[R/G] [Wojenny pociąg 1/25] Część 4 - Wagony transportowe do mozdźierza Karl Gerat

wszystko o modelach kartonowych

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sklejacz Maciej
Posty: 527
Rejestracja: ndz wrz 08 2013, 9:51
Lokalizacja: Luboń
x 71

Re: [R/G] [Wojenny pociąg 1/25] Część 4 - Wagony transportowe do mozdźierza Karl Gerat

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sklejacz Maciej »

Po prostu gratuluję. :D Efekt wyszedł zacny bardzo i podziwiam gigantyczny nakład włożonej pracy. :shock:
Nie wiem, czy ja posiadał bym taki zasób cierpliwości, więc tym bardziej podziw i szacunek, bo naprawdę jest czym się zachwycić.
Pozdrawiam.
obecnie zamrożony:Iskander M (MZKT 79300 Astrolog)

już po:T-72M, Opel Blitz 3,6S, SdKfz 233.
Awatar użytkownika
PITERPANZER
Posty: 518
Rejestracja: sob mar 19 2005, 18:09
Lokalizacja: Gdańsk
x 1

Re: [R/G] [Wojenny pociąg 1/25] Część 4 - Wagony transportowe do mozdźierza Karl Gerat

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PITERPANZER »

Krzychu jestem pełen podziwu dla konsekwencji w budowie zestawu,, ale najbardziej mnie cieszy, że ciągle sklejasz, czego o sobie powiedzieć nie mogę.
Nie zmieniasz sie i nie zmieniaj, no może poza brzuchem, ale przyganiał kocioł garnkowi, ja przekroczyłem 105 i nadal robię masę ;-)
Pozdrawiam i zapraszam PITERPANZER
ZAPRASZAM NA FORUM BROŃ PANCERNA W SKALI 1-25
Obrazek
Awatar użytkownika
kriztozz
Posty: 213
Rejestracja: czw mar 01 2007, 19:47
Lokalizacja: Kraków
x 53

Re: [R/G] [Wojenny pociąg 1/25] Część 4 - Wagony transportowe do mozdźierza Karl Gerat

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kriztozz »

Ech, coraz trudniej z tym zestawem kolorystycznym, ale przy karlu już pozmieniam.
Co do sklejania, to nie wyobrażam sobie żebym przestał, życie wtedy będzie paskudnie nudne. Oczywiście zdarzają się przerwy(teraz właśnie), ale zawsze wracam.
105, to tylko 3 mniej i będzie można odbić kolejną łapkę na pancerzu ;-) :lol: .U mnie masa poszła w dół, jak sprzedałem auto i przerzuciłem się na rower. ;-)
Garand Models
Posty: 2
Rejestracja: sob sty 28 2023, 19:03

Re: [R/G] [Wojenny pociąg 1/25] Część 4 - Wagony transportowe do mozdźierza Karl Gerat

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Garand Models »

O kurła chyba nie spisz, nie jesz i nie pracujesz zeby w takim tempie z taka jakościa kleić modele. Pliz zdradz metode na czas do modeli !!
Awatar użytkownika
kriztozz
Posty: 213
Rejestracja: czw mar 01 2007, 19:47
Lokalizacja: Kraków
x 53

Re: [R/G] [Wojenny pociąg 1/25] Część 4 - Wagony transportowe do mozdźierza Karl Gerat

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kriztozz »

Konsekwencja i wyrozumiała żona :D.
Zaczynasz od małych przedziałów czasowych i dzień po dniu sukcesywnie je zwiększasz.
Awatar użytkownika
Heinrich Kosmala
Posty: 2132
Rejestracja: sob paź 04 2008, 11:28
Lokalizacja: Landau/Niemcy
x 147

Re: [R/G] [Wojenny pociąg 1/25] Część 4 - Wagony transportowe do mozdźierza Karl Gerat

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Heinrich Kosmala »

Zgadza się z moimi doświadczeniami życiowymi – przede wszystkim to drugie (żona)!!!
Pozdrawiam
Henryk

moje modele
Awatar użytkownika
jhradca
Posty: 1076
Rejestracja: pt cze 11 2004, 12:04
Lokalizacja: Kraków
x 20

