*[Relacja/Czołg] Czołg średni T-28

Zakończone relacje i galerie gotowych modeli.

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Szydercza Gała
Posty: 2250
Rejestracja: pt mar 05 2004, 14:48
Lokalizacja: ZIELONA WYSPA PEŁNA OWIEC
x 135

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Szydercza Gała »

Na kolana Profanie i błagaj o litość!!!!! Imiona Bóstw i mitycznych stworów piszemy wielkimi literami czyli BORSUK, WIELKI TWARÓG i POTĘŻNY PEKAES. Nie okazywanie im należytej czci kończy się tragicznie z zasady :haha:
To tak tytułem wstępu, a teraz.....

Wniemanie wniemnie gawarit Maskwa!

Jako że nasza wspaniała fabryka pierwszy raz od lat produkuje czołg to brakuje w niej specjalistów z tej dziedziny, gdyż większość z dawniej pracujących okazała się być WROGAMI LUDU i została dawno temu wysłana w celu resocjalizacji do łagrów. Z tąd też guwnemu inrzynierowi dziwnie podejrzana wydała się metoda budowy najnowszego cudu radzieckiej techniki wojskowej i w obawie przed sabotażem zezwierzęconych agentów burżuazyjno-kapitalistycznych postanowił on zbudować toto po swojemu :haha:
W ostatnim etapie prac związanych z przygotowaniem modelu do druku podłym reakcjonistom białogwardyjskim udało sie jednak sabotować stachanowską pracę towarzysza projektanta. Ale nie będę taki i nie powiem Wam gdzie :haha: Wiem że są tacy co pasjonują sie znajdowaniem wszelkich potknięć w wycinankach, więc zostawiam im pole do popisu. Nagrodę w postaci złotej odznaki TROPICIELA I NISZCZYCIELA SPISKÓW WSZELAKICH otrzyma ten kto pierwszy owe potknięcie znajdzie.
A teraz na cześć WODZA NASZEGO GUWNEGO INRZYNIERA:
HURA HURA HURA
:haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha:

No dobra a teraz po wstępie fotki oklejonego kadłuba, teraz wrócę do początku numeracji i dorobię to co pominąłem.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Niech moc TWAROGU będzie z wami, albowiem widziałem kiedyś w Czechach bilbord z napisem TWAROCH SILA ZA TROCH :haha:
NUR FüR MASON!!!!! :haha:
ZŁO SQUAD
WSPÓŁZAWODNICTWO RACJONALIZATORSKIE- DŹWIGNIĄ POSTĘPU TECHNICZNEGO!
NIE OTWIERAM MINIATUREK !!!
Awatar użytkownika
Enzo
Posty: 422
Rejestracja: sob lut 26 2005, 20:48
Lokalizacja: Krosno

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Enzo »

Ave...
słyszałem opinie o tej różowej rdzy ale te zdjęcia niejako temu wszystkiemu przeczą, nie wygląda to źle... chyba.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Szydercza Gała
Posty: 2250
Rejestracja: pt mar 05 2004, 14:48
Lokalizacja: ZIELONA WYSPA PEŁNA OWIEC
x 135

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Szydercza Gała »

Wiesz nie wygląda źle, to tak jakbyś powiedział że wygląda prawie dobrze, a jak zapewne z telewizji wiesz PRAWIE robi wielką różnicę :haha: Jak będzie jutro dobre światło to cyknę gdzies fotkę samej rdzy konkretnie, wtedy będziecie wiedzieli w czym rzecz. Oczywiście nie jest aż tak różowa jak na zdjeciach surówki, tamto było drukowane z plujki na moje oko.
NUR FüR MASON!!!!! :haha:
ZŁO SQUAD
WSPÓŁZAWODNICTWO RACJONALIZATORSKIE- DŹWIGNIĄ POSTĘPU TECHNICZNEGO!
NIE OTWIERAM MINIATUREK !!!
Awatar użytkownika
Szydercza Gała
Posty: 2250
Rejestracja: pt mar 05 2004, 14:48
Lokalizacja: ZIELONA WYSPA PEŁNA OWIEC
x 135

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Szydercza Gała »

Towarzysz GUWNY INRZYNIER zezwolił w swej wielkiej łasce ukazać najnowsze osiągnięcia naszej wspaniałej fabryki.
Trzykrotne HURA na cześć TOWARZYSZA GUWNEGO INRZYNIERA!!!
Ten weekend nie był długi, w związku z tym prace posunęły się do przodu wolniej niż zakładano, winni temu SZKODNICY zostali oczywiście roszczelani ku chwale SOCJALISTYCZNEJ OJCZYZNY.
Znaleziono kolejne drobne potknięcia w oprawie graficznej, tego samego rodzaju co poprzednio, w sumie są to badziewia niegodne nawet wspominania, ale skoro innym wydawnictwom wypomina się wszystko, więc nie widzę powodu do powstrzymywania sie przed tym :haha:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
A zdjęcia rdzy nie zrobiłem bo: nie chciało mi się, zapomniałem, nie było dobrego światła, niepotrzebne skreślić :haha:
Z komsomolskim pozdrowieniem CHWAŁA POTĘŻNEMU PEKAESOWI :haha:
NUR FüR MASON!!!!! :haha:
ZŁO SQUAD
WSPÓŁZAWODNICTWO RACJONALIZATORSKIE- DŹWIGNIĄ POSTĘPU TECHNICZNEGO!
NIE OTWIERAM MINIATUREK !!!
Awatar użytkownika
Szydercza Gała
Posty: 2250
Rejestracja: pt mar 05 2004, 14:48
Lokalizacja: ZIELONA WYSPA PEŁNA OWIEC
x 135

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Szydercza Gała »

No i gdzie te pierwsze rzędy aa???? Produkuję się tu, jakieś bzdury wymyślam, a tu nawet dziury w poszyciu nikt nie zauważył???
TOWARZYSZ GUWNY INRZYNIER wyśle chyba nasze ORŁY z NKWD w te wasze pierwsze rzędy, już oni z was wyduszą wszystko :haha:
Skończyła się bajka, doszły osłony układu jezdnego, jakieś rolki właz kierowcy i jeszcze jakieśtam badziewia, co to nawet nie wiem do czego służą, a teraz zaczną się koła a potem gąsiennice......

