[R/G] ST44-935 1:25 - GPM

wszystko o modelach kartonowych

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Awatar użytkownika
jacob
Posty: 861
Rejestracja: pt sty 05 2007, 13:51
Lokalizacja: Warszawa
x 108

Re: [R/G] ST44-935 1:25 - GPM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jacob »

Gratulacje. Super czysto i precyzyjnie wykonany model. Też oglądałem w Przeciszowie i na żywo także spore robi wrażenie, chociaż trochę psioczyłem na pole siłowe otaczające model w postaci gabloty -nie szło focić przez to :lol: Bardzo fajna i elegancka ciuchcia. Dodane przez Ciebie oświetlenie wnętrza kabiny znacznie ociepliło i złagodziło wygląd tego potwora :spoko: .
Awatar użytkownika
Tempest
Posty: 3195
Rejestracja: sob maja 10 2003, 0:15
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
x 97

Re: [R/G] ST44-935 1:25 - GPM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tempest »

Humbrol albo Wamod nie pamiętam dokładnie który
Maskol Humbrol'a miałem kiedyś przez rok, no może dwa. Nowy śmierdział tak, że wytrzymać się nie dało i tego roku a może dwóch nie przetrzymał bo gdy go otwarłem ponownie (u mnie rok to jak u prawdziwych modelarzy miesiąc a nawet tydzień) to jakiś glut nie nadający się do użytku się w butelce pojawił. A maskol Tallensa dopiero po kilku, może pięciu a może dziesięciu latach mi się zestalił, a zapach miał albo żaden albo jakiś mało zwracający uwagę. No i po 10 latach z modelu zrolowałem go bez problemów. Modelarskie produkty nie zawsze są dobre, w sklepach dla artystów plastyków często można znaleźć dużo lepsze produkty i nawet tańsze niż te "modelarskie".
Pozdrawiam
Tempest

Szukajcie a znajdziecie...
Awatar użytkownika
Tempest
Posty: 3195
Rejestracja: sob maja 10 2003, 0:15
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
x 97

Re: [R/G] ST44-935 1:25 - GPM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tempest »

jacob pisze:psioczyłem na pole siłowe otaczające model w postaci gabloty -nie szło focić przez to
Bo focenie na kolei jest teraz ZAKAZANE, czeba czytać przepisy przez SEJM uchwalane :mrgreen:
Pozdrawiam
Tempest

Szukajcie a znajdziecie...
ODPOWIEDZ