ojojoj, będzie ZŁY kajak

wszystko o modelach kartonowych

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Awatar użytkownika
Konan Barbarzyńca
Posty: 618
Rejestracja: pn lut 28 2005, 12:53
Lokalizacja: Elbląg

ojojoj, będzie ZŁY kajak

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Konan Barbarzyńca »

Heloł moje rybeczki :cool:

Stwierdziłem, że czas być gwiazdą. Możliwe, że stwierdziłem to ponownie, albo któryś to raz z rzędu. Nie wiem. W każdym bądź razie chcę być sławny. Jak Majkel Dżekson. Tylko chcę, żeby mój nos pozostał na swoim miejscu, a nie gdzieś mi spadł był na ziemię. Bo nos to podstawa. Bez niego nie można np. nosić okularów przeciwsłonecznych, które niezbędne są do gwiazdorskiego lansu. A lans musi być. Bo lans to podstawa.

Ostatnio umyśliłem, że do zostania gwiazdorem, takim Majkelem Dżeksonem modelarstwa, posłuży mi model włoskiego kajak. Kadłub się zrobił, i jeszcze jakieś popierdółki, ale stała się tragedia na miarę naszych czasów.W trakcie którejś tam kolejnej przewózki tego modelu się stało to:

Obrazek
Obrazek


Dlatego też ponownie przemyślałem jak zostać gwiazdą omijając program "od opola do przedszkola" i działając wspólnie i w porozumieniu z reszta stada rodzinnego wybraliśmy ten oto kajak, którego zdjecie okładki wraz z moim palcem u stopy i kawałkiem materiału wersalki zamieszczam poniżej:

Obrazek
A tu zdjęcie podklejonych wręg (w tle widoczny dywan i podłoga)

Obrazek

Tym samym zaczynam wielce atrakcyjną i wiele wnoszącą relację :haha: Zdjeciami powyższymi udowadniam , ze nowa świecka tradycja i nowa jakość zadomowiły się pod strzechami. Następne 6 zdjęć będzie przedstawiało wycięty szkielet, następnie złożony na sucho, sklejony i z powklejanymi nierówno paskami papieru :haha:
Można teraz pisać, że się zasiada na krzesłach w korytarzu, albo w kucki na podłodze, ze śmierdzą komuś stopy, albo ma przepocone skarpetki.
Endżoj.
To pisałem ja, przyszły Majkel Dżekson polskiego modelarstwa :haha:
Ostatnio zmieniony pn lut 08 2010, 15:43 przez Konan Barbarzyńca, łącznie zmieniany 1 raz.
ZŁO SQUAD
Awatar użytkownika
ramm
Posty: 512
Rejestracja: śr lut 06 2008, 0:46
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ramm »

Gdzie są moderatorzy! Dlaczego nastała dziwna moda na zakładanie głupich nazw tematów mających tyle wspólnego co piernik do wiatraka.
☠Rock Honor Ojczyzna☠
Awatar użytkownika
Łosiu
Posty: 572
Rejestracja: ndz lut 15 2004, 16:11
Lokalizacja: Strzebielino

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łosiu »

Właśnie!! I niech moderatorzy zajmą się złym tłem zdjęć! Skandal!! Niby kanapa i dywan są, ale za mało kolorowe!
Awatar użytkownika
Konan Barbarzyńca
Posty: 618
Rejestracja: pn lut 28 2005, 12:53
Lokalizacja: Elbląg

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Konan Barbarzyńca »

Ramm, skoro zadajesz pytania kończ je nie wykrzyknikami, tylko takim oto znaczkiem :?: - wtedy zostaniesz zrozumiany i Twoje pytania nie zostaną zignorowane :haha:

Łosiu odpowiem Ci, że następna porcja zdjęć - mianowicie wspomniany szkielet złożony na sucho i zdjęcie pianki będą miały tło z kolorowych skarpetek, albo sukienki, gdyż kwiecistych zasłon, prześcieradeł ani kap na kanapach nie posiadamy w domu :haha: Poza tym, jak pisałem w opóźnionej relacji z trójki nie umim jeszczy cykać zdjęć aparatem małejżonki, ale jak znajdę kabelek do swojego to zrobię jakieś nieczytelne zdjęcia swoim :haha:

PS. Głupie tematy były zawsze. Choć w sumie Szyderczy jest nieco głupszy ode mnie, więc on daje jeszcze mniej czytelne tematy :haha: Wszak mogę obiecać, że będę się starał pisać w sposób jeszcze mniej czytelny i zawikłany.
Joł
Pozdrowienia ode mnie i ... Asa
Obrazek
ZŁO SQUAD
Edmund_Nita
Posty: 2057
Rejestracja: pt sie 29 2003, 11:06
Lokalizacja: Koszalin
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Edmund_Nita »

Ciekawe Grzesiu, czy będziesz uważał mnie za głupszego od Gały, jak zapodam swój nowy temat.... :chytry:
Awatar użytkownika
zxcvbnm1971
Posty: 413
Rejestracja: pn lut 13 2006, 23:31

Re: ojojoj, będzie kajak

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: zxcvbnm1971 »

Konan Barbarzyńca pisze:Bo lans to podstawa.
Grunt to podstawa :D
Obrazek
"Trochę więcej wiedzy oświeci naszą drogę" Yoda
Edmund_Nita
Posty: 2057
Rejestracja: pt sie 29 2003, 11:06
Lokalizacja: Koszalin
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Edmund_Nita »

Grunt, to zdrowie... :D
Awatar użytkownika
Konan Barbarzyńca
Posty: 618
Rejestracja: pn lut 28 2005, 12:53
Lokalizacja: Elbląg

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Konan Barbarzyńca »

Edmundzie, Gał to ma za całokształt :haha: Temat bardzo mi się spodobał i uważam, ze jest czytelny :haha:

Grunt to ziemia, a Ziemia jest planetą ludzi :haha:

Mam pytanie merytoryczne do wszystkich współmodelarzy. Czy ta pianka może być i się nada do wypiankowania przed szpachlowaniem kadłuba ? Znalazłem ją w internecie i nie wiem czy może być. List do "Przyjaciółki" odpada, bo zanim mi odpowiedzą, to ja już zacznę eksperymentować. PomURZcie pLiZz :haha:

Obrazek
ZŁO SQUAD
Edmund_Nita
Posty: 2057
Rejestracja: pt sie 29 2003, 11:06
Lokalizacja: Koszalin
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Edmund_Nita »

Nada się, nada. Ale o papierze ściernym możesz zapomnieć, bo nadmiar tej pianki należy zbierać specjalnymi nożykami. Jak bum cyk cyk..., widziałem reklamę w telewizorze... :D :D :D

P.S.: grosz to pieniądz, pieniądz to forsa, forsa to grunt, grunt to ziemia, ziemia to matka , matka to anioł, anioł to stróż, stróż to dozorca, dozorca to.... :D :D :D
Ostatnio zmieniony wt wrz 01 2009, 21:39 przez Edmund_Nita, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Toff
Posty: 311
Rejestracja: wt lip 12 2005, 15:32
Lokalizacja: Gdańsk

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Toff »

Nuuuuuda....... :sciana:
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