[Plany modelarskie] Błyskawica 271

technika, historia, dokumentacja, linki itp

Moderator: kartonwork

ODPOWIEDZ
Piterski
Posty: 1009
Rejestracja: wt sty 11 2005, 19:17
Lokalizacja: Warszawa

[Plany modelarskie] Błyskawica 271

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Piterski »

Jakiś czas temu wróciłem do klejenia modeli i padło na stare opracowanie modelu Błyskawicy z MM. Pod wpływem forum i na skutek ukazania się nowego opracowania Błyskotki wydanej przez WAK postanowiłem zrobić model malowany, a nie w standardzie. Pociągnęło to za sobą konieczność poszukiwania materiałów dokumentujących stan okrętu. Kupiłem obie części monografii, ale to już jest za mało ponieważ model ma przedstawiać Błyskawicę z końcowego okresu jej służby. Dlatego mam do Was wielką prośbę o wsparcie materiałami. Mam co nieco z Modelarza, ale ponieważ są to dwie strony z planami to nie wiem którego okresu służby dotyczą. Jeżeli mogli byście mnie wesprzeć skanem planów z Modelarza (były bodaj w dwóch numerach, dziewiątym i jeszcze jakimś) i podaniem numeru planów modelarskich dotyczących teoretycznie Błyskotki z numerem 271 to poszukam ich na allegro. Jeżeli jest możliwość to chętnie widział bym ewentualnie ksero (po uzgodnieniu pokryje koszty).
Na tapecie:GAZ 69M;PGM17.
Awatar użytkownika
Piotti
Posty: 76
Rejestracja: sob lip 03 2004, 14:29
Lokalizacja: W-wa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Piotti »

Piterski
Jezeli masz na mysli PM 54 Te z Garlandem i Błyskawicą to mam takowe i mogę Ci je udostępnić. Zrobisz co będziesz potrzebował a jak juz z nimi skończysz to mi je oddasz. Mam w planach Garlanda z Qestu więc kiedys mają byc potrzebne.
Awatar użytkownika
messer
Posty: 713
Rejestracja: śr maja 28 2003, 21:35
Lokalizacja: Piaseczno
x 18

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: messer »

Mam Plany Modelarskie nr 85 z "Błyskawicą". Daj mi znać to postaram się je jakoś Tobie podrzucić :)
Piterski
Posty: 1009
Rejestracja: wt sty 11 2005, 19:17
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Piterski »

Piotti dziękuje za propozycję na razie pożyczyłem plany z numerem 54 od CeCha. Próbuje kupić je na allegro. Też mam Garlanda w planach.
Messer może jak się spotkamy na QWAK-u, to bym je od ciebie pożyczył, porównam z tym co już mam i pożyczyłem od CeCha.
Na tapecie:GAZ 69M;PGM17.
ODPOWIEDZ