HMS Nelson z 1943 roku skala 1:200

wszystko o modelach kartonowych

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Vivit
Posty: 1717
Rejestracja: wt mar 11 2003, 8:42
Lokalizacja: Koszalin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Vivit »

-= Kawiarenka =-

Witam z pólnocnego Norfolku na Wyspach Brytyjskich. Jak, ze jestem w kraju Nelsona szukam jego sladu wszedzie. Gdzies na trasie pomiedzy Cramer, a Hunstanton zajechalem do pub'u i zobaczylem piwo o jakze znajomej nazwie 'Nelson's revenge'. W wolnym tlumaczeniu mozna to okreslic jako zemsta lub bardziej przypadlomi do gustu rewanz Nelsona.
To typowe brytyjskie piwo podawane z typowego niecinieniowego nalewaka. Piwo o bardzo wyrachowanym smaku i malej ilosci babelków. Rewanz za wykonywany model okazal sie bardzo dobrym smakiem, ktory przypadl mi do gustu.

Wiecej o Anglii innym razem


Przepraszam za brak polskich znakow ale to komp anglika i nie chce mu mieszac. :)
Pozdrawiam okrętowiec Vivit
Obrazek
Awatar użytkownika
Tempest
Posty: 3226
Rejestracja: sob maja 10 2003, 0:15
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
x 100

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tempest »

== Kawiarenka ==

Nie mieszaj mu bo będzie bidula musiał kupić sobie nowy komputer :D

Co do Nelsona to niestety w Londynie kolumna tego jegomościa jest w remoncie, cała zasłonieta rusztowaniem, więc nie ma sensu zapodawać zdjęcia tego pomnika. Dowiedziałem się, że została zbudowana z dobrowolnych datków ludności wdzięcznej za rozgromienie wrogów Wielkiej Brytfanny.
Pozdrawiam
Tempest

Szukajcie a znajdziecie...
Awatar użytkownika
KickAss
Posty: 7
Rejestracja: śr lut 14 2007, 9:18
Lokalizacja: Brzeziny k/Łodzi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: KickAss »

Czy ktoś wie co się dzieje z naszym okrętowcem Vivitem?!? Już tyle czasu minęło i nic :( ani na Nelsonie ani na Junyo :(
Co nie może zabić, to wzmocni...
On top: F-5E Tigerr II
ODPOWIEDZ