Model

modele oraz technika

Moderator: kartonwork

ODPOWIEDZ
sq2ihw
Posty: 106
Rejestracja: czw lip 14 2005, 14:57
Lokalizacja: Gdynia

Model

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sq2ihw »

Witam :)
Znalazłem na necie fajnie zrobiony model R/CObrazek. A reszta szczegółów tu
Jak dla mnie bomba.
Pozdrawiam
Jarek

Niniejszy post jest zgodny z dyrektywami UE, a pisząca go osoba przeszła odpowiednie szkolenia i pozytywnie zdała egzaminy dające uprawnienia w zakresie pisania wiadomości w internecie.
irQ
Posty: 119
Rejestracja: czw gru 09 2004, 5:37
Lokalizacja: EPBC

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: irQ »

zasadniczo... nie ma sie czym podniecac...

jesli zas Koledzy chca obejzec kawalek fajnej modelarskiej roboty polecam dosc stary sajt modelarza z niemiec ktory robil makiete su-27 - do obejzenia tu: FLANKER
na mnie zrobil wrazenie....
--
HAMAL

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: HAMAL »

irQ pisze:zasadniczo... nie ma sie czym podniecac...

jesli zas Koledzy chca obejzec kawalek fajnej modelarskiej roboty polecam dosc stary sajt modelarza z niemiec ktory robil makiete su-27 - do obejzenia tu: FLANKER
na mnie zrobil wrazenie....
Niesamowita ilość pracy i wiedzy :shock:
Awatar użytkownika
brat_be
Posty: 27
Rejestracja: pn lut 06 2006, 15:45
Lokalizacja: Warszawa / Przasnysz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: brat_be »

Witam Wszystkich!
irQ pisze:zasadniczo... nie ma sie czym podniecac...

jesli zas Koledzy chca obejzec kawalek fajnej modelarskiej roboty polecam dosc stary sajt modelarza z niemiec ktory robil makiete su-27 - do obejzenia tu: FLANKER
na mnie zrobil wrazenie....
Owy modelarz z Niemiec aktualizował co jakiś czas swoją stronę. W miarę upływu czasu, postępy (a raczej efekty) były coraz bardziej szokujące :wooow: , w pozytywnym znaczeniu. A we wrześniu tego roku dzieło zostało ukończone i .... efekty zobaczcie sami tutaj i tutaj - z filmikiem na końcu. :spoko:
Polecam również obejrzenie prac i postępów od początku, ale trzeba na to trochę czasu - ponad 80 stron!!! Ale naprawdę warto. :jupi:

Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