Jesienne Modeliki

zapowiedzi nowych modeli i prezentacje juz wydanych

Moderatorzy: Tomasz D., kartonwork

Awatar użytkownika
kierownik
Posty: 2025
Rejestracja: pn kwie 07 2003, 10:33
Lokalizacja: Ruda Śląska
x 11

Jesienne Modeliki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kierownik »

Niemiecki bolid Formuły 1 z 2006 roku, na którym debiutował na tym torze Robert Kubica. Cena detaliczna tylko 15,00 zł.

Obrazek

[nowość: MODELIK 29/08] FERRARI F.2007
Włoski samochód Formuły 1 z 2007 roku. Cena detaliczna tylko 15,00 zł.

Obrazek

[nowość: MODELIK 30/08] Su-30 MKK
Rosyjski współczesny wielozadaniowy samolot bojowy w bardzo szczegółowym opracowaniu nowego rosyjskiego autora. Cena detaliczna 45,00 złotych.

Obrazek

Amerykański eksperymentalny samolot myśliwski pionowego startu z 1954 roku. „Surówka” modelu była prezentowana we wrześniu na Konkursie Modeli Kartonowych w Porąbce. Cena detaliczna 30,00 złotych.
Obrazek

Francuski krążownik z 1890 roku z nieco „swojsko” brzmiącą dla Polaków nazwą. Cena detaliczna 36,00 złotych.
Więcej informacji o nowościach już dzisiaj na www.modelik.pl
Obrazek

Niemiecki parowóz wąskotorowy z tendrem z okresu I wojny światowej. Cena detaliczna 45,00 złotych.
Więcej informacji o nowościach już dzisiaj na www.modelik.pl
Obrazek

http://www.modelik.pl/index.php?show=nowo
AWOT
Posty: 276
Rejestracja: sob mar 22 2003, 17:09
Lokalizacja: EPTO

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AWOT »

Ale fajne tematy. Muszę poszukać lewych pieniędzy i zrobić sobie prezent na imieniny.
Super zapowiedzi.
AWOT
dr Manfred
Posty: 421
Rejestracja: pn cze 27 2005, 19:41
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dr Manfred »

Uuu..., tym razem nic, co by mnie mogło zainteresować :(
tad
Posty: 868
Rejestracja: śr lut 16 2005, 0:45
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tad »

Nie chcę być złośliwy, ale znowu zaczyna się loteria... Su-30 kosztuje trochę, a tymczasem ze zdjęć surówki nie wiadomo nawet, czy ma dodatkowe podwieszenia oraz oddzielone stery i klapolotki - również poziom uszczegółowienia surówki nie robi dobrego wrażenia. Ponieważ autor pochodzi zza wschodniej granicy, a modelarze stamtąd dotychczas nie wykazali się, to to również nie jest dobrą rekomendacją.

Na razie w ciemno można kupić (z samolotów) jedynie Lockheda - o ile Modelik nie zepsuje kolorów. Sam model został pokazany na forach i wygląda zachęcająco.

Modelik długo pracował nad psuciem sobie reputacji i voila! - udało się...
TAD
Awatar użytkownika
wottek
Posty: 32
Rejestracja: pn wrz 20 2004, 22:17
Lokalizacja: Wrocław

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wottek »

Ja tam nie narzekam na MODELIKA.
Jak jego kilka modeli i jestem bardzo zadowolony;)


Pozdrawiam,
wottek
Awatar użytkownika
Renzan
Posty: 81
Rejestracja: śr cze 01 2005, 10:26
Lokalizacja: Kraków, Dębica

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Renzan »

Co do najciekawszego tematu, czyli Su-30 :)
...samolot bojowy w bardzo szczegółowym opracowaniu
Ze zdjęć surówki wynika, że model wcale taki uszczegółowiony nie jest. Wystarczy spojrzeć na wnęki podwozia, czy brak osobnych powierzchni sterowych.
Czy to tylko cechy surówki? Jak jest w modelu? Bo szczerze powiedziawszy za 45 złociaków spodziewam się czegoś więcej.

