Wyróżnienie dla modelarza plastikowego

kalendarium

Moderatorzy: Tomasz D., kartonwork

ODPOWIEDZ
Andrzej Ziober
Posty: 483
Rejestracja: sob lut 11 2006, 16:30
x 58

Wyróżnienie dla modelarza plastikowego

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Andrzej Ziober »

19 stycznia br. w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej miał miejsce XIII Bal Lotników. Uczestniczyło w nim blisko 550 lotników i osób związanych z polską obronnością. W czasie Balu wręczono wyróżnienia dziesięciu najlepszym technikom i pilotom wojskowym roku 2007 z Sił Powietrznych i Marynarki Wojennej. Wyróżnienia otrzymało także dziesięciu najlepszych polskich sportowców lotniczych za osiągnięcia minionego roku. Wśród nich byli również modelarze Aeroklubu Polskiego nagrodzeni za spektakularne wyniki w Mistrzostwach Europy i Świata w modelarskich sportach lotniczych. Było jeszcze jedno, specjalne wyróżnienie, dla niżej podpisanego – za międzynarodowe wyniki w lotniczym modelarstwie redukcyjnym - przyznane przez Krajową Radę Lotnictwa i Dowódcę Sił Powietrznych.
Zamieszczam tę informację, ponieważ jest to dowód, że niezależnie od faktu, iż Aeroklub Polski nie uznaje modelarstwa redukcyjnego za dyscyplinę modelarską w rozumieniu sportu modelarskiego, to jednak tak ważne instytucje, jak Krakowa Rada Lotnictwa i Władze Wojsk Lotniczych doceniają znaczenie i wartość tej formy modelarstwa. Dla mnie osobiście nie jest to tylko przejaw uznania moich prywatnych osiągnięć, ale przede wszystkim niezwykle istotny aspekt promocji polskiego modelarstwa redukcyjnego w instytucjach lotniczych. Wprowadzenie lotniczego modelarstwa redukcyjnego do obszaru zainteresowania w. wym. instytucji lotniczych kraju, to kolejny krok na drodze promowania jego wartości wykraczających po za sferę działalności hobbystycznej. Bardzo chciałbym, żeby to moje wyróżnienie mogli wykorzystać w praktyce wszyscy, którym zależy na idei budowania prestiżu modelarstwa redukcyjnego w Polsce - żeby mogło się ono stać dla organizatorów polskich imprez modelarstwa redukcyjnego narzędziem i atutem w rozmowach z instytucjami samorządowymi i sponsorami. Kochani, starajcie się to moje wyróżnienie wykorzystać do własnej działalności modelarskiej, bo tylko wtedy będzie ono miało prawdziwą wartość
Pozdrawiam
Andrzej Ziober
Obrazek
Gdy stajesz przed problemem, szukaj rozwiązania, a nie obejścia.
Awatar użytkownika
greatgonzo
Posty: 285
Rejestracja: pt lis 30 2007, 22:45
Lokalizacja: Giżycko
x 10

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: greatgonzo »

Super! Okropnie jestem ciekawy co na to prasa modelarska. Czy znowu zbyje to milczeniem?
Fakt przyznania takiej nagrody, odpowiednio rozpropagowany i wykorzystany może być wielką pomocą przy organizowaniu imprez modelarskich.
Mnie tego typu akcje pomagają przy negocjajcjach ze sponsorami w temacie wyścigów.

Gratuluję Andrzeju!!
Awatar użytkownika
Wujek Andrzej
Posty: 1900
Rejestracja: czw paź 16 2003, 11:41
Lokalizacja: Tychy
x 2

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Wujek Andrzej »

Gratuluję Andrzeju :!:

To pewnie dla Ciebie było miłe zaskoczenie . Przynajmniej na "stare lata" jakieś wyrazy szacunku na własnym terenie by się należały a nie tylko zagraniczne laury .

Co do życzenia aby wydarzenie zostało wykorzystane jako narzędzie to znam takiego Kazimierza który skwapliwie to uczyni . Mam taką nadziej biorąc pod uwagę jego najnowsze plany na rok bieżący .

Z pozdrowieniami Wujek ... :papa:
Awatar użytkownika
Krzysiek D
Posty: 92
Rejestracja: pn sty 22 2007, 16:31
Lokalizacja: Dębica

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Krzysiek D »

Również spieszę z gratulacjami. :spoko: :szampan:
Obrazek
Awatar użytkownika
matti70
Posty: 9
Rejestracja: śr mar 21 2007, 8:57
Lokalizacja: Kielce

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matti70 »

Pragnę wyrazić w imieniu swoim i Kieleckiego Klubu Modelarskiego szczere gratulację w z związku z otrzymaniem przez pana tej prestiżowej nagrody,myślę że ta nagroda zdopinguje innych do wytężonej pracy w propagowaniu modelarstwa redukcyjnego w Polsce i promocji polskich skrzydeł poza granicami kraju
Z wyrazami szacunku Mateusz Michalecki KKM-Kielce
PS.Zapraszamy na nasz festiwal do Kielc w dn.14-15 06 2008
Raduj się swą młodością
Awatar użytkownika
Kazik.R
Posty: 93
Rejestracja: sob lis 06 2004, 8:28
Lokalizacja: Gliwice-Śląsk

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kazik.R »

Witam!!
Andrzeju również przyłączam się do gratulacji za otrzymanie tak zaszczytnego wyróżnienia :D :D :D Myślę,że fakt ten da do myślenia panom z Aeroklubu Polskiego-a głównie sekcji modelarskiej...... :oops: :oops: -bo tyle nawet nie robią..... :piwo: :piwo: Andrzeju to za Twe zdrowie i Twój wkład w redukcyjne modelarstwo.
Marcin Witkowski

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marcin Witkowski »

Serdecznie gratuluję :!:
Wątpię, ba jestem pewien, że raczej żaden modelarz nie sięgnie w Polsce po takie laury i wyróżnienia jak to, czy Błękitne Skrzydła.
Również jestem ciekaw, jak zareaguje prasa modelarska na ten fakt :?:
Edmund_Nita
Posty: 2057
Rejestracja: pt sie 29 2003, 11:06
Lokalizacja: Koszalin
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Edmund_Nita »

Andrzeju, ja tradycyjnie - :spoko: :lol:
Tomasz Frączek
Posty: 11
Rejestracja: czw mar 17 2005, 22:39

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomasz Frączek »

Pragnę w imieniu swoim oraz przyjaciół z K.K.M. ,,PA-LO-OK" szczerze pogratulować w związku z otrzymaniem przez Pana tej prestiżowej nagrody, myślimy że ta nagroda zmobilizuje innych do wytężonej pracy w propagowaniu modelarstwa redukcyjnego w Polsce i promocji polskich skrzydeł poza granicami kraju oraz organizowaniu imprez modelarskich na poziomie europejskim.
Niezbędna informacja na temat < XIII Balu Lotników> jest do przeczytania w Nr 2 luty Skrzydlatej Polski br. str. 10.
Do tej informacji w SP można dołożyć relację z włoskiego konkursu jaki odbył się 16-18 listopada 2007r, gdzie są dowody zwycięstwa polskiego Lancastera – Andrzej Ziober, odebrał „Best Aerei 2007” w In Pace e Guerra. (str.27)
JA jestem pod wrażeniem. Gratuluję.
PS. W imieniu organizatorów ZAPRASZAM na XII Ogólnopolski Konkurs - Wystawa Modeli Plastikowych i Kartonowych Kraśnik 2008.04.18-20 pod hasłem „Modelarze dla Modelarzy”.
Pozdrawiam Tomasz Frączek
ODPOWIEDZ