[Prośba] Tiger I ... mamy tylko ramki

inne techniki modelarskie - plastik, żywica, drewno itd.

Moderatorzy: kartonwork, Edmund_Nita, Tempest

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bastyan
Posty: 14
Rejestracja: ndz kwie 13 2003, 19:20

[Prośba] Tiger I ... mamy tylko ramki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bastyan »

Witam,
Trochę nietypowa prośba, ale może ktoś mi pomoże...
Syn znajomego (sympatyczny mały brzdąc - 6 lat) od jakiegoś czasu lubuje się w sklejaniu czołgów. Tatuś zajmuje się w tym czasie raczej Warhammerem, więc młodemu kupił jakiś czołg i się zaczeło... Tata maluje figurki, młody skleja i ciapka czołgi farbkami.
Jakiś czas temu młody wyczaił od jakiegoś kolegi czołg (nawet nie chce wiedzieć co znikneło z domu) i jest problem. Ma same ramki, bez instrukcji... Dostępu do sieci nie mają także idzie to przezemnie zdeczka...

Młody ma to co poniżej:

Obrazek

Skala 1/72 z tego co na jednej ramce widzę, ale kto to wyprodukował nie mam pojęcia.

Może ktoś to sklejał i ma może instrukcję do tego cuda? (chodzi o skan/fotke/link - mam nadzieję, że nie jest to nielegalne)Wiem, że dla starszych i siedzących w temacie to żaden problem, ale dla sześciolatka raczej tak, a młody się uparł.
Sebastian
Talib
Posty: 142
Rejestracja: śr cze 16 2004, 19:25
Lokalizacja: Królewskie Stołeczne Miasto Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Talib »

To Tiger I H z zestwu Revella.

Model jest na tyle prosty, ze wystarczy poszukać fotek prawdziwego pojazdu aby odpowiednio poskładac koła, no i trzeba uważac na gąsienice, 6-latek może sobie z nimi nieporadzić, ba nawet wytrawni sklejacze maja problemy z gaskami Revella...
Jakub Jastrzębski
modelarz/teoretyk

Once to be a str8 man turns into wreck...
Awatar użytkownika
bastyan
Posty: 14
Rejestracja: ndz kwie 13 2003, 19:20

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bastyan »

Dziekuję Talib za odpowiedź... Nic... spróbuję jakoś ręcznie mu jakąś instrukcję na szybko narysować i pomóc z tymi gąsienicami najwyżej, bo są dziwne - to przyznaję.
Sebastian
ODPOWIEDZ