richelieu

technika, historia, dokumentacja, linki itp

Moderator: kartonwork

kiciuch76

richelieu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kiciuch76 »

no tak pisze pierwszy raz ale od czegoś trzeba zaczac przymierzam sie do budowy pancernika RICHELIEU ciezka sprawa !!! niby wszystko? jest ale moze juz ktos ruszyl temat i ma ciekawe rady (wg. planow modelarskich i w pelnej redukcji) :shock:
Grzegorz75
Posty: 1000
Rejestracja: pt gru 09 2005, 14:34
Lokalizacja: GDYNIA
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grzegorz75 »

Tutaj człowiek buduje .

http://koga.net.pl/component/option,com ... catid,523/

Zaznaczam , że buduje . Nie przymierza się , ale w tej skali gdyby się przymierzał , to sięgnąłby mu gdzieś do piersi . Na klawiaturze masz taki przycisk "CapsLk" , który powoduje , że można napisać dużą literę i w naszym języku zazwyczaj zaczynamy zdanie od takowych . Jest także klawisz "Alt". Dzięki niemu można napisać litery ś , ć, ł itp . Zacznij coś robić , a nie się "przymierzać" , wtedy kolegów do pomocy nie zabraknie. Poza tym nie wiemy z czego chcesz zbudować model , to kto i co ma Ci radzić ?
kiciuch76

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kiciuch76 »

MIilutki jesteś :D ale ja jestem modelarzem a nie informatykiem i nie przywią zuje wagi do pisowni małych i wilkich liter a wracając do tematu to drewienko przede wszystkim jeśli chodzi o tworzywa sztuczne to służe radami bo na co dzień pracuję w firmie która zajmuje się obróbką PVC PPH PVDF i tym podobnym
Awatar użytkownika
zxcvbnm1971
Posty: 413
Rejestracja: pn lut 13 2006, 23:31

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: zxcvbnm1971 »

kiciuch76 pisze:(...)ja jestem modelarzem a nie informatykiem i nie przywią zuje wagi do pisowni małych i wilkich liter(...)
To trzeba być informatykiem, żeby przywiązywać wagę do pisowni?
Obrazek
"Trochę więcej wiedzy oświeci naszą drogę" Yoda
Awatar użytkownika
Konan Barbarzyńca
Posty: 618
Rejestracja: pn lut 28 2005, 12:53
Lokalizacja: Elbląg

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Konan Barbarzyńca »

Jak to? Nie wiedziałeś ZXC, że koniecznie trzeba mieć dyplom informatyka-akrobaty cyrkowego, żeby zwracać uwagę na "erzety" i inne "cecha".
A poza tym... TO SKANDAL !!!l, że na forum modelarskim ktokolwiek zwraca uwagę na pisownię. Powinniśmy się posługiwać piktogramami. Z wyjątkiem informatyków - oni mogą pisać po polsku używając dużych liter i być "Ą-Ę"

A poza tym nr 2... Świetnie Ci wychodzi przymierzanie. Trzymam kciuki. Trzymam nawet paluchy u stóp zaciśnięte za twoje (też nie jestem informatykiem) przymierzania.

Adijo pomidory
ZŁO SQUAD
kiciuch76

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kiciuch76 »

cześć Grzegorz75 popracowałem nad pisownią człowiek zaczął budować wkrótce FOTY moj RICHELIEU ma już wycięte wręgi ale ze wzgledu na pracę(dużo poza krajem) będzie sie to ciągneło dlatego sie wstrzymam i pokażę konkrety a tak ogólnie to zauważyłem że lubisz być zlośliwy :D
kiciuch76

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kiciuch76 »

GRZEGORZS :?: twoja osoba jest troszeczke kontrowersyjna a TWOJE ego wystawia rachunki bez pokrycia jak pojeżdzisz trochę po świecie i liżniesz :D trochę życia to pogadamy ale ogólnie cenię CIEBIE za pasję jaką jest modelarstwo :D
Grzegorz75
Posty: 1000
Rejestracja: pt gru 09 2005, 14:34
Lokalizacja: GDYNIA
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grzegorz75 »

kiciuch76 pisze: popracowałem nad pisownią
Oczywiście .... widać :-)
kiciuch76 pisze:zauważyłem że lubisz być zlośliwy :D
Lubię i nic na to nie poradzę :lol:
kiciuch76

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kiciuch76 »

no hej czyli taki charakterek nic złego :D ja w firmie sprowadzam ludzi do parteru to i ktoś :D musi mnie wyprostowac wczoraj wróciłem z Korei Płd i pierwsze co to forum obserwuje bacznie dokonania kolegów iwyciagam wnioski mam bardzo mało czasu na swoje hobby ale firma obiecała urlop także bede walczył mój model to konstrukcja typowo drewniana czyli szkielet - sklejka 6 mm poszycie slomkowe pokryte wloknem szklanym+zywica chce zeby płwał ale nie wiem jak uszczelnić waly
,



:oops:
kiciuch76

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kiciuch76 »

grzegorz75 z tego co się orietuje to robisz w pvc ale nie wiem jak to wyglada w firmie mamy PVC PCV PVDF PPH i inne tworzywa sztuczne wszystko spawamy ale o zastosowaniu tego w mod. to ja nic nie wiem :oops:
ODPOWIEDZ