*[Galeria/Samochód] Jelcz 317 1:87

Zakończone relacje i galerie gotowych modeli.

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
ckkielce
Posty: 9
Rejestracja: wt mar 12 2013, 21:53
Lokalizacja: Kielce

*[Galeria/Samochód] Jelcz 317 1:87

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ckkielce »

Witam

Chciałbym przedstawić model Jelcza 317, wydawnictwa Deta-te. Model jest w skali 1:87, jest to jeden z kolejnych modeli z tego wydawnictwa jakie skleiłem. Model kleiło się przyjemnie, chociaż było parę części ktęre nie pasowały do siebie. Sklejany klejem BCG.
Proszę o opinie i komentarze.
Jak pisałem wcześniej, nie wykonuję retuszu.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
NooControl
Posty: 11
Rejestracja: pn mar 25 2013, 22:55

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: NooControl »

Dużo do komentowania tu niema. Model nie jest trudny, i sorry, ale mnie takie nie kręcą :) Nie wiem czy dopiero zaczynasz, czy już sklejasz pare lat, ale radziłbym przejść na te modele bardziej rozbudowane :) Typu http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... 4989e9ff17

Pozdro ;)
ckkielce
Posty: 9
Rejestracja: wt mar 12 2013, 21:53
Lokalizacja: Kielce

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ckkielce »

NooControl powiem tak, skleiłem 5 modeli samolotów parę lat temu (nie są jakoś super wykonane). Teraz chciałem spróbować takich mniejszych modeli. Mam dużo jeszcze modeli do sklejenia, jak będę miał więcej czasu to zacznę je sklejać i na pewno wrzucę relację.
NooControl
Posty: 11
Rejestracja: pn mar 25 2013, 22:55

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: NooControl »

ckkielce ja ci powiem tak, nie które moje modele które były w trakcie sklejania, nie raz leżały miesiąc, lub dwa, bo nie było weny twórczej. Teraz też leży już trzeci tydzień jeden model i czeka na wenę :) Czas zawsze się znajdzie :)
ckkielce
Posty: 9
Rejestracja: wt mar 12 2013, 21:53
Lokalizacja: Kielce

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ckkielce »

NooControl pisze:ckkielce ja ci powiem tak, nie które moje modele które były w trakcie sklejania, nie raz leżały miesiąc, lub dwa, bo nie było weny twórczej. Teraz też leży już trzeci tydzień jeden model i czeka na wenę :) Czas zawsze się znajdzie :)
Jeśli jest się studentem, kierunku budownictwo - budowa dróg, to nie ma się aż tyle czasu na hobby. Mam model, który leży już ponad 2 laty w połowie sklejony i nie mam jakoś chęci na dokończenie go...
ODPOWIEDZ