Mini-galeria po skończonej budowie Panther G

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Awatar użytkownika
Jeziorek
Posty: 118
Rejestracja: pt mar 11 2005, 15:51
Lokalizacja: Kalisz(<_>)Sieradz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jeziorek »

Tomek_K pisze:Muszę przestać oglądać zdjęcia kartonówek, bo jeszcze zachce mi się jakąś zrobić, a ja chcę przecież zostać plastikowcem. :lol:
Tomku, nic na siłę. :D Nigdy nic nie wiadomo: może to jednak karton jest Ci przeznaczony ? :lol: Ja na przykład zaczynałem w wieku 7 lat od plastików, ale po kilku modelach (bez malowania) przestało mnie to bawić. Dopiero w kartonie się odnalazłem (bez urazy dla plastiku). Po prostu wolę karton i już :!: :lol:
I teraz po kilkunastu latach mam ochotę na wielkie wyzwanie, jakim będzie Panther G w skali 1:16 według własnego projektu w malowaniu z kwietnia 1945 r Kampfgruppe Ritler, Berlin-Sektor.
W związku z tym mam prośbę do wszystkich Pancerniaków. :razz: Jeśli dysponujecie jakimiś planami (nie zdjęciami tylko planami) Panther G z dokładnymi wymiarami, to chętnie bym się z tym zapoznał (jeśli to oczywiście możliwe). ;-)
Na warsztacie:
7TP - Mirage Hobby - 1:35
Panzer IV F2 - Italeri - 1:35
Wznowiony Panzer IV D - GPM - 1:16
Awatar użytkownika
#$@Marcin@$#
Posty: 53
Rejestracja: wt gru 14 2004, 15:18
Lokalizacja: Góra

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: #$@Marcin@$# »

:spoko: :spoko: :spoko: :spoko: :spoko: :spoko: :spoko: :spoko: :spoko: :spoko: :spoko: :spoko: :spoko: :spoko: :spoko: :spoko: :spoko: :spoko: :spoko: :spoko: :spoko: :spoko: :spoko: :spoko:
Awatar użytkownika
Marcintosh
Posty: 1091
Rejestracja: pn mar 03 2003, 13:19
Lokalizacja: Dorset, UK
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marcintosh »

Marcin,
Dlugo myslales zanim sformulowales te wypowiedz?
ODPOWIEDZ