Porady dla początkującego

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

N00b
Posty: 7
Rejestracja: sob lis 05 2005, 20:33
Lokalizacja: Łódź

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N00b »

Przeczytałem przed chwilą kolejną porcję porad, i wziąłem je sobie głęboko do serca. Jutro dojdzie mój mustang :razz: Następnym odelem po sklejeniu(bądź zepsuciu :) )tego na pewno zajmę się jednostkami pływającymi. :lol:
N00b
Posty: 7
Rejestracja: sob lis 05 2005, 20:33
Lokalizacja: Łódź

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N00b »

Muszę trochę wyjaśnić bo namieszałem
N00b pisze:Dzieki przez noc nieco sobie poczytałe forum i ABC. Musze powiedzieć że moja wiedza drastyczie wzrosła. I szykuję sie do pierwszej relacji, zastanawiam się nad modelem ale napewno coś znjadę. :)
Chodzilo o to że jak zobaczyłem relacje z klejenia mustanga to zwatpilem i zacząłem szukać jakiegoś łatwiejszego modelu
N00b
Posty: 7
Rejestracja: sob lis 05 2005, 20:33
Lokalizacja: Łódź

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N00b »

N00b pisze:Przeczytałem przed chwilą kolejną porcję porad, i wziąłem je sobie głęboko do serca. Jutro dojdzie mój mustang :razz: Następnym odelem po sklejeniu(bądź zepsuciu :) )tego na pewno zajmę się jednostkami pływającymi. :lol:
musialem byc pijany jak to pisalem to mialobyc tak: Przeczytałem przed chwilą kolejną porcję porad, i wziąłem je sobie głęboko do serca. Jutro dojdzie mój mustang :razz: Następnym modelem po sklejeniu(bądź zepsuciu :) )tego na pewno będzie statek. :lol:[/
Piterski
Posty: 1009
Rejestracja: wt sty 11 2005, 19:17
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Piterski »

N00b posty można edytować.
Na tapecie:GAZ 69M;PGM17.
Awatar użytkownika
82RObert82
Posty: 55
Rejestracja: pn sty 31 2005, 10:37
Lokalizacja: Białystok

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 82RObert82 »

Witam :)
N00b pisze: musialem byc pijany jak to pisalem :lol:[/
No to niezle zaczynasz, piejsz juz w takim wieku :nie:.
Lepiej nie zagladaj do kieliszka tak wczesnie, na to jeszcze bedziesz mial jeszcze czas w swoim zyciu. Lepiej sklejaj modele :)
Jak juz pisal Piterski posty mozna edytowac, chyba ze chcesz zwiekszyc liczbe swoich postow ;-)

Pozdrawiam RObert :cool:
ODPOWIEDZ