[diorama] Czeczenia

inne techniki modelarskie - plastik, żywica, drewno itd.

Moderatorzy: kartonwork, Edmund_Nita, Tempest

ODPOWIEDZ
peter
Posty: 561
Rejestracja: wt sty 06 2004, 15:25
Lokalizacja: Wrocław

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: peter »

architekt i konserwator zabytków.
a przy okazji pracownik naukowy PWr - stąd zacięcie do wykładów ;-)

btw. - z tego, co pamiętam - Maciej to też architekt :)
zapraszam na Forum Historyczne
galwani
Posty: 731
Rejestracja: pn sie 30 2004, 21:30

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: galwani »

heh...same architekty ;-) ale to bardzo pozytywnie :D przynajmniej jest kogo zapytac jak moi domowi kosztorysanci nie wiedza ;-)

skonczylem balkony....zapytalem rodziny [badz co badz babcia te kilkadziesiat lat na budowie pracowała....co prawda glownie w charakterze wlasnie kosztorysanta ale co sie na to budowanie napatrzyła to jej.....wie dużo ;-)]... rodzina stwierdzila ze wyglada OK i ze mogloby to tak wygladac "in real" jak to sie teraz zwykło mawiac ;-) no i dobrze bo i mi sie podoba... wiec jutro rano fotki wrzuce :) bo mnie sie kurde zarowka w lampce przepaliła i nie mam jak tego oswietlic a z lampa blyskową jest do du....hm..zle ;-)
Mądry ustępuje głupiemu! Smutna to prawda; toruje ona głupocie drogę do opanowania świata.
Marie von Ebner-Eschenbach
galwani
Posty: 731
Rejestracja: pn sie 30 2004, 21:30

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: galwani »

jest tak cieplo ze jedyne co mi sie udało od wczoraj zrobic to zdjecia tych balkonow..... lol..... wiec pokazuje:

Obrazek Obrazek

pozdrawiam :) ide sie gotować dalej [ktos wie jaki jest rekord w piciu wody? może go pobije przy okazji ;-) ]

a nic nie robie bo w okna mojego pokoju sloneczko swieci od 9 do 14.....
a jak juz skonczy.... to jestem tak zmeczony ze mi sie nie chce :lol: moze w nocy cos porobie ;-)
Mądry ustępuje głupiemu! Smutna to prawda; toruje ona głupocie drogę do opanowania świata.
Marie von Ebner-Eschenbach
Awatar użytkownika
Roobert
Posty: 209
Rejestracja: wt lut 17 2004, 16:23
Lokalizacja: Resko
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Roobert »

A u mnie chmury i do bani pogoda. Jeszcze cały ranek lało :evil:
peter
Posty: 561
Rejestracja: wt sty 06 2004, 15:25
Lokalizacja: Wrocław

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: peter »

Galwani - za grube te druty. dużo za grube i za mały rozstaw...
zapraszam na Forum Historyczne
pavlo
Posty: 31
Rejestracja: czw kwie 22 2004, 15:27
Lokalizacja: paryz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pavlo »

Galwani pisze: wygrzebałem też troche wojakow... robienie czeczencow chyba sobie odpuszcze... natomiast wypadaloby zrobic jakichs rosjan...co prawda te figurki niebardzo na rosjan sie nadaja... ale moze cos z nich bedzie ;-)
A moze
czeczeni z oriona
lub/i
ruskie ?
tez robie cus w ten desen tylko ze straconym Mi-24... na razie
zaczety mi-24 lezy gdzies nawet nie wiem gdzie ;P
Awatar użytkownika
matejson
Posty: 65
Rejestracja: pn kwie 25 2005, 22:19
Lokalizacja: Gdynia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matejson »

Ale te kałasze u chechenów troche wielgaśne są...
Mateusz Mathea
Obrazek
galwani
Posty: 731
Rejestracja: pn sie 30 2004, 21:30

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: galwani »

niektore z tych figurek [glownie u ruskich] sa w dosc komicznych pozycjach...heh ;-)

narazie do figurek jeszcze troche czasu.... jak nie uda sie nic wymyslic z tego co mam... to poprzegladam allegro... moze znowu uda mi sie kupic pudelko figurek za 4 pln [w ten sposob nabyłem 40 calkiem porzadnie zrobionych angoli :D]
Mądry ustępuje głupiemu! Smutna to prawda; toruje ona głupocie drogę do opanowania świata.
Marie von Ebner-Eschenbach
galwani
Posty: 731
Rejestracja: pn sie 30 2004, 21:30

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: galwani »

cośtam ostatnio wydłubałem :)
dorobiłem pięterka, sciany... kawałeczek dachu ;) wszystko przybrudziłem [na jednej fotce widac niemal sniezno biale sciany... zapewniam ze juz takie nie sa :twisted: ] narazie nie przyklejam balkonow bo musze tym budynkiem operowac na wszystkie strony, a że balkony raczej delikatne sąto pewnie zaraz bym coś urwał ;-) wiec dokleje je dopiero po przyklejeniu budynku do podstawki.. co już niedługo nastąpi :)
fotki:


Obrazek Obrazek Obrazek

Pozdrawiam :)

EDIT: oczywiscie do pięterek i scian zostaną dorobione kolejne druty :) narazie tego nie robiłem :)
Mądry ustępuje głupiemu! Smutna to prawda; toruje ona głupocie drogę do opanowania świata.
Marie von Ebner-Eschenbach
Awatar użytkownika
grzegorz
Posty: 652
Rejestracja: pn lis 24 2003, 19:19
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: grzegorz »

Jeśli mogę coś zasugerować... To od środka budynku ..czyli w mieszkaniach, wnętrza były i są malowane raczej różnorako....hm... może jakieś sprzęty domowe...albo ich pozostałości....
Kiedyś widziałem podobną makietkę z WWII.... czołg rozbił ścianę domu i było widać wnętrze domu....odlot....hihihihi
Obrazek
ODPOWIEDZ