Uwagi n/t głosowania w Grand Prix Kartonwork

wszystko o modelach kartonowych

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

KarolAnt
Posty: 7
Rejestracja: pn cze 15 2009, 23:39

Post autor: KarolAnt »

Witam

Tak sobie czytam ten wątek i odkryłem, że Grzegorz75 podał mój profil
jako podejrzany. Ja się pytam jakim prawem ? Czy dlatego, że jestem nowy na tym forumie i mam mało wpisów ? Zaczęły się wakacje, pogoda do bani i pewnie to moja wina, że z nudów siedzę w Internecie i zapisałem się na to forum, bo coś tam sklejam i mnie to ciekawi ? Traf chciał, że akurat jest jakieś głosowanie, przejrzawszy nominowane relacje wybrałem te, które mi się podobają i oddałem swój głos.

I co się okazało ? Że jestem w spisku, zmowie, bo przypadek sprawił, że zagłosowałem na jakiś model. Nie wiem, o który chodzi, bo nie chce mi się liczyć tych wszystkich głosów, ale widzę, że to daję podstawę Tomaszowi D. do osądzenia o mojej winie. Pisze on też, że wszystkie podejrzane wpisy są z jednego miejsca. Jeśli mają takie same numery IP, to sprawa jest oczywista, wtedy Tomaszowi D. zwracam honor. Ale ja nie jestem w żadnej zmowie z pozostałymi osobami z tej listy i chyba można to sprawdzić, że mam inny numer IP. Internet mam z neostrady, a z tego co wiem, to numer IP zmienia się za każdym razem, kiedy łączę się do internetu. Taki sam numer po moim rozłączeniu będzie miał inny klient neostrady z regionu pomorskiego, a to będzie jakieś kilkaset tysięcy, może nawet pół miliona użytkowników, bo wszystkie te numery są przydzielane losowo z tej samej puli. I co wszyscy oni są w spisku ?

Myślałem, że takie teorie spiskowe są w innej dziedzinie życia. Na liście Grzegorza75 jest 17 osób, na tym forum jest ponad 3300 zarejestrowanych uczestników. Marne to forum, kiedy taka nieliczna grupka może zmienić wynik głosowania kilku tysięcy ludzi, a jak jeszcze każdy każdego podejrzewa o szachrajstwo, to chyba źle trafiłem.

Piszę tyle nie dlatego, że poczułem się winny, tylko dlatego, że poczułem się dotknięty i pomówiony. Mimo, że mam 19 lat, to rodzice wychowali mnie na uczciwą i wierzącą osobę. Oczekuję przeprosin ze strony forum za takie pomówienie.

z poważaniem
Karol Antczak z Gdańska
Awatar użytkownika
Tomasz D.
Admin
Posty: 2430
Rejestracja: wt lip 01 2003, 9:56
Lokalizacja: Nowogard
x 143

Post autor: Tomasz D. »

KarolAnt pisze:....to daję podstawę Tomaszowi D. do osądzenia o mojej winie. Pisze on też, że wszystkie podejrzane wpisy są z jednego miejsca. Jeśli mają takie same numery IP, to sprawa jest oczywista, wtedy Tomaszowi D. zwracam honor...
Czytać ze zrozumieniem, nikogo nie osądziłem więc nie ma się co unosić, nigdzie też nie napisałem że użytkownicy mają te same numery IP - napisałem że numery IP wskazują iż pochodzą z jednego miejsca w kraju.
Tak na marginesie dodam, że gdybyś się zastosował do zasad zawartych w TYM wątku to na pewno Twój profil nie trafił by jako podejrzany na listę grzegorza75; ale po co stosować się do zasad, lepiej się zarejestrować na forum, zagłosować sobie. Najpierw stosuj się do zasad tutaj panujących a potem pisz teksty w stylu:
KarolAnt pisze:Marne to forum, kiedy taka nieliczna grupka może zmienić wynik głosowania kilku tysięcy ludzi, a jak jeszcze każdy każdego podejrzewa o szachrajstwo, to chyba źle trafiłem.
Gdybyś kolego przypadkiem znalazł chwilkę czasu to zajrzyj w grono forumowiczów i zauważ że zdecydowana większość zarejestrowanych to foumowicze-cienie jak ja to nazywam, do teraz też byłeś jednym z nich ale w końcu się nam ładnie przedstawiłeś i już wiemy z kim mamy do czynienia, a wszystko to za sprawą tego o czym wspomniałem powyżej - nie zapoznałeś się z zasadami tu panującymi. Nieznajomość zasad nie jest żadną okolicznością łagodzącą.
Awatar użytkownika
admin
Posty: 305
Rejestracja: sob mar 01 2003, 23:34

Post autor: admin »

Wpis Grzegorza z profilami został usunięty. Rozumiem, ze te osoby mogły się poczuć dotknięte i niniejszym je wszystkie przepraszam.

Jako administracja forum doszliśmy do wniosku, że będziemy liczyć głosy od użytkowników forum którzy dołączyli przed terminiem ogłoszenia tegorocznego konkursu. Będzie to stały zapis w regulaminie. Nie ukrywamy, że zmiana ta została podyktowana prośbami od sporej ilości użytkowników. Wasze głosy i opinie są zawsze brane pod uwagę. Szczególnie wrażliwi jesteśmy na opinie osób które czynnie forum tworzą.

Z naszej strony nie teoria spiskowa, a głos ludzi z forum podyktował zmianę regulaminu.

Pozdrawiam
admin
Zablokowany