*[Relacja/Okręt] Boh Cara Chrani, czyli jankesi z nitownicami WARIAG

Zakończone relacje i galerie gotowych modeli.

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Szydercza Gała
Posty: 2250
Rejestracja: pt mar 05 2004, 14:48
Lokalizacja: ZIELONA WYSPA PEŁNA OWIEC
x 135

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Szydercza Gała »

No i znowu zbliżamy sie do strefy spadkowej, znaczy sie czas na fotkę :haha:
Urlop dobiegł końca a plan oczywiście nie został wykonany :haha:, biedny Pułkownik Mitrofanow ma małe pole manewru, w końcu to zagrabaniczna stocznia i robole też zagrabaniczni, gdyby to ruskie ludzie byli oj inaczej by sobie z nimi porozmawiał oj inaczej.... :haha:

dziś postanowiłem zostawić szersze tło, czyli tzw. WARSZTAT/STOCZNIĘ ( Najjaśniejsza Pani określa to mianem chlewu, na prawdę nie wiem o co TEJ KOBIECIE chodzi :haha: )

Obrazek
NUR FüR MASON!!!!! :haha:
ZŁO SQUAD
WSPÓŁZAWODNICTWO RACJONALIZATORSKIE- DŹWIGNIĄ POSTĘPU TECHNICZNEGO!
NIE OTWIERAM MINIATUREK !!!
Edmund_Nita
Posty: 2057
Rejestracja: pt sie 29 2003, 11:06
Lokalizacja: Koszalin
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Edmund_Nita »

No, z tym chlewem, to chyba lekka przesada. Ale na "nieZŁY bajzel" się chyba Michu zgodzisz. Czyż nie?
Awatar użytkownika
Kemot
Posty: 505
Rejestracja: pn mar 17 2003, 11:37
Lokalizacja: Kielce
x 11

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kemot »

Fajny model.

Niezły bajzel (ja przy klejeniu elektrowni miałem to samo).

Tło ala Kieślowski to wstyd dla GPM.

Charakterystyczny styl prowadzenia relacji, mnie się podoba.

Tytuł relacji - do poprawy. (obiecywaliście kiedyś że po skończeniu relacji będą one czytelne ale nic takiego nie widzę, kłamczuszki jedne)
pzdr
Kemot
Edmund_Nita
Posty: 2057
Rejestracja: pt sie 29 2003, 11:06
Lokalizacja: Koszalin
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Edmund_Nita »

Ależ Tomku, toć to ZŁY SKŁAD. Im nawet drobne kłamstewka uchodzą płazem. Poza tym zmiana nazwy - po przeniesieniu przez tych czterech łapserdaków wątków do archiwum - odarłoby ich relacje z oryginalności złoskładowej. Mnie by to na przykład nie odpowiadało. Wolę Ich takimi jakimi są. :D Sam chętnie bym się do Nich przyłączył, ale oni plastikowcami brzydzą się niepomiernie. :D Poza tym odstrasza mnie ewentualna styczność Z 20-TONOWYM BETONOWYM BORSUKIEM i SMOKIEM Z KOMODO - a nuż okazałoby się, że są prawdziwe, a nie z kartonu? :D

A tak na poważnie, czy mnie coś umknęło, czy Ty się co nieco obijasz? Pytam, bo chciałbym od czasu do czasu popatrzyć na to, jak walczysz z kartonem. :D
Awatar użytkownika
Szydercza Gała
Posty: 2250
Rejestracja: pt mar 05 2004, 14:48
Lokalizacja: ZIELONA WYSPA PEŁNA OWIEC
x 135

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Szydercza Gała »

Edmundzie najlepsze w tym wszystkim jest to że Najjaśniejsza pani, zanim zarzuciła modelarską karierę, robiła jeszcze większy chlew i wtedy jej nie przeszkadzał :haha:. Teraz z reszta też gada tak tylko żeby mi za dobrze nie było :haha: mój pokój, potocznie zwany JASKINIĄ to mój warsztat i nic więcej i żadne kobiety dzieci i zwierzęta nie mają tam wstępu :haha:
Co do brzydzenia sie plastikiem, to przynajmniej z mojej strony prawda :haha:, co nie przeszkadza mi w używaniu Waszych tfu plastikowych technik, o ile da się je zaadoptować :haha: więc nie przejmuj się tym zanadto :haha:

