*[Relacja/Pojazd] Czołg T-72 MM 11-12/85

Zakończone relacje i galerie gotowych modeli.

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
Kat
Posty: 704
Rejestracja: ndz kwie 18 2004, 14:44
Lokalizacja: Radom

*[Relacja/Pojazd] Czołg T-72 MM 11-12/85

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kat »

Witam
Korzystając z tego że trafił mi się w domu aparat chciałbym pokazać mój model czołgu T-72. model zaczął powstawać parę lat temu i ciągle uważam go za nieskończony, co jakiś czas wymieniam w nim jakieś elementy.Teraz planuje podjąć walkę z gąsienicami z pojedynczych ogniw. Czołg jest w całości malowany plakatówkami. Względem tego co było w modelu (MM 11-12/85) wprowadziłem klika zmian, jak na razie jeszcze drobnych. Podyktowane to było tym że na żadnym zdjęciu w takiej konfiguracji wyposażenia jak proponuje autor.A tak swoją drogą to mogli by ten model wznowić w MM. Jak na tamte czasy jest bardzo dobrze opracowany i skleja sie go przyjemnie.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony pt wrz 02 2005, 12:03 przez Kat, łącznie zmieniany 1 raz.
Jaroslaw
Posty: 110
Rejestracja: czw paź 28 2004, 21:37
Lokalizacja: Nidzica

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jaroslaw »

fajnie wygląda, bardzo fajnie że nie widać łączeń papieru na wieżyczce, no i ta plakatówka fajnie na tym wygląda; to jest prawdopodobnie sposób na ślady eksploatacji modelu :D
odszedłem dawno ale myśle nad powrotem, nie wiem z jakim modelem ale milczeniem odpokutuje moją nieobecność
Kat
Posty: 704
Rejestracja: ndz kwie 18 2004, 14:44
Lokalizacja: Radom

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kat »

Wieża po sklejeniu była impregnowana wikolem i szlifowana papierem sciernym. Papier jest gruby więc można było sobie na coś taskiego pozwolić.

Pozdrawiam
lancer
Posty: 42
Rejestracja: wt mar 14 2006, 19:14

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lancer »

w tamtym roku skończyłem takiego t 72 po raz 2 w remaku postanowiłem zrobić gąsienice z ogniw
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