Kronika ubiegłych i mapa obecnych wydarzeń modelarskich

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
michal84
Posty: 295
Rejestracja: ndz maja 17 2015, 14:18
Lokalizacja: Gdynia
x 44

Kronika ubiegłych i mapa obecnych wydarzeń modelarskich

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michal84 »

Ahoj !

Wiem.. modelarstwo to nie tylko sklejanie modeli. Dla większości z Was to coś więcej niż urywki kartonu i spędzone wieczory w domowym zaciszu. Podobnie jest ze mną..
W związku z wprowadzeniem kilku kosmetycznych, ale przede wszystkich retorycznych zmian na stronie, na której prowadzę mapę wydarzeń modelarskich organizowanych w naszym kraju, postanowiłem wprowadzić nowy dział - kronikę wydarzeń. Genezą tego działu jest głównie zachęcenie uczestników do wzięcia udziału w kolejnych edycjach. Ale od początku.. mapka powstała początkowo na własny użytek - chciałem mieć klarowny obraz co, gdzie i kiedy, w taki sposób, aby łatwo móc dostosować mój grafik życia zawodowego i rodzinnego wobec zainteresowań. Mapka wydarzeń już jest i działa, ale co dalej ? Pytanie co z frekwencją danego wydarzenia ? : ) Zrobiłem kronikę - miejsce, które ma być zbiorem wszystkich zlepek informacji z fb, google i organizatorów. W chwili obecnej zacznę prowadzić kronikę z roku 2018 ze względu na rok założenia bloga oraz zakończonych już wydarzeń z roku bieżącego 2019.
Prośba do autorów zdjęć, którzy chcieliby pomóc.. wystarczy link do albumów ze zdjęciami lub załączniki z albumami (jeśli z FB to preferowany jest plik ZIP/RAR ze ściągniętym albumem), wynikami oraz recenzjami ułatwi mi wprowadzanie danych, ponieważ szukanie trwa nieco nieco, a czasu niestety mało - i na prowadzenie www i na sklejanie modeli : (

Wydarzenia 2019 - https://kartonowe-hobby.pl/wydarzenia-i-konkursy/
Kronika 2018 - https://kartonowe-hobby.pl/kronika-wydarzen-rok-2018/

Mam nadzieję, że frekwencja wydarzeń będzie większa w kolejnych edycjach wydarzeń modelarskich.
ps. ze względu na charakter inicjatywy, zamieszczam ten sam wpis równolegle na dwóch forach.
Zapraszam również do wsparcia inicjatywy związanej z recenzjami wycinanek, pierwsza jest tutaj.

Z góry dziękuję Wam za wsparcie !
Awatar użytkownika
chochlik
Posty: 361
Rejestracja: czw lip 24 2008, 12:11
Lokalizacja: Tychy
x 57

Re: Kronika ubiegłych i mapa obecnych wydarzeń modelarskich

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: chochlik »

Inicjatywa bardzo cenna, wymaga jednak uzupełnień, brakuje mi konkursu modeli kartonowych Ruda Śląska-Kochłowice, który odbywa się co roku od kilku już lat.
Pozdrawiam
Pozdrawiam kartoniarzy.
Awatar użytkownika
chochlik
Posty: 361
Rejestracja: czw lip 24 2008, 12:11
Lokalizacja: Tychy
x 57

Re: Kronika ubiegłych i mapa obecnych wydarzeń modelarskich

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: chochlik »

chochlik pisze: wt lut 26 2019, 16:05 Inicjatywa bardzo cenna, wymaga jednak uzupełnień, brakuje mi konkursu modeli kartonowych Ruda Śląska-Kochłowice, który odbywa się co roku od kilku już lat. No i brak konkursu w Jaworznie też na Śląsku i też z tradycjami
Pozdrawiam
Pozdrawiam kartoniarzy.
Awatar użytkownika
michal84
Posty: 295
Rejestracja: ndz maja 17 2015, 14:18
Lokalizacja: Gdynia
x 44

Re: Kronika ubiegłych i mapa obecnych wydarzeń modelarskich

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michal84 »

Spoko. Potrzebny tylko link do zapowiedzi na 2019 i wrzucę na mapkę.
ODPOWIEDZ