[N] ŚzK 023 Transporter opancerzony BTR-60PB 1:25

zapowiedzi nowych modeli i prezentacje juz wydanych

Moderatorzy: Tomasz D., kartonwork

ODPOWIEDZ

Czy kleiłem kiedykolwiek model wydany drukiem cyfrowym?

Czas głosowania minął czw sty 17 2013, 11:31

Tak
10
32%
Nie
21
68%
 
Liczba głosów: 31

ŚzK
Posty: 6
Rejestracja: wt gru 18 2012, 11:19
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

[N] ŚzK 023 Transporter opancerzony BTR-60PB 1:25

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ŚzK »

Witam serdecznie!

Wprawdzie to mój pierwszy post pod tym nickiem na tym forum, ale nie pierwszy w ogóle. Miałem tu już aż 2 profile, ale za każdym razem zapomniałem hasła, a funkcja odzyskiwania nie dała rady, bo twierdzi że podaje błędny mail, z tego więc miejsca przepraszam administratorów za kilka zbędnych bajtów w bazie danych. W każdym razie ten nick będzie na pewno najbardziej odpowiadał moim obecnym zainteresowaniom i działaniom.

A więc do rzeczy...

Od ponad roku prowadzę wydawnictwo które już pewnie zauważyliście. Ludkowie powiadają je Świat z Kartonu to taki wielki misz masz i jest tu wszystko, no i racja! W końcu jak sugeruje nazwa wydawnictwa, interesuje nas cały świat, czyli wszystko! Była marynistyka, więc chyba pora na pancerkę?

W 23 numerze ukaże się pierwszy pojazd pancerny. Chciałbym napisać że współczesny, ale ograniczę się do stwierdzenia "ciągle w użyciu" transporter opancerzony BTR-60PB. Model prezentuje konkretny pojazd będący na wyposażeniu stołecznej policji. Opracowanie pan Andrzej Maciejczak, 18 stron części (pełne wnętrze), 4 strony rysunków, 2 strony opisu (po polsku i angielsku). Więcej zdjęć na stronie wydawnictwa.

Obrazek
ODPOWIEDZ