Moja pierwsza kartonówka

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dj Brabus
Posty: 10
Rejestracja: czw kwie 28 2005, 14:04
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dj Brabus »

Dobry! :)

Nie wiedziałem, gdzie się przywitać (siakoś nie znalazłem odpowiedniego topiku...) i stwierdziłem, że tu będzie najlepiej. Także kłaniam się wszystkim poważnym majstrom na tym forum oraz wszystkim zainteresowanym modelarstwem. Moja przygoda z modelami kartonowymi zaczęła się już dawno - pamiętam, że na mojej półce stały przeważnie Poloneze lub Mercedesy 190E (pamiętam jak moja mama goniła po całym Krakowie w poszukiwaniu tych modeli... ;-) ), troszku rzadziej jakieś samoloty z II wojny... Ostatnio jakoś tak przez przypadek natknąłem się na allegro właśnie na takiego Polonezika (rocznik '79 z MM bodajże) i łezka w oku się zakręciła... Tak miło było powspominać stare czasy... Więc poszperałem nieco w neciku, znalazłem stronę Modelika oraz Wasze forum. Postanowiłem, że w ramach wolnego czasu może uda mi się powrócić do dawnego hobby...
Dbajcie o siebie i innych!

Pozdrawiam!
DJ Brabus

Yamaha YZF-R1 - mój debiut in progress
złoty smok

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: złoty smok »

Ach te wspomnienia ... moja pierwsza kartonówka to A 10 z MM wielka fascynacja , ogromne checi ... i pierwsze doswiadczenia z "Wikolem"
skleiłem jeden silnik i kawałek kabiny ... ach jaki byłem z siebie dumny ;-) rok temu znowu udało mi sie znaleźć to stare wydanie z wielką przyjemnością po raz kolejny mogłem sklejać model od którego zaczeła się wielka przygoda z modelarstwem :D
wiedzmak

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiedzmak »

MIg 17 z MM. Ech, skrzydla plaskie, kadlub wzmocniony tasma przezroczysta, eksperymenty z guma arabska, 10 lat temu :(

a najwieksza radoche mialem jak powiesilem model pod sufitem i nadszedl polmrok wieczora. myslalem, ze latal po calym suficie :)
ODPOWIEDZ