Re: [R/G] [Wojenny pociąg 1/25] Część 4 - Wagony transportowe do mozdźierza Karl Gerat

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jhradca »

Krizztoz, wyrozumiała żona to skarb ale przerzucenie się na rower jakkolwiek co do zasady zdrowe może wciągnąć głębiej i znowu będzie problem z czasem na modele. Wiem co piszę 😄. Tak wiem, to tylko do pracy ale dużo moich klientów zaczynało od trekkinga do pracy a dzisiaj trenują ze mną do Majka Days. O ile nie oglądanie moich ulepów nikogo nie martwi o tyle brak Twoich relacji to będzie poważna strata dla forum 😉.
Garand Models
Posty: 2
Rejestracja: sob sty 28 2023, 19:03

Re: [R/G] [Wojenny pociąg 1/25] Część 4 - Wagony transportowe do mozdźierza Karl Gerat

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Garand Models »

ŻONA SIE CIESZY JAK CHŁOP W DOMU SIEDZI :)) Ty kleisz i myslisz ze ona jest wyrozumiała a ona mysli ale ma fajne hobby ten moj chlop siedzi ze mna jakbym chciała. Chyba ze kleisz wtedy gdy ona chce - no to wtedy zgadzam sie ze wyrozumiała ;) A propos nie dam sie nabrac na takie tłumaczenie :)))) sam starałem sie siedziec po 1,5 godz dziennie ale nie da sie modeli tak wykonywać. Masz zarombisty przerób. Dla mnie pracujesz kkilka godz dziennie za dobra kase :) a na modelemin 3 do 5 godz dziennie :)
Awatar użytkownika
kriztozz
Posty: 213
Rejestracja: czw mar 01 2007, 19:47
Lokalizacja: Kraków
x 53

Re: [R/G] [Wojenny pociąg 1/25] Część 4 - Wagony transportowe do mozdźierza Karl Gerat

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kriztozz »

jhradca pisze: wt maja 28 2024, 11:09 Krizztoz, wyrozumiała żona to skarb ale przerzucenie się na rower jakkolwiek co do zasady zdrowe może wciągnąć głębiej i znowu będzie problem z czasem na modele. Wiem co piszę 😄. Tak wiem, to tylko do pracy ale dużo moich klientów zaczynało od trekkinga do pracy a dzisiaj trenują ze mną do Majka Days. O ile nie oglądanie moich ulepów nikogo nie martwi o tyle brak Twoich relacji to będzie poważna strata dla forum 😉.
Jeszcze tylko 2 tygodnie odpoczynku i wracam ;-) bo żona już mi suszy głowe że nie kleję. :lol:
Garand Models pisze: śr maja 29 2024, 0:20 ŻONA SIE CIESZY JAK CHŁOP W DOMU SIEDZI :)) Ty kleisz i myslisz ze ona jest wyrozumiała a ona mysli ale ma fajne hobby ten moj chlop siedzi ze mna jakbym chciała. Chyba ze kleisz wtedy gdy ona chce - no to wtedy zgadzam sie ze wyrozumiała ;) A propos nie dam sie nabrac na takie tłumaczenie :)))) sam starałem sie siedziec po 1,5 godz dziennie ale nie da sie modeli tak wykonywać. Masz zarombisty przerób. Dla mnie pracujesz kkilka godz dziennie za dobra kase :) a na modelemin 3 do 5 godz dziennie :)
Trafiłeś :D No poza tą częścią z pracą :lol:
Awatar użytkownika
Tempest
Posty: 3214
Rejestracja: sob maja 10 2003, 0:15
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
x 98

Re: [R/G] [Wojenny pociąg 1/25] Część 4 - Wagony transportowe do mozdźierza Karl Gerat

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tempest »

Widzę że żony stały się osobami dzięki którym modelarstwo się rozwija ALE ...

Dlaczego Kobiety żyją dłużej :?: ... -> Bo nie mają żon. :mrgreen:

To chyba SUCHAR ...ALE ... brudzenie trzeba ... UDOSKONALIĆ. Skoro żona POZWALA :D
Pozdrawiam
Tempest

Szukajcie a znajdziecie...
ODPOWIEDZ