Prośba o pomoc w wyborze śmigłowca.

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
reegis
Posty: 3
Rejestracja: czw kwie 07 2011, 14:26

Prośba o pomoc w wyborze śmigłowca.

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: reegis »

Witam wszystkich forumowiczów.

Chciałbym prosić o pomoc w wyborze modelu kartonowego, czytam, szukam i nie mogę się zdecydować:)

Moje warunki: śmigłowiec, najlepiej wojskowy, dobrze opracowany (wybrałbym Mi-28 Havoc z Małego Modelarza, ale naczytałem się, że jest dużo błędów), niezbyt skomplikowany (jestem na etapie przypominania sobie modelarstwa kartonowego, bo kiedyś, za młodziaka, popełniłem sporo modeli, ale bez retuszu, z średnim skutkiem). No i fajnie jakby model był w miarę świeży, bo nie mam przekonania do tektury sprzed kilkudziesięciu lat :)

Teraz kończę Bell AH1-F Cobrę z Kartonowej Kolekcji i takie modele mi się bardzo podobają (dobrze opracowany, przyjemnie się skleja). Z góry mówię, że Apache z MM odpada, bo sklejałem go kiedyś ze cztery razy...
Awatar użytkownika
ruto88
Posty: 247
Rejestracja: pn lut 01 2010, 11:48
Lokalizacja: Lubawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ruto88 »

A co powiesz na HH 53 C STALLION? :pice:

PZDR
reegis
Posty: 3
Rejestracja: czw kwie 07 2011, 14:26

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: reegis »

Trochę drogi. No i czy nie będzie zbyt skomplikowany? Przyznam, że nie mam ochoty wydać 50 zł i jeszcze się zniechęcić jak rzucę się na za głębokie wody :)

Strasznie podoba mi się Mi-24D Hind z Kartonowego Arsenału A.Halińskiego, ale cena na stronie KA to... 82 zł!

Na stronie GPM przeglądałem jeszcze Bell UH-1 IROQUOIS - też wygląda fajnie.
Awatar użytkownika
19zbyniu95
Posty: 453
Rejestracja: wt kwie 28 2009, 17:52
Lokalizacja: Tychy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 19zbyniu95 »

reegis pisze: Strasznie podoba mi się Mi-24D Hind z Kartonowego Arsenału A.Halińskiego, ale cena na stronie KA to... 82 zł!
Jak ma to być "model - przypominajka", to nie polecam Ci Mi24. Jest trudny i bardzo pracochłonny w budowie, ale opracowany jest świetnie ;-)

Może PAH-2/HAC TIGER z Modelika?
Pozdrawiam
Zbyszek G.

Ukończone: Ju-87 Stuka, Ba-6, Mi-24D Hind, Bn2t+t

Na warsztacie:
reegis
Posty: 3
Rejestracja: czw kwie 07 2011, 14:26

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: reegis »

19zbyniu95 pisze: Może PAH-2/HAC TIGER z Modelika?
No jest to jakieś rozwiązanie, zwłaszcza że jest na Allegro po nieco ponad 15 złociszy. Dzięki za podpowiedź.

Jakby ktoś jeszcze wypowiedział się na temat Bell UH-1 IROQUOIS z GMP to też byłbym wdzięczny. Czytałem relację z jego budowy i wyszedł pięknie :)
ODPOWIEDZ