[relacja] Sinhoto Chi-Ha

wszystko o modelach kartonowych

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
PL_Alf

[relacja] Sinhoto Chi-Ha

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PL_Alf »

Jako pierwszy mam przyjemność zamieścić relację z budowy japońskiego czołgu Shinhoto Chi-Ha nowego wydawnictwa Model-Hobby.
Obrazek
Pierwsze wrażenia po otwarciu zeszytu są jak najbardziej pozytywne. model ładnie wydany, okładka robi dobre wrażenie, papier również, waloryzacja jest w sam raz, nie przesadzona. Widać że wydawca postawił na jakość.
Z tym większym zapałem wziąłem się do pracy i oto pierwsze efekty
Obrazek
Obrazek
Szkielet poszedł szybko i gładko, byłem ciekaw jak będzie pasować poszycie, efekty widać poniżej
Obrazek
Obrazek
wszystkie części jak na razie pasują idealnie
Obrazek
Obrazek
namordowałem się przy wycinaniu otworów chłodnic, mimo iż nie ma silnika postanowiłem je wyciąć.
Obrazek
Obrazek
Moje odczucia co do jakości modelu są jak najbardziej pozytywne, do chwili obecnej model skleja sie przyjemnie, wszystkie części pasuję, nie ma przesunięć.
może w weekend posunę się troszkę dalej z modelem o ile czas pozwoli.
Awatar użytkownika
JaCkyL
Posty: 785
Rejestracja: śr wrz 01 2004, 23:12
Lokalizacja: Lublin
x 2

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: JaCkyL »

Bardzo ciekawy temat, do tego nowe na rynku wydawnictwo. Wszystko pięknie, tylko te zdjęcia :-? Popracuj nad ostrością wykonywanych przez siebie zdjęć. Rób dużo więcej zdjęć i wybieraj tylko te udane, na pewno poprawi się czytelność twoje relacji.
Sklejaj dalej i pracuj nad zdjęciami.
Pozdrawiam :pice:
ervins
Posty: 22
Rejestracja: ndz sie 13 2006, 18:43
Lokalizacja: Riga

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ervins »

cool,looks good -i'm waiting for finish :D
KrzysiekP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: KrzysiekP »

Ładny modelik i ładnie klejony :) ale tak jak kolega JaCkyL widzę, że masz lekkie problemy ze zdjęciami. Popróbuj różnych innych opcji bo widzę po zdjęciach, że aparat robi Ci ostrość wszystkiego naokoło ale nie samego modelu :)
ODPOWIEDZ