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Co mnie zaskoczyło to to że to wszystko pasuje do siebie, co prawda parę rzeczy można by narysować lepiej, ale to tylko kwestia ostatniego "szlifu" ogólnie nie mam z tym modelem problemów jak do tej pory. Co do zgodności z oryginałem to się nie wypowiadam, bo się nie znam :haha:
Z socjalistycznym pozdrowieniem: RUKI WIERCH!!! :haha:
NUR FüR MASON!!!!! :haha:
ZŁO SQUAD
WSPÓŁZAWODNICTWO RACJONALIZATORSKIE- DŹWIGNIĄ POSTĘPU TECHNICZNEGO!
NIE OTWIERAM MINIATUREK !!!
Awatar użytkownika
Konan Barbarzyńca
Posty: 618
Rejestracja: pn lut 28 2005, 12:53
Lokalizacja: Elbląg

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Konan Barbarzyńca »

Ty tu nie narzekaj na rdzę, bo Cię samowolnie zapiszę do klubu miłośników rastra (rastera?) :haha: I nawet nie będziesz miał prawa protestować, bo za daleko ode mnie siedzisz teraz :haha:
I proszę mi nie wypominać, że to ja byłem sceptycznie nastawiony do tego papiura :haha: Ale teraz za to ja wszedłem Ci w grządkę ze szczypiorem i oram miedzę na trzy palce :haha:
ZŁO SQUAD
Awatar użytkownika
Szydercza Gała
Posty: 2250
Rejestracja: pt mar 05 2004, 14:48
Lokalizacja: ZIELONA WYSPA PEŁNA OWIEC
x 135

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Szydercza Gała »

Ty sie nie boj, juz ja Ci kosą po żebrach pojade Kargulu ty paskudny :haha:
NUR FüR MASON!!!!! :haha:
ZŁO SQUAD
WSPÓŁZAWODNICTWO RACJONALIZATORSKIE- DŹWIGNIĄ POSTĘPU TECHNICZNEGO!
NIE OTWIERAM MINIATUREK !!!
Awatar użytkownika
Szydercza Gała
Posty: 2250
Rejestracja: pt mar 05 2004, 14:48
Lokalizacja: ZIELONA WYSPA PEŁNA OWIEC
x 135

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Szydercza Gała »

Nie mam dzis siły ani ochoty na wymyślanie bzdur, a poza tym TOWARZYSZKA ŻONA powiedziała mi że jak będe przy kompie więcej niż 15 minut to mi przylutuje z patelni :haha:, więc będę sę streszczał.
Na fotkach rolki podtrzymujące gąskę, wyglądaja jakby można je zlepić w godzinę, a mi to zajęło 3 weekendy :haha:. Czołgi są niewdzięczne

Obrazek
Obrazek
Obrazek
NUR FüR MASON!!!!! :haha:
ZŁO SQUAD
WSPÓŁZAWODNICTWO RACJONALIZATORSKIE- DŹWIGNIĄ POSTĘPU TECHNICZNEGO!
NIE OTWIERAM MINIATUREK !!!
Edmund_Nita
Posty: 2057
Rejestracja: pt sie 29 2003, 11:06
Lokalizacja: Koszalin
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Edmund_Nita »

...a "piętnastominutowa" TOWARZYSZKA, to je wdzięczna...?

P.S.: Kółka? !!!!!!!!!!!!!!! :lol:
Awatar użytkownika
Szydercza Gała
Posty: 2250
Rejestracja: pt mar 05 2004, 14:48
Lokalizacja: ZIELONA WYSPA PEŁNA OWIEC
x 135

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Szydercza Gała »

Czołgi są jednak wyjątkowo upierdliwe :roll: . Ostatnimi czsy chyba zbyt wielu robotników zostało wysłanych na wycieczkę reedukacyjną... Mimo wszystko PRZODOWNICY PRACY wspierani jedynie słuszną ideologią kalibru 9mm zdołali podtrzymać proces pedukcyjny. TOWARZYSZ GUWNY INRZYNIER po miesiącu zadecydował zaprezentować wiwatującym tłumom owoc pracy ww nieugiętych PRAWDZIWYCH KOMUNISTÓW :haha:
Koła ciągnące:

Obrazek
Obrazek
Koła napinające:
Obrazek
Obrazek
Podstawy wózków:
Obrazek
Wzmocnienia jakieś:
Obrazek
Ekipy czyszczące zostały oczywiście rozstrzelane za nie usunięcie nitek kleju :haha:
Z Pozdrowieniami od TOWARZYSZA SZPAGINA :haha:
NUR FüR MASON!!!!! :haha:
ZŁO SQUAD
WSPÓŁZAWODNICTWO RACJONALIZATORSKIE- DŹWIGNIĄ POSTĘPU TECHNICZNEGO!
NIE OTWIERAM MINIATUREK !!!
ODPOWIEDZ