Wyniki Grand Prix KW 2010

wszystko o modelach kartonowych

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Awatar użytkownika
laszlik
Posty: 2056
Rejestracja: pn cze 07 2004, 1:42
Lokalizacja: WAW
x 109

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: laszlik »

Ekhmm... Wypadałoby coś napisać...
To chyba drugi raz w życiu, kiedy coś wygrałem i właściwie nie bardzo wiem od czego mam zacząć. Może od tego, że chciałbym bardzo podziękować wszystkim, którzy głosowali na moją relację, Heinrichowi za nominację, a współzawodnikom za rywalizację na wysokim poziomie. To był dla mnie ogromny zaszczyt, znaleźć się w finałowej czwórce w takim towarzystwie. To, że w tym roku udało mi się zwyciężyć jest dla mnie niesłychanym wyróżnieniem, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że po raz pierwszy w historii Kartonwork, GP zdobył samolot. Oby ten przełom otworzył drogę innym latadłom.
Wyróżnienie to jest dodatkowo dla mnie o tyle cenne, że jest to jakby nagroda publiczności modelarskiej, współuczestników i gości relacji.
Wieńczy ono trud wielomiesięcznej pracy nad modelem i relacjonowania jego budowy. Co prawda, w moim odczuciu konkurenci zasłużyli na tą nagrodę bardziej niż ja, budując modele od podstaw, malując je w niewiarygodny sposób, używając do ich budowy technik, o których ja nie mam bladego pojęcia.
Chciałbym również pogratulować QŃ' owi, Niki'emu68 i Strk'owi za rywalizację w finale z tak pięknymi modelami.
Jeszcze raz bardzo wszystkim dziękuję.
No i nie mogę sobie tego odmówić...
Na wieczną chwałę ZŁO SQUADU!!!
-Dziadku, ruskie w kosmos poleciały!
-Wszystkie?
-Nie, dwóch tylko.
-To co mi d... zawracasz!?

ZŁO SQUAD
Awatar użytkownika
strk
Posty: 1051
Rejestracja: śr sie 31 2005, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk
x 20

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: strk »

Gratulacje Laszlik!

Przepiękny model, zwycięstwo absolutnie zasłużone. Tak wygląda ekstraklasa modelarstwa kartonowego - chyba się zgodzicie?

Od siebie dziękuję za głosy oddane na mój model F314.
Sama nominacja do Grand Prix w towarzystwie tak zacnych modelarzy i modeli, jest wielkim dla mnie osiągnięciem, a zachętą na przyszłość.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
TRH
Posty: 216
Rejestracja: sob sty 03 2009, 11:03
Lokalizacja: Brzozów/Rzeszów
x 10

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TRH »

Hehe mój typ :lol: . Gratki wielkie Laszlik.
Na warsztacie:USS Gambier Bay.
Awatar użytkownika
kierownik
Posty: 2025
Rejestracja: pn kwie 07 2003, 10:33
Lokalizacja: Ruda Śląska
x 11

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kierownik »

Zechciejcie drodzy finaliści przyjąć gratulacje od nieco przykurzonego już laureata ;-) Takie modele jak Wy sklejacie sprawiają, że przyjemnie po powrocie z pracy zajrzeć na forum i doznać przyjemności z ich oglądania.
Tak trzymać :D
Awatar użytkownika
ZbyszekS
Posty: 390
Rejestracja: pn maja 24 2004, 15:10
Lokalizacja: Milanówek
x 25

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ZbyszekS »

Wielkie brawa i szczere uznanie dla Was wszystkich, Szanowni Laureaci! Laszlik - mój podziw dla Twojej wygranej jest tym większy, że poziom konkurencji to najwyższa półka. Wygrać z najlepszymi - to jest naprawdę duża rzecz! Gratuluję!:szampan:
Na warsztacie: Leopard 2A5, J6K1 Jinpu
Zawieszone: Pogoria, XP-61E
Archiwum: Saab J35 Draken, Pietropawłowsk, F/A-18F Super Hornet, Churchill, MiG-21, Mirage III EA, Bf-109 K-4
-----------------------------
Wspieram .oO R357
Hiob
Posty: 90
Rejestracja: sob kwie 28 2007, 12:33
Lokalizacja: Norwich/Anglia
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Hiob »

Gratuluję Laszlik. Absolutnie zasłużona nagroda. Gratuluję wszystkim którzy dostali się do finału. Jesteście dla mnie Panowie magikami. Wasze modele i relacje na tym forum zachęcają mnie ( i sądze że i innych kolegów) do podnoszenia własnego poziomu.
P.S. Pokazałem moim angielskim kolegom z mojego klubu modelarskiego Norfolk Scale w Norwich Wasze modele. wszystkie szczęki poleciały w dół.
Jeszcze raz gratuluję serdecznie i pozdrawiam
Awatar użytkownika
Rutek63
Posty: 756
Rejestracja: pn paź 25 2004, 20:03
Lokalizacja: Scarsdale, NY
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rutek63 »

Regulamin Grand Prix Kartonwork przewiduje możliwość oddania tylko jednego głosu w finałowej turze. W moim przypadku przeważył szalę sentyment do czystego kartonu. Niemniej jednak chcę wyrazić ogromny podziw i szacunek dla pozostałych finalistów. Dla mnie jesteście panowie absolutną inspiracją modelarskiej pasji.

Laszlik, Ogromne Grand Gratulacje!!!
Ostatnio zmieniony śr lip 20 2011, 17:52 przez Rutek63, łącznie zmieniany 3 razy.
Obraz jest wart tysiąca słów. Model wart jest miliona.
Awatar użytkownika
Wujek Andrzej
Posty: 1900
Rejestracja: czw paź 16 2003, 11:41
Lokalizacja: Tychy
x 2

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Wujek Andrzej »

Witam !

Gratuluję wszystkim finalistom ! Tak po prostu .
Laszlo "przybij piątkę" . ZŁO znów górą . :pice:

Skleiliście chłopaki piękne modele . Pozdrowienia serdeczne Wujkowe .
Ostatnio zmieniony czw lip 21 2011, 16:40 przez Wujek Andrzej, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
QN
Posty: 1062
Rejestracja: czw gru 04 2003, 8:29
Lokalizacja: Stasi Las
x 131

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: QN »

Gratulacje laszlik.
Samoloty to najtrudniejsze (w moim subiektywnym odczuciu) modele do sklejenia. Cieszę się, że w końcu wygrał samolot - zasłużenie.
Gratulacje również dla "koń-kurencji" - pozostałych uczestników i finalistów. Patrząc na Wasze relacje znów człowiek szuka odrobiny wolnego czasu, żeby coś tam znowu ulepić...
Awatar użytkownika
Tempest
Posty: 3195
Rejestracja: sob maja 10 2003, 0:15
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
x 97

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tempest »

Ja również gratuluję wszystkim zwycięzcom.
Pozdrawiam
Tempest

Szukajcie a znajdziecie...
ODPOWIEDZ