Tomku, chyba jednak wzrok Ci szwankuje ostatnio :lol:. Widziałeś jakie tytuły mają relacje z paka, bibera i czołga w archiwum? Dzięki temu że Najjaśniejsza Admiralicja jest teraz zdecydowanie bardziej postępowa niż kiedyś wynegocjowałem że w pierwszym poście wstawiono linijkę informującą o pierwotnym tytule relacji. Tak więc twoje oskarżenia o krzywoprzysięstwo ranią do żywego moją prawdomówną ZAKONNĄ duszę :haha:

PS: Edmundzie w tej relacji BÓSTWA zostały spersonifikowane, tak więc możesz napotkać co najwyżej agentów Ochrany:
Aleksieja Smokina, Dmitrija Borsukowa, Iwana Twarożyca oraz Siergieja Pekaesowa :haha: :haha: :haha:
NUR FüR MASON!!!!! :haha:
ZŁO SQUAD
WSPÓŁZAWODNICTWO RACJONALIZATORSKIE- DŹWIGNIĄ POSTĘPU TECHNICZNEGO!
NIE OTWIERAM MINIATUREK !!!
Awatar użytkownika
zxcvbnm1971
Posty: 413
Rejestracja: pn lut 13 2006, 23:31

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: zxcvbnm1971 »

Oraz Uszy Katiuszy :haha:
Obrazek
"Trochę więcej wiedzy oświeci naszą drogę" Yoda
Awatar użytkownika
Szydercza Gała
Posty: 2250
Rejestracja: pt mar 05 2004, 14:48
Lokalizacja: ZIELONA WYSPA PEŁNA OWIEC
x 135

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Szydercza Gała »

Nie nie Najjaśniejsza Pani na foruma nie zagląda, więc Jej uszu raczej obczaić się tu nie da :haha:
Agenci SMOKIN i BORSUKOW opracowali nową i SKUTECZNĄ metodę motywacji tych jankeskich leserów i tak oto kadłub został oklejony.
Dla odmiany dziś ja się bawię aparatem Najjaśniejszej Pani, chyba jednak wolę swój :haha: ( To tak żeby Konanowi smutno nie było że tylko on może :haha: )

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ps. Uprzedzając mądre pytanie, dno ma tylko 3 kolory, a te dziwne ciemne smugi na zdjęciach burt to tylko odbicie pałacowej posadzki :haha:
NUR FüR MASON!!!!! :haha:
ZŁO SQUAD
WSPÓŁZAWODNICTWO RACJONALIZATORSKIE- DŹWIGNIĄ POSTĘPU TECHNICZNEGO!
NIE OTWIERAM MINIATUREK !!!
Edmund_Nita
Posty: 2057
Rejestracja: pt sie 29 2003, 11:06
Lokalizacja: Koszalin
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Edmund_Nita »

No... :D :D :D
Awatar użytkownika
cloudwalker
Posty: 24
Rejestracja: śr maja 09 2007, 9:08
Lokalizacja: koszalin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cloudwalker »

Szydercza Gała pisze: Jak widać na załączonych fotkach wytwórnia GPM zafundowała nam kolejne arcydzieło POLSKIEGO KINA pt.: Trzy kolory: ZIELONY :haha: (prawie widać bo na razie na kadłubie są tylko dwa, ale możecie mi wierzyć, trzeci też tam jest, a raczej będzie :haha:
Kieślowski byłby dumny :roll:
Awatar użytkownika
Szydercza Gała
Posty: 2250
Rejestracja: pt mar 05 2004, 14:48
Lokalizacja: ZIELONA WYSPA PEŁNA OWIEC
x 135

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Szydercza Gała »

No więc przyjaciele z Ochrany zagonili filadelfijskich... zaraz jak to się teraz ładnie politycznie poprawnie mówi... już wiem :lol: AFROAMERYKANÓW do pracy :haha: i w/w wyklepali śruby ku chwale Najjaśniejszego Pana :haha: Zainstalowali też wały, ale na taką fotkę to dziś już za ciemno, a obiecałem takiemu jednemu że coś dziś pokażę :haha:

Obrazek

PS: wspomniani pracownicy stoczni otrzymali w nagrodę od Pułkownika Mitrofanowa po bananie na łeb :haha: ( Zawsze to lepiej niż bananem po łbie :haha:)
NUR FüR MASON!!!!! :haha:
ZŁO SQUAD
WSPÓŁZAWODNICTWO RACJONALIZATORSKIE- DŹWIGNIĄ POSTĘPU TECHNICZNEGO!
NIE OTWIERAM MINIATUREK !!!
ODPOWIEDZ