PzKpfw Tiger Ausf.H w skali 1:72

inne techniki modelarskie - plastik, żywica, drewno itd.

Moderatorzy: kartonwork, Edmund_Nita, Tempest

Awatar użytkownika
kuba
Posty: 131
Rejestracja: pn kwie 07 2003, 12:55
Lokalizacja: Lancut

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kuba »

Spoko :D tak sie sklada ze jestem cichym czytelnikiem twojej relacji o Hs-126 i jestem :wooow: . Mam zamiar w najblizszym czsie zakupic jakies fruwadelko plastikowe i dlatego sie z boku uwaznie przygladam. Powiedz mi tylko czy te male elementy wyposazenia kokpitu robisz sam na podstawie zebranej dokumentacji czy jak ????? Mysle ze bedzie dobrze jak podasz naszej braci modelarskiej link do swojej pracy nad ta piekna maszynka, (ja nie bede podawal bo nie wiem czy ty chcesz) :spoko: heheehheh
....::::RASTAFARAJ::::....
Awatar użytkownika
robmario
Posty: 117
Rejestracja: sob lip 03 2004, 10:36
Lokalizacja: Lublin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: robmario »

Robię je sam na podstawie dokumentacji, zdjęć, wiedzy i analogii. Myślę że gdybym uruchomił na tym forum cały wątek ze zdjęciami to wielu zainteresowanym ułatwiłbym śledzenie go tutaj bez konieczności wędrowania po necie. Myślę, że łatwiej też byłoby odpowiadać na ewentualne pytania chętnych na kilku forach bo jak widzę charakter pytań jest trochę inny na każdym z nich, a szanując ogólną specyfikę związanych z nimi ludzi nie chciałbym zanudzać ich czymś co ich nie interesuje. Zawiązuję więc nowy wątek w tym dziale z tym tematem.
Ja zawsze witam Mariusz Łukasik
Obrazek
Awatar użytkownika
kuba
Posty: 131
Rejestracja: pn kwie 07 2003, 12:55
Lokalizacja: Lancut

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kuba »

Nom masz racje :D nawet w glowie mi sie nie miescilo ze mozna zrobic cos takiego w skali 72 bo z reguly to modeliki z WW2 z tej skali to chyba zaliczaja sie do tych mniejszych (nie chodzi tu o bombowce).
....::::RASTAFARAJ::::....
ODPOWIEDZ