Do modelarskiej braci z Radomia i okolic

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wikin
Posty: 3
Rejestracja: czw cze 16 2005, 10:29
Lokalizacja: Radom

Do modelarskiej braci z Radomia i okolic

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wikin »

W co byście się chcieli zaopatrzyć i ewentualnie widzieć w sklepie z artykułami modelarskimi w Radomiu. Oczywiście jakby był taki z prawdziwego zdarzenia, a nie jakieś pseudo. Wpisujcie się, a nuż widelec :twisted:
Kat
Posty: 704
Rejestracja: ndz kwie 18 2004, 14:44
Lokalizacja: Radom

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kat »

Szczerze mówiąc to ja nie widzę przyszłości dla sklepu modelarskiego w Radomiu. Teraz wszyscy kupują wszystko w internecie, a artykuły pierwszej potrzeby typu ostrza do skalpela, klej, tekturę, farby to się kupi w istniejących sklepach.
Awatar użytkownika
Kokosz
Posty: 122
Rejestracja: ndz mar 16 2008, 15:29
x 6

Taaa...

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kokosz »

Szczerze mówiąc, to może trochę za późno na odpowiedź, ale wydaje mi się, że po tym, jak w brutalny i bezmózgi sposób popełniono morderstwo na Centralnej Składnicy Harcerskiej w Radomiu, już nic nie jest w stanie zmienić sytuacji. Akurat przypadkiem znam gościa, który jest za tą zbrodnię odpowiedzialny, a cały proces można by zilustrować w obszernej relacji, która niejednemu modelarzowi ścięłaby krew w tętnicach.
Krótko mówiąc, pogrążeni w nieustającej żałobie po naszym świętym sklepie, pogodziliśmy się z tym, że w Radomiu sklepu modelarskiego NIE MA i nie będzie. Wnioski? Jak wyżej (znaczy w poprzednim poście). Mogę Cię jedynie pocieszyć, że sam myślałem kiedyś o takim sklepie, zazdroszcząc chociażby takiemu...Lublinowi, czy nawet (tfu!) Kielcom!
Po rozeznaniu terenu dałem sobie spokój. Cóż... Takie jest życie. Nie wszystko jest możliwe, a CSH była tylko jedna.
P.S.
Mam nadzieję, że nie jesteś spokrewniony ze zbrodniarzem, który ma na sumieniu CSH?
ODPOWIEDZ