubisz auta jak ja. Życzę samych sukcesów. Pozdrawiam ;-)
Awatar użytkownika
Łukasz_G
Posty: 93
Rejestracja: czw sty 12 2006, 17:37
Lokalizacja: Piaski

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łukasz_G »

Autko jest bardzo sympatyczne :)
Ładnie się prezentuje a wykonanie jest eleganckie :)
Gratuluje fajnego małego modeliku ;)
Iveco TurboStar - ukończony
Jelcz C-423 - w budowie
SZAD
Posty: 196
Rejestracja: ndz maja 24 2009, 10:04
Lokalizacja: Kraków-Bielany
x 10

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SZAD »

Zgrabny modelik.
Jeśli jeszcze to możliwe zrób malowanie wnętrza nadkoli. Nie będą świecić na biało.
ODPOWIEDZ