Jak się ma złotówka do funta? Na pewnej stronie rewelacyjnie

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MBig
Posty: 43
Rejestracja: wt mar 11 2003, 21:50
Lokalizacja: Bielsko-Biała i Szkocja

Jak się ma złotówka do funta? Na pewnej stronie rewelacyjnie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MBig »

Paru moich znajomych (Szkotów) zapytało mnie ostatnio o proste modele kartonowe, takie na pierwszy model. Od razu skojarzyłem sobie proste modele w 1:50, które drukuje ANSWER. Wszedłem na stronkę wydawcy i, szczęśliwy, znalazłem mozliwość wyboru waluty, m. in. funt. Szczęśliwy (do kwadratu) kliknąłem iiii ..... SZCZENA MI OPADŁA.
Model wart 26,25 zł kosztuje w innych walutach odpowiednio: 6,30 euro i (uwaga) 21 funtów. Daje to przelicznik 1,25 zł za funta. Do tego oczywiście 10,40 funta dostawa.
Jak dla mnie to jest ździerstwo. Tak się na wyspach nie znajdzie klientów.

Poszukam innego sklepu.

PS. Do moderatora. Jeśli ten wątek tu nie pasuje, nie pogniewam sie za usunięcie lub przeniesienie. ;))
W budowie: RWD-13 w trzech osłonach: wieśniacki SP-BMW, SP-BFD i SP-ATJ Wiarus. Wszystkie z aeroklubu bielskiego (aleksandrowickiego).

Jak ogarnie mnie pracowity zapał, siadam sobie cichutko w kąciku i czekam, aż mi przejdzie.
Awatar użytkownika
Heinrich Kosmala
Posty: 2112
Rejestracja: sob paź 04 2008, 11:28
Lokalizacja: Landau/Niemcy
x 134

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Heinrich Kosmala »

Chyba się komuś coś pomyliło z tabliczką mnożenia, nie sądzę, żeby jakieś wydawnictwo świadomie działało na swoją szkodę…
Pozdrawiam
Henryk

moje modele
Awatar użytkownika
OSTOJA
Posty: 1216
Rejestracja: pt gru 19 2008, 14:08
Lokalizacja: Mielec (Ostróda, Iława)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: OSTOJA »

To w takim razie trzeba by założyć sklep - rodzina ściąga wycinanki w złotówkach a Ty sprzedajesz w funtach - niezłe przebicie. :haha:
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.
W imadle:
Dorobek
Awatar użytkownika
MBig
Posty: 43
Rejestracja: wt mar 11 2003, 21:50
Lokalizacja: Bielsko-Biała i Szkocja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MBig »

Błąd już został poprawiony.
W budowie: RWD-13 w trzech osłonach: wieśniacki SP-BMW, SP-BFD i SP-ATJ Wiarus. Wszystkie z aeroklubu bielskiego (aleksandrowickiego).

Jak ogarnie mnie pracowity zapał, siadam sobie cichutko w kąciku i czekam, aż mi przejdzie.
Awatar użytkownika
Łukasz K.
Posty: 925
Rejestracja: wt paź 07 2003, 18:08
Lokalizacja: Gdańsk

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łukasz K. »

Tak czy owak te modele nie są wcale dobre dla początkujących, gdyż mają za dużo błędów projektowych.
ODPOWIEDZ