autko z reklamy Hołowczyca

technika, historia, dokumentacja, linki itp

Moderatorzy: kartonwork, kierownik

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
tomo11
Posty: 578
Rejestracja: pt sty 07 2005, 16:23
Lokalizacja: CHORZÓW
x 40

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tomo11 »

Cena jak zatem to ok. 640zł , całe autko wyjdzie z wszystkim oprócz bateri i ładowarki to ok. 970zł , z pewnością troche drorzej ale od razu takiej gotówki bym nie wyłorzył .
Skończone- SU45, Jelcz Vecto, ET22, Neoplan CITYLINER N 1216 HD, Lokomotywa SP45, Ghostbusters ECTO-1A
Awatar użytkownika
tomo11
Posty: 578
Rejestracja: pt sty 07 2005, 16:23
Lokalizacja: CHORZÓW
x 40

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tomo11 »

Witam dostałem kolejne numery radio control a wraz z nimi radio do sterowania , firmy BYCMO . NUmer kosztował tak jak normalnie a nie tak jak co niektórzy mówil że będzie droszy.

[img][img]http://i6.photobucket.com/albums/y236/t ... IM3135.jpg[/img][/IMG]
Skończone- SU45, Jelcz Vecto, ET22, Neoplan CITYLINER N 1216 HD, Lokomotywa SP45, Ghostbusters ECTO-1A
Awatar użytkownika
gulus
Posty: 1245
Rejestracja: sob maja 24 2003, 22:22
Lokalizacja: Ełk, mazury

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gulus »

Ja bym dostal zawalu, tyle czakajac na swoja zabawke.

gulus
Obrazek
Awatar użytkownika
tomo11
Posty: 578
Rejestracja: pt sty 07 2005, 16:23
Lokalizacja: CHORZÓW
x 40

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tomo11 »

Może i tak , ale za to co dwa tygodnie oczekiwanie na przesyłke i te emocje co za część będzie . To jest to co tygryski lubią najbardziej :D
Skończone- SU45, Jelcz Vecto, ET22, Neoplan CITYLINER N 1216 HD, Lokomotywa SP45, Ghostbusters ECTO-1A
Awatar użytkownika
gulus
Posty: 1245
Rejestracja: sob maja 24 2003, 22:22
Lokalizacja: Ełk, mazury

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gulus »

Tygryski to by chcialy takie autko juz, teraz, zlozyc i heeeja w trase, poszalec.

gulus
Obrazek
euh3nio
Posty: 9
Rejestracja: pn sie 01 2005, 16:15

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: euh3nio »

czesc.
prenumeruje ta gazete i juz mam 35 nr i tego co wiem ma ich byc 45 a nastepnie 10 dodatkowych dla chetnych z upgrade'ami

pytanie do tomo11: nie masz problemow z krzywymi felgami??? ja juz mam w sumie 9 kol i tylko jedno jest jako takie i skad ty juz masz to radio :shock: do ktorego nr jest dolaczone???
Awatar użytkownika
tomo11
Posty: 578
Rejestracja: pt sty 07 2005, 16:23
Lokalizacja: CHORZÓW
x 40

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tomo11 »

Witaj
Radio otrzymałem wraz z numerem 38 , powiem tyle że w 40 będzie karoseria jak chcesz możesz sobie zobaczyć więcej http://www.de-club.net/rcc/ tyle że po japońsku. Co do felg miałem wszystkie dobre jedynie co to jedna felga cała porysowana , ale złożyłem reklamacje i teraz mam wszystko ok.
Skończone- SU45, Jelcz Vecto, ET22, Neoplan CITYLINER N 1216 HD, Lokomotywa SP45, Ghostbusters ECTO-1A
Awatar użytkownika
Alan
Posty: 121
Rejestracja: śr lis 26 2003, 23:31
Lokalizacja: Poznań - WLKP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alan »

Wczoraj w MPiK-u widziałem te gazetki z nadajnikiem. Byłą też jakaś chyba z odbiornikiem, nie wiem jakie to numery, bo nie śledzę tego ale po przyjrzeniu się byłto napewno odbiornik (czarne pudełeczko z trzema gniazdami i kabelki).
Swoją droga oglądałęm ten nadajniczek i mam nadzieję że będzie się spisywał lepiej niż wygląda; coś a'la "Made in China" (a może to jest z Chin?). Ciekawym, czy jest to aparatura proporcjonalna, bo jeśli nie, to całość nadaje sie do włączania silnika od zasłon i firanek.

Ale jestem ciekaw, jak Ci się toto będzie spisywało jak będzie skompletowane z wszystkich numerów :)
Pozdrawiam - AlaN
euh3nio
Posty: 9
Rejestracja: pn sie 01 2005, 16:15

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: euh3nio »

z nr 35 dostalem ofertek kupna akumulatorow i ladowarki.
zastanawiam sie czy jest sens kupowac niklowe akumulatory...nielepiej doplacic i zalozyc wodorkowe...
wiecie cos moze na temat nr 46-55 ??? co przewiduja bo pani z BOK'a za wiele nie wiedziala
euh3nio
Posty: 9
Rejestracja: pn sie 01 2005, 16:15

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: euh3nio »

....sobie zapomnialem....mozliwa jest zmiana kontrolera predkosci na elektroniczny
ODPOWIEDZ