Zaginione fotki

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Awatar użytkownika
Tempest
Posty: 3195
Rejestracja: sob maja 10 2003, 0:15
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
x 97

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tempest »

tutaj niektore fotki po tygodniu lezenia mialy 800 oglądnięć... 50kb*800=40mb.... przy wiekszej ilosci fotek moze nie starczyc....
Nie znam się na tym za bardzo ale wydaje mi się, że przynajmniej połowa tych oglądnięć była dokonywana przez osoby zaglądające ponownie do wątku i zdjęcia ciągnięte są wtedy z pamięci podręcznej przeglądarki.
Pozdrawiam
Tempest

Szukajcie a znajdziecie...
galwani
Posty: 731
Rejestracja: pn sie 30 2004, 21:30

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: galwani »

ufffff....... sie naczytalem ;)

powiedzmy ze pomysl tez w porzadku :)

faktycznie przy zrzutce niektorzy mogliby potem usilowac dochodzic jakichs swoich dziwacznych praw ;) chociaz..... w sumie przeciez tu mądrzy i myślący ludzie siedza :]
Mądry ustępuje głupiemu! Smutna to prawda; toruje ona głupocie drogę do opanowania świata.
Marie von Ebner-Eschenbach
Fiban

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fiban »

O to właśnie biega, nic tak nie mąci jak kasa, niedomówień z pewnością nie udałoby się uniknąć. Co ciekawe, jeszcze parę miesięcy po całej akcji, słychać było żądania o rozliczenie się z pieniędzy.
Takie są efekty zrzutek, jak już gdzieś wspomniałem, wszystko jest dobrze, dopóki jest dobrze :)
barman44
Posty: 61
Rejestracja: czw kwie 15 2004, 19:53

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: barman44 »

Ja już uzupełniłem swoją relację. Fotki umieściłem na www.photobucket.com Pojemność 25 Mb, max. rozmiar fotki 250 Kb. Tyle chyba powinno wystarczyć a jeśli zabraknie to można założyć drugie konto na inny mail. :-)
barman44
Posty: 61
Rejestracja: czw kwie 15 2004, 19:53

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: barman44 »

Apropo smsów o których pisał Galwani to dobry pomysł. Taki sms byłby przecież anonimowy i wysyłałby ten kto by zechciał. Ja jestem gotów poświęcić te parę groszy na rzecz forum, gdyż spędzam tu większą część dnia i nie wyobrażam sobie, zeby to forum nie istniało.
Grodzik
Posty: 9
Rejestracja: śr sie 18 2004, 15:00
Lokalizacja: Gdynia

sms'y

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grodzik »

Witam forme płacenia przez sms'y przerabialiśmy z kolegami juz w pewnym klubie internetowym. Okazuje sie jednak że lwia część kasy pochłania operator sieci i firma która jest pośrednikiem i organizuje takie płatności,

Grodzik
ODPOWIEDZ