Morane Saulnier MS406 skala 1/72 - zdjęcia modelu

inne techniki modelarskie - plastik, żywica, drewno itd.

Moderatorzy: kartonwork, Edmund_Nita, Tempest

stillman
Posty: 365
Rejestracja: wt sty 20 2004, 19:36
Lokalizacja: WMG

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stillman »

=>Jeta
miałem w planach lutowych zakup aparatu cyfrowego, jednakowoż troszkę się wszystko poprzestawiało i jak na razie bazuję na umiejętnościach swojej lepszej połowy, niestety ona pracuje na tradycyjnym aparacie.

=>Okonek,
to jest makieta koncepcyjna gimnazjum w tej właśnie Linii. Niestety makiety szczegółowej nie obfotografowałem, a biuro dla którego była wykonywana nie chce udostępnić zdjęć. dlatego też wisi tam ten lekko kulawy już model. Niestety nie śledzę prac związanych z budową więc nie potrafię powiedzieć czy zaczęli, i na jakim etapie jest obecnie budowa. (a może już skończyli ;-))
Awatar użytkownika
Martez
Posty: 254
Rejestracja: pn cze 30 2003, 16:00
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Martez »

Widzę, że włożyłem kij w mrowisko :lol: gdybym wiedzial, ze taka burze tu spowoduje.. to i tak bym to zrobil :)
Podkreslam jedną rzecz - to był dla mnie z założenia, od początku eksperyment, próba, zabawa, która nie kosztowała mnie nic (poza zakupem 6 farbek Humbrol), a pokazała coś nowego - przede wszystkim dzieki Wam. Gdybym siedział nad tym modelikiem mase czasu i poświęcił mu nie wiem ile pracy - zrobiłbym normalny raport z budowy, zebrał dokumentację itp.. a efekt byłby zupełnie inny.. ale i wtedy krytyka bylaby jak najbardziej na miejscu :)
Rzeczywiście - Okonek zrobił świetną recenzję i bardzo mu za to dziękuję - wiem, ze gdy siądę do drugiego samolotu to zwrócę uwagę na wiele szczegółów, których nie zauważyłem przy tej budowie.
Oczywiście - gdybym bał się krytyki, nie pokazałbym tego modelu.. bo po co, jesli nikomu sie nie spodoba? A tak wiem przynajmniej, co jest nie tak, czego unikać i na co zwracać uwagę później pilniejszą uwagę.
Poza tym chyba właśnie po to jest to forum (w domyśle - dyskusyjne!!!), by o tym dyskutować:)) jesli w ten sposób zaśmiecam to forum... hmm.. to nie wiem co powiedziec.. :-?
Marcin

Stocznia coś tam po cichu dłubie:)
Awatar użytkownika
Jeta
Posty: 980
Rejestracja: ndz mar 02 2003, 13:12
Lokalizacja: Gdańsk

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jeta »

gdybym wiedzial, ze taka burze tu spowoduje.. to i tak bym to zrobil
i tak trzymać ... ahoj
ODPOWIEDZ