[PYTANIE] - pogięty zeszyt z częściami

wszystko o modelach kartonowych

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

mr.jaro
Posty: 560
Rejestracja: wt lip 10 2007, 8:40
Lokalizacja: Hannover
x 11

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mr.jaro »

hide pisze:Widzisz jaro, co klient to inne odczucia.
W moim przypadku z cala pewnoscia nie sa to odczucia, lecz oparte na faktach doswiadczenia (skromne, bo skromne, ale jednak) ze wspomnianym wydawnictwem. Ale oczywiscie rozumiem, ze kto inny moze miec pozytywne doswiadczenia, bo i czemu nie, jesli w jego przypadku zakup i wysylka funkcjonuja bez zarzutu. A ze nie jestem pierwsza osoba, ktora odniosla negatywne doswiadczenia z tym wydawnictwem, nie jest zadna tajemnica. W sumie modele Halinskiego, ktore chcialem nabyc, zdobylem droga okrezna. Tyle tylko, ze kosztowalo to duzo wiecej zachodu i czasu. Dlatego szkoda, ze nie dalo sie bezposrednio.

No, chyba juz dosyc, bo mocno watek zasmiecamy, za co z mojej strony bardzo przepraszam. Nie takie byly moje intencje.
Jarek M
___________________________________________
NIE OTWIERAM MINIATUREK!
Tradek
Posty: 48
Rejestracja: śr mar 07 2012, 20:51
Lokalizacja: Wrocław

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradek »

wiem, że to może bardzo dziwnie zabrzmieć, ale nie kopiuj adresu e-mail ze strony i nie wklejaj - przepisz sobie ręcznie na klawiaturze i wtedy wyślij maila; kiedy ja zamawiałem swój pierwszy model, to też nie dostałem żadnej odpowiedzi i dziwiłem się bardzo, że żadnej reakcji i odpowiedzi... dopiero jak wysłałem maila tak, jak to napisałem powyżej, to odpowiedź dostałem momentalnie! ;)
Awatar użytkownika
Astra28
Posty: 125
Rejestracja: sob lut 24 2007, 11:31
Lokalizacja: Szczecin/Słupsk
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Astra28 »

Siemanos.

Czy to jakiś problem zadzwonić i zapytać się o wysyłkę poza PL przy okazji ustalając dlaczego maile nie docierają lub są ignorowane ?? Telefony odcięli ?? :roll: :roll: :roll:
Pozdrawiam wszystkich cieplutko - Niech karton będzie z Wami !!!
W pracy robię TO, a w domu TO. This is my OCCUPATION
Obrazek
mr.jaro
Posty: 560
Rejestracja: wt lip 10 2007, 8:40
Lokalizacja: Hannover
x 11

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mr.jaro »

By zapobiec ewentualnym podejrzeniom o tendencyjnosc moich wypowiedzi uzupelniam, ze wczoraj jeszcze raz wyslalem maila do wydawnictwa i otrzymalem nalezyta odpowiedz z linkiem do angielskojezycznej strony wydawnictwa, na ktorej widnieja informacje dotyczace wysylki za granice oraz platnosci. I sprawa sie wyjasnila.

Astra28 pisze:Telefony odcięli ??
Zakladam, ze to mialo byc cos w rodzaju zaczepki i sensownej odpowiedzi nie oczekujesz.
Jarek M
___________________________________________
NIE OTWIERAM MINIATUREK!
ODPOWIEDZ