Tyle mojej refleksji. Temat piękny, wspaniały i chwała Modelikowi, że się na niego zdecydował. Oby więcej takich. ..i oby wykonanie było jednak "bardzo szczegółowe".

Pozdrawiam!
W budowie: BAC Lightning
Laserożernym szkieletożercom mówimy twarde i stanowcze raczej nie.
Awatar użytkownika
Navarin
Posty: 28
Rejestracja: pt cze 06 2003, 9:33
Lokalizacja: St. Petersburg, Rosja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Navarin »

tad pisze:Nie chcę być złośliwy, ale znowu zaczyna się loteria... Su-30 kosztuje trochę, a tymczasem ze zdjęć surówki nie wiadomo nawet, czy ma dodatkowe podwieszenia oraz oddzielone stery i klapolotki - również poziom uszczegółowienia surówki nie robi dobrego wrażenia. Ponieważ autor pochodzi zza wschodniej granicy, a modelarze stamtąd dotychczas nie wykazali się, to to również nie jest dobrą rekomendacją.

Na razie w ciemno można kupić (z samolotów) jedynie Lockheda - o ile Modelik nie zepsuje kolorów. Sam model został pokazany na forach i wygląda zachęcająco.

Modelik długo pracował nad psuciem sobie reputacji i voila! - udało się...
TAD
Z czego zawsze jestes wszystkim niezadowolony?
Pewno Modelik zepszyl sobie reputacje, co wydal seria modeli, ktorych jeszcze nikt nigdy nie wydawal. Zycze Modelikowi i dalej psuc reputacje w ten samy sposob :)
tad
Posty: 868
Rejestracja: śr lut 16 2005, 0:45
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tad »

Navarin pisze:Z czego zawsze jestes wszystkim niezadowolony?
Pewno Modelik zepszyl sobie reputacje, co wydal seria modeli, ktorych jeszcze nikt nigdy nie wydawal. Zycze Modelikowi i dalej psuc reputacje w ten samy sposob :)
Słucham? Napisz swoje ale po polsku i zrozumiale, to Ci odpowiem - tego bełkotu zwyczajnie nie rozumiem.
TAD
Awatar użytkownika
Navarin
Posty: 28
Rejestracja: pt cze 06 2003, 9:33
Lokalizacja: St. Petersburg, Rosja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Navarin »

tad pisze:
Navarin pisze:Z czego zawsze jestes wszystkim niezadowolony?
Pewno Modelik zepszyl sobie reputacje, co wydal seria modeli, ktorych jeszcze nikt nigdy nie wydawal. Zycze Modelikowi i dalej psuc reputacje w ten samy sposob :)
Słucham? Napisz swoje ale po polsku i zrozumiale, to Ci odpowiem - tego bełkotu zwyczajnie nie rozumiem.
TAD
Przepraszam, polski nie jest dla mnie rodzimym jazykiem, ale mam w Polsce wiele przyjacioli z ktorymi rozmawiam tym belkotem i dla nich on w jakis dziwny sposob zupelnie jasny :). Poza tym licze co to zly ton wtykac mi w oczy blady jazykowe, skoro dobrze wiesz co nie jestem z Polski - w profilu widac skad jestem.
Mysle jednak co dobrze zrozumiales tresc mojej poprzedniej wiadomosci i dalej dyskutowac z Toba nie widze sensu.
Pozdrowienia dla Twojego roweru i patrz na zycie prosciej.
tad
Posty: 868
Rejestracja: śr lut 16 2005, 0:45
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tad »

Skoro nie umiesz po polsku, to zajmij się nauką a nie zaczepkami. Uważasz, że bełkotliwe zaczepki są w dobrym tonie?

Ok - odpowiem w Twoim "grzecznym" stylu: A dlaczego Ty ZAWSZE i WSZĘDZIE wpisujesz bzdury i głupoty, dlaczego ZAWSZE i WSZĘDZIE zaczepiasz innych, dlaczego ZAWSZE i WSZĘDZIE przypisujesz innym jakieś idiotyzmy, dlaczego ZAWSZE i WSZĘDZIE silisz sie na "mądre" psychologizowanie, choć Cię nie proszą? To tyle na temat "dobrego tonu".
TAD
ODPOWIEDZ