[R/G] MiG-29 Fulcrum-C (WAK 1/33)

wszystko o modelach kartonowych

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Awatar użytkownika
gk
Posty: 2773
Rejestracja: wt sie 19 2003, 15:53
Lokalizacja: Krosno
x 736

Re: [R/G] MiG-29 Fulcrum-C (WAK 1/33)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gk »

Obrazek

DE ŻA WI

:haha:
pzdr Grzegorz

ZŁO SQUAD
Awatar użytkownika
pulpetto
Posty: 672
Rejestracja: pt sty 30 2004, 9:26
Lokalizacja: Radom
x 20

Re: [R/G] MiG-29 Fulcrum-C (WAK 1/33)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulpetto »

A może by tak osobny wąteczek i relacyjka i znowu uczta dla oczków ;-) , a nie jakieś tam dejawu :lol:
Klub Modelarsko-Historyczny Sokół Radom
Awatar użytkownika
gk
Posty: 2773
Rejestracja: wt sie 19 2003, 15:53
Lokalizacja: Krosno
x 736

Re: [R/G] MiG-29 Fulcrum-C (WAK 1/33)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gk »

Dzięki pulpetto.
Miło mi, że ktoś chciałby oglądać drugi raz to samo. Choć w innych kolorach.

Nie wiem czy mi się chce. Bo nic nowego/ciekawego nie pokażę. Skleję go tak samo jak UKRa, tylko lepiej :zeby: . Bo PL musi być lepszy :haha:
Nic nie dodaję, nic nie przerabiam. Poza osłoną spadochronu, którą tym razem pomaluję prawidłowo. Na czarno.
A i C z WAK różni się jedynie garbem kadłuba za osłoną kabiny.
Jeszcze można dodać, że A ma błędy i erratę :wink:, a w C błędy i wypaczenia zostały już skorygowane.

Żeby zacząć temat trzeba mieć przekonanie, że ma się coś do pokazania, a że robię to samo, to takiego przekonania nie mam.

Co nie wyklucza jednak, że może zacznę temacik. Bo, z drugiej strony, czemu nie :wink:
Choćby po to, żeby wzmóc ruch na forum. Bo „dziadki” śpiOM już niestety :haha: albo nie pokazują co klejOM bo zupełnie im się nie chce.

Pomyślę.
pzdr Grzegorz

ZŁO SQUAD
Awatar użytkownika
jhradca
Posty: 1053
Rejestracja: pt cze 11 2004, 12:04
Lokalizacja: Kraków
x 20

Re: [R/G] MiG-29 Fulcrum-C (WAK 1/33)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jhradca »

Grzegorz, nie pokazują bo rzadko kto ma co pokazywać w sensie podobnego poziomu wykonawstwa. Większość modelarskich forów internetowych przeszło drogę w kierunku elitarności i rzadko gdzie można zobaczyć ulepki początkujących czy choćby średniozaawansowanych. Jak się zdarzy to rzadko może liczyć na zainteresowanie a i chętni na niezbyt pochlebny komentarz się zdarzają. No to jak ktoś, kto widzi jacy tu są wyjadacze, odważy się coś pokazywać ? A "dziadek" jakby dobrze kleił to chociaż galerią by się pochwalił (teraz taki trynd) ale galeria "takiego sobie" nie ma chyba sensu.
Awatar użytkownika
gk
Posty: 2773
Rejestracja: wt sie 19 2003, 15:53
Lokalizacja: Krosno
x 736

Re: [R/G] MiG-29 Fulcrum-C (WAK 1/33)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gk »

Jarek, może i masz rację. Trochę racji. Choć bardziej skłaniał bym się ku tezie, że fora internetowe oddały po prostu pola socjalmediom. Który to świat, jest mi obcy i tak chyba zostanie :haha:
Natomiast dla mnie galeria, czy pokazanie budowy nawet przeciętnie robionego modelu ma wartość. Jak coś jest zrobione słabiej, to można te miejsca wychwycić i budując swój model unikać błędów i robić lepiej.
I chętnie bym widział liczne relacje czy galerie, bez względu na to czy mistrzowskie, czy nie.
pzdr Grzegorz

ZŁO SQUAD
Awatar użytkownika
jhradca
Posty: 1053
Rejestracja: pt cze 11 2004, 12:04
Lokalizacja: Kraków
x 20

Re: [R/G] MiG-29 Fulcrum-C (WAK 1/33)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jhradca »

Relacja osoby początkującej ma sens głównie dla niej, bo można coś jej doradzić. Przy galerii to w zasadzie po ptokach. Problemem/tendencją jest to, że króluje bożek lajków czy kudosów i większość początkujących chce od razu być doceniona. Na fb osoba mało oblatana w modelarstwie da lajka modelowi obiektywnie niezbyt dobrze wykonanemu a na forach nie ma na to szans. Wielu dobrych modelarzy też lubi aby docenić jego dokonania a przy fb ma znacząco szersze grono potencjalnych podziwiających bo z całego świata. Zresztą kto tego nie lubi ? Ja też chętnie widziałbym osoby początkujące w relacjach czy choćby galeriach ale niekorzystna tendencja dla forów jest widoczna chyba dla każdego. Cóż zakończyłem nadzwyczaj długi sezon serwisu to postaram się niedługo wzmóc ruch na forum.
Ostatnio zmieniony ndz lis 20 2022, 10:03 przez jhradca, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
gk
Posty: 2773
Rejestracja: wt sie 19 2003, 15:53
Lokalizacja: Krosno
x 736

Re: [R/G] MiG-29 Fulcrum-C (WAK 1/33)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gk »

No tak. W sumie podpisuję się pod tym co mówisz.
jhradca pisze: sob lis 19 2022, 22:26
zakończyłem nadzwyczaj długi sezon serwisu
:zeby: wreszcie ZIMA :haha:
Rowery nie mają zimowych opon? :haha:

No to liczę na Sisoja ;-)

Tyle by się chciało skleić :mrgreen:
pzdr Grzegorz

ZŁO SQUAD
Awatar użytkownika
jhradca
Posty: 1053
Rejestracja: pt cze 11 2004, 12:04
Lokalizacja: Kraków
x 20

Re: [R/G] MiG-29 Fulcrum-C (WAK 1/33)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jhradca »

Ci co używają opony zimowe rzadko korzystają z serwisów. Sisoj, tak to dobry pomysł ale jeszcze chcę wrócić do Wichra.
ODPOWIEDZ