[R/G] [Wojenny pociąg 1/25] Część 4 - Wagony transportowe do mozdźierza Karl Gerat

wszystko o modelach kartonowych

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Awatar użytkownika
Sklejacz Maciej
Posty: 521
Rejestracja: ndz wrz 08 2013, 9:51
Lokalizacja: Luboń
x 69

Re: [R/G] [Wojenny pociąg 1/25] Część 4 - Wagony transportowe do mozdźierza Karl Gerat

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sklejacz Maciej »

Po prostu gratuluję. :D Efekt wyszedł zacny bardzo i podziwiam gigantyczny nakład włożonej pracy. :shock:
Nie wiem, czy ja posiadał bym taki zasób cierpliwości, więc tym bardziej podziw i szacunek, bo naprawdę jest czym się zachwycić.
Pozdrawiam.
obecnie zamrożony:Iskander M (MZKT 79300 Astrolog)

już po:T-72M, Opel Blitz 3,6S, SdKfz 233.
Awatar użytkownika
PITERPANZER
Posty: 518
Rejestracja: sob mar 19 2005, 18:09
Lokalizacja: Gdańsk
x 1

Re: [R/G] [Wojenny pociąg 1/25] Część 4 - Wagony transportowe do mozdźierza Karl Gerat

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PITERPANZER »

Krzychu jestem pełen podziwu dla konsekwencji w budowie zestawu,, ale najbardziej mnie cieszy, że ciągle sklejasz, czego o sobie powiedzieć nie mogę.
Nie zmieniasz sie i nie zmieniaj, no może poza brzuchem, ale przyganiał kocioł garnkowi, ja przekroczyłem 105 i nadal robię masę ;-)
Pozdrawiam i zapraszam PITERPANZER
ZAPRASZAM NA FORUM BROŃ PANCERNA W SKALI 1-25
Obrazek
Awatar użytkownika
kriztozz
Posty: 211
Rejestracja: czw mar 01 2007, 19:47
Lokalizacja: Kraków
x 52

Re: [R/G] [Wojenny pociąg 1/25] Część 4 - Wagony transportowe do mozdźierza Karl Gerat

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kriztozz »

Ech, coraz trudniej z tym zestawem kolorystycznym, ale przy karlu już pozmieniam.
Co do sklejania, to nie wyobrażam sobie żebym przestał, życie wtedy będzie paskudnie nudne. Oczywiście zdarzają się przerwy(teraz właśnie), ale zawsze wracam.
105, to tylko 3 mniej i będzie można odbić kolejną łapkę na pancerzu ;-) :lol: .U mnie masa poszła w dół, jak sprzedałem auto i przerzuciłem się na rower. ;-)
ODPOWIEDZ