U-47 VIIB wręgi

technika, historia, dokumentacja, linki itp

Moderator: kartonwork

ODPOWIEDZ
pifko

U-47 VIIB wręgi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pifko »

Czy ma ktoś jakiekolwiek plany konstrukcyjne tego u-boota, chodzi szczególnie o kształt wręg, będe wdzięczny za pomoc, ze zdjęć tej łodzi których mam już sporo naprawde ciężko przenieść kształt wręg na papier.
jak macie plany pokrewnych u-bootów to równiez dajcie znać, mój e-mail pifko@ssnet.pl gg 1543837.

z góry big thanks

ewentualnie jeśli ma ktoś linki do stronki skąd można ściągnąć plany wręg, również było by to mile widziane.


ps. mam jedno enigmatyczne zdjęcie wręg, ale nie ma zaznaczonej pozycji ich na okręcie i wogóle jest ciężkie w interpretacji jeśli się mu szczegółowo przyjrzeć i próbować zrozumieć (lol) - zobaczcie sami ;))
Awatar użytkownika
qrchak
Posty: 673
Rejestracja: pn sie 25 2003, 19:19
Lokalizacja: Wawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: qrchak »

Już od dłuższego czasu szukam czegoś takiego, i nic. Znalazłeś i tak wię ccej niż ja. Ten rysunek jest takiej wielkości jak ten co dołączyłeś czy jakiś większy? Jak większy to podeślij mi go, mam model VIIB będę mógł go porównać i dam ci znać do czego doszedłem.

Pozdrawiam
Si vis pacem, para bellum.
Awatar użytkownika
Pablo
Posty: 460
Rejestracja: pt lis 28 2003, 22:20
Lokalizacja: Gdynia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pablo »

Dokładne plany u-boota ale typVIIc znajdziesz wmiesięczniku MODELARZ nr11 i 12/2000
hucu5

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: hucu5 »

Witajcie

Nie znam się na U-botach ale znalazłem jakieś plny rosyjskich K21 w miarę można się połapać o co chodzi


Chciałem wstawić obrazek ale coś mi się kaszani. Napiszcie jak to go wstawię
arek
peter
Posty: 561
Rejestracja: wt sty 06 2004, 15:25
Lokalizacja: Wrocław

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: peter »

powinienem mieć dość dokładne plany U-VII. dojdę do domu, to posprawdzam i dam znaka. (tyle tylko, że to duże dziadostwo jest, więc chyba na maila raczej...)
zapraszam na Forum Historyczne
Bartek Kot
Posty: 46
Rejestracja: czw sty 08 2004, 9:34
Lokalizacja: Wrocław

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bartek Kot »

ZOBACZ

http://www.9teuflottille.de/index2.html

Zobacz
Wissen :shock:

I ściągnij co Ci potrzeba. :lol:
peter
Posty: 561
Rejestracja: wt sty 06 2004, 15:25
Lokalizacja: Wrocław

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: peter »

sprawdziłem - mam jakieś plany typu VII C/41(dość dokładne), oraz typu II i XXI (mniej dokładne), oraz masę zdjątek przeróżnych. niestety na planach typu VII w ogóle nie mam przekrojów poprzecznych. jeśli czegoś potrzebujesz - podeślij maila.

pozdrawiam
P.
zapraszam na Forum Historyczne
ODPOWIEDZ