Relacja z budowy: Ford Aeromax- plastik

inne techniki modelarskie - plastik, żywica, drewno itd.

Moderatorzy: kartonwork, Edmund_Nita, Tempest

ODPOWIEDZ
koniu_1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: koniu_1 »

Witam po przerwie!
Semestr na uczelni wreszcie szczęśliwie zakończony :) tak więc można znów zabrać sie za modele. Podłubałem pare dni i moge Wam juz zaprezentować gotowy silnik:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
koniu_1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: koniu_1 »

Drodzy koledzy!!
Sprawa jest smutna, ale chcąc nie chcąc trzeba wreszcie to powiedzieć!!
Długo nad wszystkim myślalem, próbowalem tłumaczyć sobie ten fakt na rożne sposoby, ale niestety fakt jest faktem i musze się do niego przyznać.

PRACE NAD MODELEM STANEŁY.....I.......I........i..i..... :placz: ....O ZGROZO....OD KILKU DNI WOGÓLE NIE MAM OCHOTY DALEJ ZABRAĆ SIE ZA MODEL...:placz::placz::placz::placz:

Nie wiem co sie ze mna dzieje ale przyznaje się do winy i prosze o łagodny wymiar kary i oczywście o :pomoc:

załamany koniu..... :cry:
Awatar użytkownika
Radek Zamość
Posty: 135
Rejestracja: pt cze 20 2003, 10:52
Lokalizacja: Zamość

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Radek Zamość »

Musisz to przeczekać, albo zacznij od deski do deski forum czytać wtedy odrazu nabierzesz ochoty :D
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Ja tez mam czasami takie chwile . To normalka i za pare dni minie . Jesli powodem jest sam model to popelnij jakis inny latwiejszy tak na szybkiego a zobaczysz , ze wroci wiara w sily ;-)
pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
qrchak
Posty: 673
Rejestracja: pn sie 25 2003, 19:19
Lokalizacja: Wawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: qrchak »

Jeżeli załamałeś się przy klejeniu ciągnika, to poczekaj aż dojdziesz do naczepy :diabel:
Ale nie martw się, kopsnij się na spacer walnij :piwo: albo dwa, zrób coś mało ambitnego /samochodziki Hellera są w sam raz :idea: / albo wręcz śmiesznego :twisted: i dalej do dzieła :cool:
Si vis pacem, para bellum.
koniu_1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: koniu_1 »

No moze faktycznie musze "przegryść" to jakims innym modelem.
A z tym czytaniem forum od deski do deski to Radek masz absolutną racje!! Najgorszego wroga modelarstwa (mam nadzieje ze taki ktos nie istnieje:) ) mozna naklonić do tego "nałogu". :lol:
Piotr Boczarski

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Piotr Boczarski »

Chłopie nie ma się co przejmować ja też sklejam ciężarówki i takie chwile dopadają każdego modelarza nawet mi się to pare razy zdarzyło ale było ok. jak pomyślałem sobie jaki może być efekt końcowy modelu to odrazu sił nabrałem.
Robert Karwan
Posty: 283
Rejestracja: pn mar 01 2004, 17:26
Lokalizacja: Pruszków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Robert Karwan »

"Zdradliwa wena raz jest raz jej nie ma" Nie martw sie, ja też tak czasem mam, :lol: ale jak "to" sie kończy zaległosci są szybko nadrabiane ;-)


Pozdro :D
koniu_1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: koniu_1 »

No juz powoli chyba chandra mija :)) Połaziłem po necie, poczytałem troche o modelach no i oczywiście wasze posty...chyba wszystko bedzie dobrze ;-)

Jutro zasiadam dalej do ciężarówki!!

Dzięki Panowie!! Życze wszystkim jak najmniej takich chwil, a jeśli takie się zdażą to jak najmilszych powrotów do sztuki modelarstwa!!
Awatar użytkownika
NobelEXC
Posty: 178
Rejestracja: czw wrz 30 2004, 20:02
Lokalizacja: Syców

Ford

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: NobelEXC »

Witam!!!
Model całkiem fajnie sie zapowiada, ja tez takieg zrobiłem. Niestety w tedy nie znałem spachli i wileu tehcnik modelarskich i slabo wyszło.. Nie wiem czu wszycy sie czepiaja o naczepe i kalki, ja nie miałem z tym problemu, kalke nie ciłem tylko do wiadra z woda i na naczepe :D
Pozdr.
Warsztat:
Broshuis Trailer - 73% - prace wstrzymane
MB Actros 6x4 - 60 %
ODPOWIEDZ