Kolejny ... Schnellboot S-100 1:35 Italeri [RELECJA]

modele oraz technika

Moderator: kartonwork

RYCHO1
Posty: 14
Rejestracja: śr sie 19 2009, 11:11
Lokalizacja: Sosnowiec

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RYCHO1 »

Natomiast niepisane ich tez jest grzechem ::):):) Nie myslic z GRZECHEM :):):) ) Co jest gorsze nie pisanie czy brak fotek sprecyzyj prosze :)
Awatar użytkownika
Tomasz D.
Admin
Posty: 2430
Rejestracja: wt lip 01 2003, 9:56
Lokalizacja: Nowogard
x 143

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomasz D. »

Kolego, nikt nie zmusza Cię do wstawiania fotek, nie chcesz to nie wstawiaj, jeśli lubisz prowadzić monologi to nie przeszkadzam.
RYCHO1
Posty: 14
Rejestracja: śr sie 19 2009, 11:11
Lokalizacja: Sosnowiec

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RYCHO1 »

Na razie tyle mało czasu na modelarstwo ale przez weekend powinno być wiecej

Obrazek
Awatar użytkownika
Piotr80
Posty: 1106
Rejestracja: pn maja 04 2009, 18:43
Lokalizacja: Gdynia
x 198

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Piotr80 »

Przepraszam a co to takiego? Staram się wysilić swoje szare komórki ale mimo tego nie jestem w stanie odgadnąć jaka to część modelu...Może jakieś wskazówki?
Diament powstaje w wysokiej temperaturze
i wysokim ciśnieniu ;)
-------------------------------------------------
ORP Piorun (422) 1:50 R/C ORP Groźny (351) 1:50 R/C Kuter KP-174 1:50 R/C
ORP Sokół (294) 1:100 Kuter rakietowy projektu 183R "Komar" 1:100
RYCHO1
Posty: 14
Rejestracja: śr sie 19 2009, 11:11
Lokalizacja: Sosnowiec

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RYCHO1 »

Drogi Piotrze zapytaj Pawła ( Balroga ) on Ci odpowie :0 jest dość kumaty zrozumiał i domyślił sie co to jest :):):):):):):)
Awatar użytkownika
Piotr80
Posty: 1106
Rejestracja: pn maja 04 2009, 18:43
Lokalizacja: Gdynia
x 198

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Piotr80 »

Przykro mi, że uważasz, że nie jestem kumaty na tyle by zrozumieć co jest na tym zdjęciu...Natomiast mam nadzieję, że Ty jesteś na tyle kumaty by zrozumieć, że w odróżnieniu od Pawła i Ciebie nie każdy na tym forum miał do czynienia ze schnellbootem i jak już wstawiasz zdjęcie jakiegoś do niczego podobnego czegoś to podpisz to jakoś zrozumiale dla "niekumatych" np.
Obrazek
...a nie, że piszesz co będziesz robił w weekend po czym zamieszczasz coś w makro i to jeszcze rozmazanego...Nie interesuje mnie to co zamierzasz robić w weekend tylko postępy z prac, zwłaszcza skoro się już zdecydowałeś na relację. I nie dopatruj się w tym co pisze złośliwości, bo sam tutaj jestem od niedawna i nie mam zamiaru się kozaczyć tylko uprzejmie Ciebie proszę o swego rodzaju "należytą staranność" w prowadzeniu relacji.
Pozdrawiam
Diament powstaje w wysokiej temperaturze
i wysokim ciśnieniu ;)
-------------------------------------------------
ORP Piorun (422) 1:50 R/C ORP Groźny (351) 1:50 R/C Kuter KP-174 1:50 R/C
ORP Sokół (294) 1:100 Kuter rakietowy projektu 183R "Komar" 1:100
RYCHO1
Posty: 14
Rejestracja: śr sie 19 2009, 11:11
Lokalizacja: Sosnowiec

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RYCHO1 »

Drogi Piotrze
Nie chciałem powiedzieć ze ty jesteś niekumaty jeśli wziąłeś to do siebie to sorry
To co jest na fotce to wyprowadzenie osi zawiasa klapy wyrzutni torped zakończona "orczykiem" który będzie połączony bowdenem z serwem. Os zawiasa wykonałem z drutu 1,5 mm ,cześć nieruchoma zawiasa przewierciłem wiertlem 1,5 mm uprzednio obcinając oryginalne osie zawiasow
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Piotr80
Posty: 1106
Rejestracja: pn maja 04 2009, 18:43
Lokalizacja: Gdynia
x 198

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Piotr80 »

No i pięknie! Już wiem co tam jest i wszystko jasne. Następnym razem poproszę o zdjęcie elementu z takim właśnie opisem jak powyżej, wówczas unikniemy niepotrzebnych pytań i głupich odpowiedzi.
Pozdrawiam
Diament powstaje w wysokiej temperaturze
i wysokim ciśnieniu ;)
-------------------------------------------------
ORP Piorun (422) 1:50 R/C ORP Groźny (351) 1:50 R/C Kuter KP-174 1:50 R/C
ORP Sokół (294) 1:100 Kuter rakietowy projektu 183R "Komar" 1:100
RYCHO1
Posty: 14
Rejestracja: śr sie 19 2009, 11:11
Lokalizacja: Sosnowiec

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RYCHO1 »

i jeszcze kilka słów n.t. fotki ... robiona fajansiarskim aparatem mimo ze to nokia N 95 to jednak jest to telefon nie aparat .. mój został zaanektowany przez syna Canon 450 D .. :(:(:(:( to gwoli wytłumaczenia się z jakości fotek
RYCHO1
Posty: 14
Rejestracja: śr sie 19 2009, 11:11
Lokalizacja: Sosnowiec

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RYCHO1 »

Witam Sorry ze odbiegnę od tematu schnellboota. Mam problem z regulatorem w ELCO Juz konsultowalem sie Z Balrogiem i oboje nie umiemy wybrnać z tego problemu . W ELCO mam czeski regulator MD54DCRS. , podłaczyłem go zgodnie z instrukcją i zaprogramowalem . tzn siniki i odbiornik z jednego zrodla pradu. I co sie dzieje .Regulator posiada swój wylacznik , jednak pozałaczeniu przewodów zasilania swieci się dioda i regulator "bipa" po właczeniu nadajnika i włączeniu regulatora .. ustawia sobie kilkoma krotkimi "bipnieciami" program i jest ok ... jednak po zakończeniu pracy wyłaczeniu nadajnika i wyłącznika regulatora ,dalej swieci dioda i ... bez przerwy "bipa ' wtedy zmuszony jestem rozlaczyc kable od zasilania nie wiem czy zrozumałe to co opisałem ale .. sadze ze mimo dosc kulawego opisu .. ktos z kolegow pomoze mi ... Wydaje mi się żę po wylłaczeniu regulatora jego wyłaczniliem nie powinien dawac juz znakow "zycia"
Za pomoc dziekuje
ODPOWIEDZ