REGULAMIN FORUM - DYSKUSJA

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Awatar użytkownika
Piter
Posty: 575
Rejestracja: pt kwie 30 2004, 9:55
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Wrocław

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Piter »

i Jeta i Vivit i wszyscy uczestniczący w tej dyskusji mają racje. Tak jak w każdej społeczności istnieją pewne zasady do których członkowie muszą się stosowac. Jesteśmy taką społecznościa niezleżnie od tego czy nazwiemy to klubem czy forum. Jeta napisał że starsi uczestnicy powinni dawac przykład. I właśnie to mi się strasznie podoba. Wszyscy jesteśmy strażnikami tego forum powinniśmy dawac przykład nowym. Jednak myślę że niewolno twożyc atmosfery sztywnej gdzie ktoś bedzie jeden post twożył przez godzine niczym pismo do użędu miasta. Każdy niech będzie sobą byle by tylko nie przeginał...
Dobra już nie smęce wracam do czytania 5000 postów ktore mi zostały żeby nadrobic 3 miesięczna przerwe...
wszedzie dobrze ale na kartonwork najlepiej :))))
pozdrowionka.....
Bismarck GPM
Missouri
SH-60B
Awatar użytkownika
<misiu>
Posty: 147
Rejestracja: pt lut 25 2005, 19:45
Lokalizacja: Przemyśl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: <misiu> »

Dobra dobra...narzucanie takich zasad jest bezpodstawne...Tak jak ja jestem swiezm Waszym forumowiczem i jeszcze duzo mi brakuje by to wszystko wyczytac...(regulaminy, zasady itd) tak i inni tez sa jeszcze troche NEM- dlatego nie krytykujcie takich patalachow np. jak JA bo my sie wszyscy uczymy...hehehe

Bez obrazy nikogo POZDRAWIAM administatora i zalozyciela
michał
Awatar użytkownika
mustaine10
Posty: 9
Rejestracja: pt kwie 15 2005, 11:48
Lokalizacja: Gdańsk

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mustaine10 »

po prostu musi być kultura!!! :D
ODPOWIEDZ