*[Galeria/Smigłowiec] Mi-17 1:33 GPM

Zakończone relacje i galerie gotowych modeli.

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
Liściu
Posty: 132
Rejestracja: pn mar 02 2009, 21:15
Lokalizacja: Rzeszów

*[Galeria/Smigłowiec] Mi-17 1:33 GPM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liściu »

Witam!
Jako że od ostatnio sklejałem modele inne niż budynki, figurki i bronie teraz przyszła kolej na śmigłowiec. Jest nim Mi-17 wydany przez wyd. GPM w skali 1:33. Najwięcej problemów sprawiło wykonanie przedniej kabiny. I ta instrukcja obrazkowa, z której nieraz nic nie dało się dowiedzieć... Jednak zdjęcia załączone w modelu okazały się nieraz pomocne.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Śmigła wzmocnione drutami są wyciągane wirnika.
Awatar użytkownika
ZbyszekS
Posty: 390
Rejestracja: pn maja 24 2004, 15:10
Lokalizacja: Milanówek
x 25

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ZbyszekS »

Liściu,
Jak sobie przypomnę Twojego Spitfire'a, którego tu niedawno prezentowałeś i porównuję go z tym modelem to mam wrażenie, że się rozwijasz. I choć w tym przypadku też są powody, żeby pomarudzić (przednia część kabiny nie zachowuje kształtu oryginału, niedopracowane są wykończenia części zwijanych), to jednak całość prezentuje się naprawdę dobrze. W tak krótkim czasie poprawiłeś wyraźnie swoją technikę - moim zdaniem to dobrze wróży na przyszłość.

Widzę, że korzystasz z Photobucket-a. Polecam tę krótką instrukcję wstawiania fotek z Photobucket-a. Dowiesz się z niej m.in. jak wstawiać fotki bez wszystkich tych denerwujących dodatków reklamowych i wszelkich innych zbędnych ozdobników.
Na warsztacie: Leopard 2A5, J6K1 Jinpu
Zawieszone: Pogoria, XP-61E
Archiwum: Saab J35 Draken, Pietropawłowsk, F/A-18F Super Hornet, Churchill, MiG-21, Mirage III EA, Bf-109 K-4
-----------------------------
Wspieram .oO R357
Awatar użytkownika
ruto88
Posty: 247
Rejestracja: pn lut 01 2010, 11:48
Lokalizacja: Lubawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ruto88 »

Zbyszku kabina jest po prostu odwrotnie, ale samo to, że dał rade spasować się chwali ;-)

PZDR
ODPOWIEDZ